زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ainazhz

New member
بچه ها برای معرفی فیلم این چندتا آیتم به نظرم ضروریه...
اسم فیلم (دقیق...انگلیسی!)
خلاصه ی فیلم...
درصورت امکان عکسهای فیلم..
و حتما حتما لینک imdb فیلم
IMDb - Movies, TV and Celebrities
اگه چیز دیگه ای به نظرتون میاد لطفا بفرمایید...

به نظر منم این کافیه مخصوصا لینک imdb تا ببینیم ارزش دیدن داره یا نه. به قول معروف rateش چنده. سعی کنیم rate بالای 8 رو بیشتر انتخاب کنیم .. اگر هم پایینتر بوده ایرادی نداره اما محتوای فیلم جالب باشه... از هر ژانری که دوس دارین میتونین انتخاب کنین... درام . رمانتیک. خونوادگی. ترسناک.تخیلی. علمی. مستند هم عالیه...

ghasedak69

New member
خلاصه ی فیلم...

بچه ها فیلمهایی که قرار می گیره همه می تونن دانلود کنن یا حتما باید vpn وو.. باشه؟؟؟

ainazhz

New member
خواهش میکنم عزیزم.
کارگاهها رو اکثرا به روز میکنن. و یا اگه عضو باشی به ایمیلت و شماره موبایلت میاد
البته کارگاهاش درجه بندیه. یعنی همه نمی تونن تو همه ی کارگاهها شرکت کنن.

ثبت نام کردم اما میخوام بزارم اگر خدا خواستو ارشد قبول شدم واسه عضو شدن تو انجمن مدارکمو بقرستم.
اره بعضیه ها فقط ماله ارشداس

parand

Well-known member
خلاصه ی فیلم...
این سایت واسه من باز نمیشه..

fanoosi

New member
به نظر منم این کافیه مخصوصا لینک imdb تا ببینیم ارزش دیدن داره یا نه. به قول معروف rateش چنده. سعی کنیم rate بالای 8 رو بیشتر انتخاب کنیم .. اگر هم پایینتر بوده ایرادی نداره اما محتوای فیلم جالب باشه... از هر ژانری که دوس دارین میتونین انتخاب کنین... درام . رمانتیک. خونوادگی. ترسناک.تخیلی. علمی. مستند هم عالیه...

موافقم آیناز جان
فقط ترجیحا فیلم های روانشناسی در اولویت کار باشن...

parand

Well-known member

ثبت نام کردم اما میخوام بزارم اگر خدا خواستو ارشد قبول شدم واسه عضو شدن تو انجمن مدارکمو بقرستم.
اره بعضیه ها فقط ماله ارشداس

اره عزیزم بزار وقتی کارت دانشجویی ارشدت اومد عضو شو. چون خدماتش واسه ارشدی ها بیشتر.

ainazhz

New member
بچه ها فیلمهایی که قرار می گیره همه می تونن دانلود کنن یا حتما باید vpn وو.. باشه؟؟؟

بچه ها من 3تا سایت خوب بهتون انحا معرفی میکنم که بدون و پ ن و پروکسی نیتونین دانلود منین . من خودم از این سایتا دانلود میکنم.
1.دانلود فیلم | دانلود فیلم جدید
2.دانلود آهنگ,دانلود فیلم و سریال – پرشین کمپ
http://www.imdb-dl47.in/3

فقط این سایتا اخرشون یه عدد داره. هر وقت دیدن فیلتر شده. یک یا دو عدد بالاتر از عدد قبلی و وارد کنین دوباره بدون فیلتر باز میشن. مثلا 60 رو بنوسین 61 یا 62

ghasedak69

New member
بچه ها شما خواب تون نمیاد؟؟؟
من گردنم داره درد می گیره از بس نشستم...
دارم میرم دیگه
شب تون به خیر
یاعلی
:smiliess (1):

fanoosi

New member

والا راوی جان قول تاپیک دانلود فیلم داده بود بهمون...انشالله بیاد باهاشون همفکری کنیم...
ولی اگه دانلود بذاریم یه جوری میذاریم همه بتونن دانلود کنن
من فعلا در حد معرفی فیلم میتونم کمک کنم چون خیلی به آپلود فیلم وارد نیستم (هر چند تو دانلود استادم!!)
ولی اگه یادم بدین زود یاد میگیرم...

parand

Well-known member

بچه ها من 3تا سایت خوب بهتون انحا معرفی میکنم که بدون و پ ن و پروکسی نیتونین دانلود منین . من خودم از این سایتا دانلود میکنم.
1.دانلود فیلم | دانلود فیلم جدید
2.دانلود آهنگ,دانلود فیلم و سریال – پرشین کمپ
http://www.imdb-dl47.in/3

فقط این سایتا اخرشون یه عدد داره. هر وقت دیدن فیلتر شده. یک یا دو عدد بالاتر از عدد قبلی و وارد کنین دوباره بدون فیلتر باز میشن. مثلا 60 رو بنوسین 61 یا 62

من نمیتونم اینارو دانلود کنم. چون فیلتر شکنم از کار افتاده الان دو هفتس غیر فعاله....:sadsmiley:

ainazhz

New member
والا راوی جان قول تاپیک دانلود فیلم داده بود بهمون...انشالله بیاد باهاشون همفکری کنیم...
ولی اگه دانلود بذاریم یه جوری میذاریم همه بتونن دانلود کنن
من فعلا در حد معرفی فیلم میتونم کمک کنم چون خیلی به آپلود فیلم وارد نیستم (هر چند تو دانلود استادم!!)
ولی اگه یادم بدین زود یاد میگیرم...

سایتایی که معرفی کردم خوبن واسه فیلم و سریال اما نمیدونم تا چه حد فیلم های روانشناسی داره...
نیازی به اپلود نیست فانوسی جان.. همینکه فیلم رو معرفی کنیم و سایتش رو اینجا بزاریم بچه ها از همون سایت دانلود میکنن واسه خودشون

ainazhz

New member
من نمیتونم اینارو دانلود کنم. چون فیلتر شکنم از کار افتاده الان دو هفتس غیر فعاله....:sadsmiley:

این سایتایی که دادن نیاز به فیلتر شکن نداره الان. اگر هم فیلتر شد بالا توضیح دادم چیکار کنی پرند جون

fanoosi

New member
بچه ها منم چشمام درد گرفت
با اجازتون میرم
شب بخیر...

parand

Well-known member
دوستای گلم من برم. چون فردا کلی کار دارم.
شب همگی بخیر...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا