زبان انگلیسی در ارشد مامایی چقدر مهمه؟؟چقدر به زبان اهمیت میدین؟

vb2

New member
ایشالله اینجا تاپیک زبانو حفظ کنیم با هم زبانو بخونیم واسه هم متن و لغات مهم بذارید زبان از اون درساست که گروهی خوندنش بیشتر جواب میده مثلا یه تاپیک توش لغات مشابه رو بذارید

mamai86

New member
موافقم
مطالعه گروهی زبانو همین جا انجام بدیم
بیایم گزارش بدیم. لغت سختارو مرور کنیم

vb2

New member
آذر مثل پارسال خودت زحمت تعیین برنامه باش که چقد خونده بشه کی گزارش داده بشه

vb2

New member
من حتی اگه امسالم قبول شدم باز پایه زبان هستم آذر میدونه من خوراک لغاتم میام اینجا لغات مهم میذارم

vb2

New member
بذار بچه ها بیان ببینن تاپیکو نظرات بدن منم میگم یه تاپیکه خوبو پربار راه میندازیم

vb2

New member
نظر من اینه شروع کنیم لغات بذاریم همه بچه ها رو اسماشونو بنویس که شرکت میکنن و هر شب برای هم لعات میذاریم و متن

بعد بچه ها لغات متنو بنویسن

ماه آخر کنکور کار میکنیم

mamai86

New member
بچه ها
تو تاپیک تابستون با کتاب تافل
داریم گروهی تافل رو میخونیم.اونجا هم میتونین ملحق شین
بقیه بچه های علاقه مند هم هستن.انگیزه بیشتر داریم برا خوندن

monika.6

New member
خب طبیعتا زبان خیلی برای ارشد مهمه ولی به نظر من برای اینکه درصد بالایی بزنیم باید پایه ی علمی زبان بالا باشه که اگه نباشه و درک مطلب پایین باشه هر چقدر لغت بخونی بی فایدست

fery63

New member
سلام دوست عزیزم نمیدونم چرا متن قبلی بدون ویرایش رسیده،من خیلی دوست دارم با شما همکاری کنم امیدوارم کمکم کنید.با تشکر

خب طبیعتا زبان خیلی برای ارشد مهمه ولی به نظر من برای اینکه درصد بالایی بزنیم باید پایه ی علمی زبان بالا باشه که اگه نباشه و درک مطلب پایین باشه هر چقدر لغت بخونی بی فایدست

من با نظر شما کاملا مخالفم...پایه زبان چیزیه که تو مدرسه خوندیم...میشه با خوندن و تمرین مداوم نه تنها دایره لغات بلکه درک مطلب رو هم بسیار قوی کرد...

obstetrician88

New member
من دارم لزگی کار میکنم....از 26 مرداد 92..هر هفته روی یه مهارت کار میکردم..تمامی لغاته یه مهارتو جز به جز در می آوردم...و تا حفظ نمیکردم سراغ کتاب کار نمیرفتم..............
خیلی زمانمو میگره.................ولی خوبه بالاخره یه عالمه کلمه آخر هفته میبینم حفظ کردم

مامان مهسا..........من بیشتر سعی میکنم برای ارشد قسمت vocablery رو کار کنم میگن اگر اونو که قسمت اول سوالا هست خوب کار کنی 50% میزنی.............

ریدینگ زدن برای کنکور مطمینم زمانم اصلا به خوندنه ریدینگ نمیرسه ................................الان که کتاب لزگی کار میکنم ریدینگو میخونما کلا مهارتو کار میکنم............ولی تصمیممو سره جلسه کنکور میخام بگم................

به نظرت اشتباه میکنم؟

tayebeh69

New member
سلام دوستان ... من نمایشگاه کتاب تهران همشونو گیرآوردم اما هنوز لاشونو باز نکردم ... بنظر من وقت هدر دادنه فقط بخوای اونا رو بخونی... دامنه لغاتتو باید بالا برد

jiju

New member
نقش زبان بسیارررررررررررررررررررررررررررررررررر زیاد پررنگ ه دوستان!
در صورت تشابه درصدهای دیگه غیرزیان ، اختلاف فاحشی رو درحد حداقل 70 نفرداره !و کمم نیست دوستان! تجربه ی شخصی خودمه...

بالا