زبان انگلیسی در ارشد مامایی چقدر مهمه؟؟چقدر به زبان اهمیت میدین؟

vb2

New member
من خوندمش به نظرم واقعا در صد بیار بود به جز متن 5 اییییییییییییییییییییییییییییییی که بد بود بقیش عالی بود .چند تا از تستاشم البته بد بود مثل اونی که میشد withdrawal:motat:

mamai86

New member
زبان خوانی با هم

برای 16 خرداد و 17 خرداد

زبان عمومی کلیه رشته ها 84-85 سری صبح

از ویدای عزیز متشکرم برای گزارش (البته خیلی کوتاه بود گزارشت ویدا عزیزم)

disjermino

New member
سلام به همه ی ماماهای hyper active...........:ad54ad:بچه ها به نظر منم کنکور زبان 90 بهههههههههههههههههههترین کنکور زبان سالای گذشته بود هر چند من با میانگین 60 و نهایت بی دقتی به سوالا جواب دادم ولی در کل اگه زبان امسالم سطحش مثل سال قبل باشه خدا یکی از دعاهای بزرگمو برآورده کرده.......................:(40): به امید قبولی همه ی اونایی که امسال تلاش کردنو ایشالا موقع نتایج نتیجه زحمتاشونو ببینن علی الخصوصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصص بچه های:thanks: علوممممممممممممممممممممم ........

leila00

New member
ﺁﺫﺭ ﺟﻮﻥ ...ﻭﻳﺪﺍ ﺟﻮﻥ ...ﻭﺍﻯ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺍﺵ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻋﻘﺐ ﻣﻰﻣﻮﻧﻢ ﺗﻮ ﺯﺑﺎﻥ ...ﻭﺍﻯ ﻭﻳﺪﺍ ﺧﺎﻧﻢ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﺧﺮ ﺟﺪﺍﮔﺎﻧﻪ ﺑﺮﺍ ﺯﺑﺎﻥ ﺍﺯﺕ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ

mamai86

New member
ﺁﺫﺭ ﺟﻮﻥ ...ﻭﻳﺪﺍ ﺟﻮﻥ ...ﻭﺍﻯ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺍﺵ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻋﻘﺐ ﻣﻰﻣﻮﻧﻢ ﺗﻮ ﺯﺑﺎﻥ ...ﻭﺍﻯ ﻭﻳﺪﺍ ﺧﺎﻧﻢ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﺧﺮ ﺟﺪﺍﮔﺎﻧﻪ ﺑﺮﺍ ﺯﺑﺎﻥ ﺍﺯﺕ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ ﻡ

لیلا جون
تا هر جا میرسی بخون.شده فقط یه متن
اما فراموش نکن فقط
شاید تو دروس دیگه ت رو بهتر باید بلد باشی نسبت به زبان
اذیت نکن خودتو..اصلا هم عقب نیستی

vb2

New member
آذر من ندارم اون زبانو آقااااااااااااااااااااااااااااااا حیف شد :33: نه لیلا زبان همینه هر چی بخونی باز انگار بلد نیستی

leila00

New member
ﺁﺫﺭ ﻣﻦ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺍﻭﻥ ﺯﺑﺎﻧﻮ ﺁﻗﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﺣﯿﻒ ﺷﺪ :33: ﻧﻪ ﻟﯿﻼ ﺯﺑﺎﻥ ﻫﻤﯿﻨﻪ ﻫﺮ ﭼﯽ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﺑﺎﺯ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺑﻠﺪ ﻧﯿﺴﺘﯽ
....ﻭﺍﻯ ﻭﻳﺪﺍ ﺟﺎﻥ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻫﺮﭼﻰ ﻣﻰﺧﻮﻧﻢ ﺑﺎﺯ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﭼﻴﺰﻯ ﺑﻠﺪ ﻧﻴﺴﺘﻢ ...ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﺣﺮﻓﻬﺎﻯ ﺧﻮﺑﺖ ..

Sara-sepehri

New member
شما خيلى جلويد واقعا خوش به حالتون من دارم شاخ در ميارم از حرفاتون من از زبان هيجى بلد نيستم نميدونم جى كار كنم مى تونيد راهنماييم كنيد ممنون ميشم

mamai86

New member
شما خيلى جلويد واقعا خوش به حالتون من دارم شاخ در ميارم از حرفاتون من از زبان هيجى بلد نيستم نميدونم جى كار كنم مى تونيد راهنماييم كنيد ممنون ميشم

سارا جون..ما تا همین یکی دو هفته پیش تو این تاپیک باهم زبانِ ارشدای قبلو میخوندیم گزارش میدادیم.
یه چند روز صبر کنی..داوطلبای 92 پیدا میشن با هم مثل ما درس میخونین
گروهی خوندن خیلی آدمو جلو میندازه
نگران نباش خانومی

mamai86

New member
داوطلبای ارشد 92:
لطفا راجب خوندن زبانتون اینجا نظراتتونو بنویسین
منتظر نظرات و توصیه های دوستانه شما هستیم:applause:

cheshmak

New member
سلاااااام

من ميخوام از الان شروع كنم به زبان خوندن

البته قصد دارم كلاسم برم ولي هنوز دو دلم

واسه شروع هم ميخوام گنجينه لغاتمو ببرم بالا با 504 و تافل و انگليسي براي دانشجويان پزشكي.....ولزگي هم براي نزديكاي كنكور

ولي حس ميكنم اينا كافي نيستن.........:sad:شما اگه كتاب خوبه ديگه اي ميشناسيد به منم بگيد

atefe

New member
من دارم 504 رومیخونم...(درس 5) کلاس نمیتونم برم! وقتم رو میگیره! خصوصا که تا حالا تجربه کلاس زبان نداشتم! اما یه سی دی آموزشی توپ دارم اونو کار میکنم... مثل کلاس زبان میمونه...
لزگی رو از مهر شروع میکنم...
همین!

leila1391

New member
زبان

سلام به نظر من باید کلمات را ریشه ای بخوانید یعنی از کلمات ساده شروع کنید و بعد تافل رو بخونید وگر نه نتیجه نمیگیرید:riz304:

vb2

New member
بچه ها کتاب رضا زاده رو پیشنهاد میکنم هم دامنه لغاتتونو بالا میبره هم شامل منابع پیشنهادیه وزارته هم روون و آسونه

لغات تافلام توش هست

mamai86

New member
منم با تعریفایی که از بچه ها شنیدم
رضا زاده رو پیشنهاد می کنم

vb2

New member
بچه ها از همون اول زبانو همراه درساتون بذارید تو برنامه

فقطم لغات نخونید متن پزشکی دانلود کنید ترجمه کنید یا جزوه ی زبانی که متن پزشکی داره

کنکورای سالای قبل

mamai86

New member
بچه ها
نباید زبانو دست کم بگیریم
خیلی خیلی مهم بدونین.اگه از اول بی خیالش باشین تا آخرش همون جوری کنارش میزارین
از همون اول جزو درسای اصلی حسابش کنین لطفا

بالا