(:رويش جوانه هاي اميد از دل هسته هاي اورانيوم:)

mahii

New member
سخنان امروز رهبر رو هممون جسته گریخته شنیدیم اما سوتفاهم همیشه هست
طبیعی هم هست !
واینکه چرا سیری مدام اصرار دارن ک حرف خودسون درسته و بقیه خاطین و بدبین و جنگجو و۰۰۰ الله می داند و بس
بهتره دیگه بحثی نشه دوستان ماه پشت ابر نمیمونه
هرکدام ما ک اشتباه کنیم بالاخره دیر یا زود متوجه میشیم و عیب هم نیست انسان جایز الخطاست :)!:)

*مریم*

New member
چیزی که مسلمه دولت و تیمش بدون نظر رهبر نمیتونن قدم از قدم بردارن
سیاست کلی رو رهبر تعیین میکنه
مطمئنا رهبر هم مصلحت دیدن تو این دوره نرمش هایی نشون داده بشه
خوبیش اینه که بالاخره تکلیف ملت روشن میشه که اونوریا تا چه حد به تعهداتش پایبندن و مسیر ایران واسه تصمیم گیری های هسته ای مشخص تر میشه
اینقد حرص برداشته شدن و برداشته نشدن تحریم ها رو نخورید...تا سه ماهه دیگه هزار تا اتفاق ممکنه بیفته، برداشته شدن کامل تحریم ها خیلی خیلی بعید به نظر میاد
حتی اگه برداشته هم بشه چیزی عاید ما نمیشه

N@RVIN

Well-known member
اقا منکه قبل تحریم بیکار بودم البته اون موقع طفل بودم :) در حینشم بیکارم به بعدشم در صورت وجود بعدی خوش بین نیستم و مطمئنم اون موقع هم رسیدم به چهل و دیگه منو سر کار راه نمیدن والا بقیه مشکلاتمم که هیچی ..خلاصه فکر میکنم از من گذشته برامم جدا فرقی نداره چه اتفاقی بیفته ینی واقعا فرق نداره ها .. مهم اینه خیر باشه برای بقیه

ولی خدا کنه حداقل اون دو تا استخدامی که سالانه زده میشه دوباره تکرار بشه ، خدا کنه اون تاجرهایی که ال سی هاشون اعتبار داشت دوباره بتونن تجارت کنند و کاگرراشونو مرخص نکنند تا یه عده ای از نون خوری نیفتن ..خدا کنه هر کشوری به خودش این جسارتو نده که به مردم ایران بی حرمتی کنه و به عنوان مهره سوخته بهش نگاه کنه.. چه میدونیم خدا کنه ایرانی عزیز باشه و عزیز بمونه و مردمشم با ایمان و امنیت و آرامش و اعتماد و همدلی زندگی کنند. اعضای کشور مثل خانواده میمونن و هیشکی بدبخواه خودش نیست موافق و مخالف دشمن هم نیستن که از خوشحالی یکی ناراحت بشن و از ناراحتی اونیکی خوشحال نتیجه برای مردم باید یکسان باشه و همه خوشحال بشن یا ناراحت این سیاستمدارها هستن که شاید منافعشون فرق بکنه وگرنه برای توده ی مردم رضایت مفهوم یکسانی داره و محل بحثمونم درست یا اشتباه بودن نفس مذاکره کرددن یا نکردن بود (همین ) همه دوس دارن آرامش و امنیت وجود داشته باشه خدا کنه که همینطور هم بشه.از ما که گذشت حداقل دیگران خیر از جوونی و زندگیشون شون ببین .

در مورد بیانات رهبر منکه حرفاشونو گوش دادم زنده از منبعی نخوندم برداشتم ینی چیزایی که شنیدم همونایی بود که بالا گفتم در ذکر از منبع باید جملات همه آورده بشن تا ارتباط معنایی حفط بشه.

کلا اعتدال و میانه روی خوبه

بدینوسیله استعفای خودم رو از دور مذاکرات اعلام میکنم خخ:p و امیدوارم همه عاقبت به خیر باشن و موفق :rose::rose:

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
یسوال?!
مگه حق و باطل باهم جور میشن?
مگه جز اینکه اونا باطلن?
مگه میشه حرف چوپان دروغگو رو باور کرد?
مگه میشه اعتماد!!!!!!!!!?????
ینی اونا دلشون بحال مظلومیت ما سوخته?یا درصذی بما نفع میدن?
همون اونا فقط شر ما رو از سر خودشون میخوان کم کنن
ما با همین غنی سازی اخیر میتونستیم هم سدی محکم جلو باطل باشیم هم خودکف بشیم ک میشدیم وترس اونا بیهوده نبود۰۰۰من با اینکه دخترم اما اطلاعاتم گمونم از نظر هسته ای و۰۰۰ از خیلیا بیشتره
ما اگه مثل قبل بودیم ی غول جهانی محسوب میشدیم ک کسی حتی جریت نمیکرد چپ ب کشور نگا کنه اما با این اوضاع باید فقط دعا کنیم ک خطایی نکنیم ک کسی بما چپ نگا نکنه و همیشه بترسیم از خیلی چیزا
من حرفامو ب زبون ساده زدم تا همه دوستان متوجه بشنن

صحبت های شما به شدت شعاری و خارج از دایره ی منطق سیاسی هست
در دنیای امروز بحث بحث منافع هست هرکسی هم به دنبال منافعشه!به عنوان مثال دولت کمونیست و ضد دین کوبا و دولت کمونیست و شدیدا دشمن دین و خدا در کره ی شمالی از نزدیکترین متحدان جمهوری اسلامی ایرانی هستن که خودشو حق میبینه و غرب رو باطل.
میدونید چرا کره ی شمالی متحد ماست؟کشوری که از هرگونه اسم و نامی از خدا وحشت داره؟چون دشمن امریکاس پس منافع جمهوری اسلامی ایجاب میکنه که باهاش رابطه داشته باشه.شاید برای شما شعار حق و باطل بدن اماهمون افراد هم وقتی پشت میزشون میشینن و وقت تصمیم گیری میرسه منافعشون رو در نظرمیگیرن.
خیلی دلم میخواد بدونم ما کی غول جهانی بودیم؟؟احیانا منظورتون سیاست هایی که میگفت تحریما کاغذ پارس و اون ... رو لولو برد که نیست؟

فقط تا همین حد بهتون بگم که تا الان ۱۰ کشور مشمول فصل هفتم شورای امنیت شدن و تمامشون به دخالت نظامی منجر شده ولی راجب ایران با تدبیر دولت این اتفاق نیوفتاد.
مطمین باشید اگر حمله ی نظامی صورت میگرفت نه تنها امریکا و انگلیس و اسرائیل بلکه کل کشورهای عرب تمام امکانات و نیروهای انسانیشون رو در خدمت ارتش مهاجم قرار میدادن

سیاست چیزی فراتر از نگرش های ارمان گرایانه و بنیاد گرایانس

در ضمن غنی سازیمونم که حفظ شده!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

Mohammad gh

New member
مبارکمون باشه!!!
اتحادیه اروپا تحریم های لغو شده از سر گرفت.(اخبار ساعت 9 شبکه1)
چیزی نشده که فقط ما از 20 درصد رسیدیم به 3 درصد.بعدش میاد اینجا از جیک و پوکمون خبردار میشن.نه اینکه آمریکا و انگلیس در استعمار و بزن و ببر ید طولایی دارند.بنده خداها حتما لازمشونه دیگه.....
یا که واسه ما جونشون درمیره،تمام سعی خودشون رو در برگرداندن حقوق بشر مردم ایران میکنن!!!!!!

اون تحریما اصلا ربطی به توافق ژنو یا لوزان ندارن
در لوزان که اسن توافق فقط یه توافق سیاسی بود و هیچ الزامی نداشت
ایران هم یک ماه پیش شروع کرده بود به تحقیقات جدید و گسترده تر در مورد سانتریفیوژ ها و وقتی بهش ایراد گرفتن گفت کدوم توافق تو هیچ جای توافق نیومده که نمیتونیم و هیچ الزامی فعلا نداریم.
این تحریما صرفا برای فشار اوردن بیشتر و امتیاز گرفتن هست که بعید هم میدونم که جواب بده.و مطمینن لابی اسرائیل پشتتشون هست
همونایی که امروز در کنار تندروهای داخلی به توافق حمله ور میشن.

goo

New member
منم گفتم تحریمایی که قبلا معلق شده بودن.

آخرین ویرایش:
  • Like

mahii

New member
صحبت های شما به شدت شعاری و خارج از دایره ی منطق سیاسی هست
در دنیای امروز بحث بحث منافع هست هرکسی هم به دنبال منافعشه!به عنوان مثال دولت کمونیست و ضد دین کوبا و دولت کمونیست و شدیدا دشمن دین و خدا در کره ی شمالی از نزدیکترین متحدان جمهوری اسلامی ایرانی هستن که خودشو حق میبینه و غرب رو باطل.
میدونید چرا کره ی شمالی متحد ماست؟کشوری که از هرگونه اسم و نامی از خدا وحشت داره؟چون دشمن امریکاس پس منافع جمهوری اسلامی ایجاب میکنه که باهاش رابطه داشته باشه.شاید برای شما شعار حق و باطل بدن اماهمون افراد هم وقتی پشت میزشون میشینن و وقت تصمیم گیری میرسه منافعشون رو در نظرمیگیرن.
خیلی دلم میخواد بدونم ما کی غول جهانی بودیم؟؟احیانا منظورتون سیاست هایی که میگفت تحریما کاغذ پارس و اون ... رو لولو برد که نیست؟

فقط تا همین حد بهتون بگم که تا الان ۱۰ کشور مشمول فصل هفتم شورای امنیت شدن و تمامشون به دخالت نظامی منجر شده ولی راجب ایران با تدبیر دولت این اتفاق نیوفتاد.
مطمین باشید اگر حمله ی نظامی صورت میگرفت نه تنها امریکا و انگلیس و اسرائیل بلکه کل کشورهای عرب تمام امکانات و نیروهای انسانیشون رو در خدمت ارتش مهاجم قرار میدادن

سیاست چیزی فراتر از نگرش های ارمان گرایانه و بنیاد گرایانس

در ضمن غنی سازیمونم که حفظ شده!
آقای واقع بین و منطقی عزیز
امروز سخنان رهبر رو شنیدین???و آن رو با مناظرهامقایسه کردین?و با نظرات و بیانیه ها و حرفای قبل سران مقایسه کردین?????
و این حرفا رو بیاین با نظرات دوستان و همچنین عزیزان این تاپیک مقایسه کردین??????
اگه ن ک حتما ی تجدید ۰۰۰ بفرما آقای ک شعار نمیذه
در ضمن همین حرفمو ک شما شعاری تلقی کردی درسته منم مثل خیلی از بچه‌های اینجا تند رفتم ولی لپ مطلب رو گفتم امروز رهبری هم ی اشاره هایی کردن
بعدم با این اوصاف تاپیک باید بسته شه چون هنوز چیزی معلوم نیست :):):):):)
الکی خودمون و خسته کردیم دوستان :):):):):)

آخرین ویرایش:

mahii

New member
اين تاپيك مادامي كه طبق قوانين انجمن داره ميره جلو بسته نخواهد شد...از دوستان عزيزي كه تا به الان نظر دادن و من بعد هم نظر خواهند داد تشكر ميكنم فقط لازمه يه نكته اي رو متذكر شم اونم اينكه در پاسخ به نظرات از واژگان مناسبي استفاده كنيم...به همديگه و عقايد هم توهين نكنيم...اگر مخالف نظري هستين"در صورت لزوم"با ملايمت و تنها در پاسخ به ايرادات اون نظر پاسخ خودتون رو درج كنيد...بينهايت ممنون
پس چرا از من نقل قول گرفتین فقط??????????????
باید با هرکی مثل خودش حرف زد من هم با لحن ایشون جواب دادم وگرنه من هیچ نقل قولی نگرفته بودم ایشونن ک با گرفتن نقل قول و جواب تند با من حرف زدن

- - - Updated - - -

اين تاپيك مادامي كه طبق قوانين انجمن داره ميره جلو بسته نخواهد شد...از دوستان عزيزي كه تا به الان نظر دادن و من بعد هم نظر خواهند داد تشكر ميكنم فقط لازمه يه نكته اي رو متذكر شم اونم اينكه در پاسخ به نظرات از واژگان مناسبي استفاده كنيم...به همديگه و عقايد هم توهين نكنيم...اگر مخالف نظري هستين"در صورت لزوم"با ملايمت و تنها در پاسخ به ايرادات اون نظر پاسخ خودتون رو درج كنيد...بينهايت ممنون
باید با هرکی مثل خودش حرف زد من هم با لحن ایشون جواب دادم وگرنه من هیچ نقل قولی نگرفته بودم ایشونن ک با گرفتن نقل قول و جواب تند با من حرف زدن

- - - Updated - - -

mahii

New member
شما هنوز نمیدونید ک وقتی میخواین بین چندنفر وساطت کنین بهتره اول ب پسر تذکر بدین ن دختر!!!
من دیگه تو تاپیک شما نظری نمیدم
تاپیک شما مال خودتون جناب

• Like

Mohammad gh

New member

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

منطق سیاسی با اون منطقی که شما برداشت کردید از حرف من کاملا متفاوته من نگفتم شما بی منطق هستید
من گفتم صحبت های خیر و شر و ... در منطق سیاسی نمیگنجه

حالا برای تذکر دادن هم شما به تفکیک جنسیتی اعتقاد دارید؟که اول باید به پسر داده بشه و بعد دختر؟
به هرحال اگر ازحرفای من دلگیر شدید من متاسفم.اما بحث های سیاسی حتی تو دموکرات ترین کشورهاش هم گاهی وقتا تند و گاهی کند میشه.این طبیعت این نوع بحث ها هست

varia

Well-known member
بنام خدا :)

در حدی که نظرات رو خوندم خاستم نظرمو بگم.

اینکه ما پیرامون مسائلی که متخصصش نیستیم نظر میدیم بنظرم علوم انسانی بگونه ای هست که اگر فرد اطلاعات و بینش لازمه رو در اون مورد داشته باشه میتونه ابراز نظر کنه، برای مثال بسیار از نزدیک دیدم که رتبه های برتر کنکور ارشد رشته های مرتبط با علوم سیاسی، حقوق و علوم اجتماعی از رشته های فنی و تجربی مثل مهندسی، کشاورزی و ریاضی و ... بود.

برای روشن شدن مسئله و اینکه چه کشورهایی دشمن و چه کشورهایی دوست ما هستند خوندن مطالب زیر رو توصیه میکنم: البته من خودم ویکی پدیا رو چندان قبول ندارم ولی فکر کنم شاید بقیه دوستان قبول داشته باشند.

گسترش روابط نظامی روسیه و ایران

[h=1]روابط شوروی و عراق در جنگ ایران و عراق
[/h]
[h=1]دوره اول جنگ‌های ایران و روسیه (توجه به جنگهای روسیه و خیانت ارمنستان در حالی که فعلا هردو کشور از دوستان کشور ما هستند!)
[/h]

در مورد سیاسیت، سختی انتخاب راه حل های مناسب هم لطفا کلمه خطا رو در متن لینک زیر سرچ(Ctri+F) جستوجو کنید.

بیانات مقام معظم رهبری

مجید دیجی

مدیر بخش
طبق معمول بحث به حاشیه کشیده شد .... اسپم دهنده محترم جهت اسپم دادن به اسپم سرای تالار مراجعه کنید ...

شخص خاصی منظورم نیست ... حالا دوباره نیاید بیانیه بدید ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii
بالا