روز ماما مبارک...

baran201

New member
just_born.jpg

خلقتی شگرف بر دستان ارمغانیت بوسه میزند...

صاحب دستان بهاری، روزت مبارک!!!!!

اولین دستی که دست به دست فرشته های آسمانی

فرشته های زمینی را به ودیعه می ستاند
بهارت بی خزان باد...

eli 72

Member
روزتون خیلی مبارک...ایشالا همیشه زنده و پیروز باشین...:riz304::riz304::riz304:

obstetrician88

New member
ضربان قلب ماما، ترنم آهنگ زیبایی است که به مادر مهر مادری می بخشد و به نوزاد دنیایی جدید با همه زیبایی هایش هدیه می دهد. آنان فرشتگان ایثارگری هستند که نبض حیات را با دست های پرتوان خود در دامان مادر به امانت می نهند.
نوشته اند که اولین بار در یونان باستان، پرستش الهه مادر سرمنشا نامگذاری روزی به عنوان روز مادر بوده است سپس در قرن هفدهم در انگلستان و بعد در آمریکا و... و اکنون در سراسر جهان، این روز گرامی داشته می شود و در کنار آن دراکثر کشورها ازجمله در ایران، پنجم ماه مه، برای گرامیداشت روز جهانی ماما درنظر گرفته شده است.این روز را به همه ماماها و دانشجویان مامایی که برای نجات حیات دو انسان همواره می کوشند ؛تبریک می گویم و برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم.

تو نوازشگر مولود بهشتی بر فرش/ نام تو ثبت بماند به نکویی بر عرش....

15 اردیبهشت روز جهانی ماما را به نوبه خودم به تمامی سبزپوشان.دوستان و .همکاران عزیزم و اساتید بزرگوارم تبریک و تهنیت عرض میکنم............

به امید سربلندی و موفقیت همه دوستان
با احترام

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member

39911404083121537623.gif

با عرض سلام و تشکر از همه دوستان خوبم که این روز رو به طریق مختلف به من و همکارام تبریک گفتند . و تبریک روز ماما به همکاران و دوستان خوبم در رشته مامایی ؛

برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت و سلامتی از خداوند خواستارم.
:riz304:

روزت مبارک اي سراپا سبزي که اولين نگاه، اولين نفس، اولين لبخند، اولين فرياد، اولين شوق و اولين عشق را نظاره گري

mahsa.

New member
دوستای عزیز ماما همیشه موفق باشین و شاد .
روزتون مبارک .

mw.ashel

New member

97383979450162166623.jpg

پروردگارا تو قبل از یک مادر محبت و عشق را در

دستهای ما به ودیعه گذاشتی تا یک تولد را در آغوش گیریم
ما به این عنایت در بین خود محتاجیم ،
آن را از ما دریغ ندار

روز جهانی ماما مبارک

TUMS

Well-known member

من این روز بزرگ را به تمامی ماماهای سایت چه اونایی که جز این انجمن نیستن (البته اونا که نیستن ولی خب اشکالی نداره خخخخ) تبریک میگم

مامایی خاص
مامایی باکلاس
دوست داشتم ماما میشدم ولی حیف اسلام دستمو بسته :image170:

در آخر روز ماما را به عزیزان ماما تبریک میگم :riz304:از طرف جامعه ایمونولوژی و علوم آزمایشگاهی
ببنید چه افتخاری نسیبتون شد بعله

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

pashmak

New member
پروردگارا تو قبل از یک مادر محبت وعشق را در دستهای ما به ودیعه گذاشتی تا یک تولد را در اغوش بگیریم...ما به این عنایت در بین خود محتاجیم،ان را از ما دریغ ندار.روز جهانی ماما مبارک

پیچک

New member
دوستای گلمون... آتشین... پشمک... و همه ی ماما های انجمن...

روزتون مبارک... دیدن اولین نفس یه انسان... باید جالب باشه... هر کسی نمیبینه این معجزه رو...

• Like

pashmak

New member
:::::
روزت مبارک ای سراپا سبزی که اولین نگاه، اولین نفس، اولین لبخند، اولین فریاد، اولین شوق و اولین عشق را نظاره گری …
روز جهانی ماما مبارک

• Like

ROJO

New member
تبریک میگم

:rose::rose:

آشل
آتشین
پشمک
و بقیه دوستان

• Like

farim

New member
روزمون مبارک روز این رشته بی جایگاه پراسترس ازاین نظر استرس لیبرو زایمان وماماتحمل می کنه کارانه وحق زایمان می ره تو جیب متخصص زنان زایمان تریاژویزیت اورژانس مامایی که نه تنها حق حقوقی برامون قائل می شن بلکه درپی حذف سختی کارمون هستن خدارو شکر دو سال کابوس طرحم تموم شد

بالا