روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

TrueLove90

New member
والا در تبصره ای که به من نشون دادن اسم نزده بود فقط گفته زندگی تمنها براشون سخت وخطرناک باشه اینیکه شما میگید هم سخته هم خطرناک ولی باید یک ترم بخونین نظر دانشگاه مقصد هم خیلی مهمه

ممنون دوست گرامی :riz304:

...

منم الان اومدم کلی دنبال تاپیک گشتم !
یه لحظه حس کردم دیروز توهم زدم اومدم انجمن پستها رو خوندم !!
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

asayesh

New member
خواهش میکنم دوست عزیز انشالله که همون شهری میخواید قبولید ونیازی به انتقالی پیدا نمیکنید:riz304:

Y77

New member
«اللهم انی اسئلک ایمانا تباشر به قلبی و یقینا حتی اعلم انه لن یصیبنی إلا ما کتبت لی و رضّنی من العیش بما قسمت لی یا ارحم الراحمین»

bme88

New member
من الان دیدم این تاپیک اومده اینجا :5:
وای خدا
کی این روزا میگذره
دیگه واقعا شده روزای امید و انتظار....

mahii

New member
اینو خیلی دوسدارم و همش میگم:
زندگی اب روانیست روان میگذرد....:rolleyessmileyanim:
انچه تقدیر منو توست همان میگذرد..........

بچهها ما تمتم تلاشمونو کردیم دیگه نتیجش دست خداست و اینکه چ سرنوشتی برامون رقم میزنه.........

ROJO

New member

b6020a9bcc42acd85065461828043b37.jpg

MAHSABANOO

New member
آخ جون من دو روز زودتر میام اعلام قبولیمو میکنم خخخخخخخخخخخخ اسصترسم دو روز زودتر تموم میشه پززززززززززززز دلتون بسوزه خخخخخخخخخ:25r30wi:

bme88

New member
آخ جون من دو روز زودتر میام اعلام قبولیمو میکنم خخخخخخخخخخخخ اسصترسم دو روز زودتر تموم میشه پززززززززززززز دلتون بسوزه خخخخخخخخخ:25r30wi:

چطور 2 روز زودتر؟ :d
منم میخوام زودتر بدووووونم :d

MAHSABANOO

New member
آها
خو منم منتظر نتایج علومم
خخخخخخخخخخ :d

خوب دیگه پس من و شما هر دو دو روز جلوتر اعلام میکنیم خخخخخخخخخدلشون بسوزه پززززززززززززززززززززززززز

رتبتون چند شده ؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bme88

ROJO

New member
خو ما هم اول شیرینی مهسا و مریم رو میخوریم، به سود ما هم هست تازه:idea_majidonline:

ROJO

New member
علوم : 3شهریور
ازاد : قبل از 10ام
بهداشت : قبل از 10ام - احتمالا 5ام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bme88

کرهانی

New member
خوب دیگه پس من و شما هر دو دو روز جلوتر اعلام میکنیم خخخخخخخخخدلشون بسوزه پززززززززززززززززززززززززز

رتبتون چند شده ؟؟؟؟؟؟؟؟

خداییش علوم چه با برنامه تره...من واسه علوم اصلا استرس ندارم...صد در صد قبولم:smilies:
اما خب دلم پیش گرایش وزارت بهداشته:dadad4: از اول هدفم وزارت بهداشت بود:14:

بالا