روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

لبخند

New member
من خیلی دوس دارم یزدو ببینم فک میکنم باید شهر قشنگی باشه.لهجه شونم خیلی دوس دارم

رها93

New member
لبخند که دیگه کلا اهواز رو با خاک یکی کرد!!!
آقا یزدم امر به معروف اینا داره؟!

گیر دادم به یزد ! آقا این خط این نشون من از یزد قبول نشدم!!!!!

رها93

New member
بعله بعله یزد خیلی خوشگله من ارشدم رو یزد خوندم! چه یونی عالی داشت! یادش به خیر همش تو گشت و گذار بودم!!:motat:

matin

New member
وایی یعنی به بنا آسیب نمیزنید ؟
چه ظوری اتیش روشن میکنید ؟

بناش که به لطف مسئولین محترم ول هست روی همون تپه ای که هست
ولی اطرافش روشن میکنن اونائی که مسئولیت فرهنگی دارن ، اونائی هم که قید این چیزا نیستن وسطش روشن میکنن ، طوری که اگه واردش بشی دوده های آتیش رو دیواراش مشخصه

دل آرام

New member
بناش که به لطف مسئولین محترم ول هست روی همون تپه ای که هست
ولی اطرافش روشن میکنن اونائی که مسئولیت فرهنگی دارن ، اونائی هم که قید این چیزا نیستن وسطش روشن میکنن ، طوری که اگه واردش بشی دوده های آتیش رو دیواراش مشخصه

:smiliess (13)::14:

لبخند

New member
چرا هر پستی که میذارم سایت انگار میخواد کوه بکنه تا آپدیتش کنه:j58r36j3gcr4suxymup

ROJO

New member
یزدیا خیلی اهل کار و فعالیتن . یک خونه هایی میدیدی تو شهرشون بزرگ و مثل قصر ! جمعیت کارخونه دار توشون زیاد شنیدم .
زناشونم خیلی به طلا علاقه دارن و طلاهای معروفی دارن . بعدم رسم همه زنای یزدی اینه که یک خونه باید پشت قبالشون بشه و مقدار قابل توجهی طلا !
هنرهاشونم خیلی قشنگه . سفالگری .گلیم بافی و ...
تور کویرنوردیشو تو بهمن برو ! خیلی باحاله ! یه محله دارن اسمش کوچه های آشتی کننونه چون اینقدر باریکه که بهم میخورین وقتی دارین راه میرین .
بعدم آتشکده دارن که یک آتش 2000 ساله دارن ! :))
خیلی خونگرم و مهمان نواز :)))

کوچه قهر و اشتیه شیراز ک معروفتره:painting:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: matin

ROJO

New member
:tonguesmiley:پاساژای باحالیم داره اهواز شنیدم

قابل توجه دختر خانما:thumbsupsmileyanim:

ROJO

New member
حالا بچه ها اهواز اومدن ی دورم تو ابادان میزنن:riz481:

chemist tala

New member
خوش ب حالون لااقل شما ی حق انتخابی دارید من و رتبه های برتر رشته مون داریم بین بدو بدترین یکی رو انتخاب می کنیم علوم دارویی یا ازاد شهرستان یا مجازی؟لعنت بهشون

رها93

New member
ای بابا!!!اون بنده خداهایی که پولشو ندارن چی بگن والله به خدا!

بالا