روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mexin

Well-known member
امکانش هست من اول شبانه رو انتخاب کنم ولی ظرفبت ازاد تکمیل شده باشه؟

بستگی به رتبه شما داره ...شبانه بهتره از آزاد ..تو اول شبانه رو بزن بعد آزاد رو هم نتخاب کن ..همه که هزینه آزاد و شبانه رو ندارن انتخابش کننو ظرفیتش تکمیل بشه

zahra2013

New member
منطورتون اینه که ممکنه مثلا رتبه 4 نداشته باشیم؟ خوب منبع این قابل اعتماده؟

طبق صحبتای اون دوستمون آره، والا من فک کنم این مسله تو آمار و ریاضی هست ، دیگه باید اعتبارش رو ازبچه های آمار پرسید.

- - - Updated - - -

منطورتون اینه که ممکنه مثلا رتبه 4 نداشته باشیم؟ خوب منبع این قابل اعتماده؟

طبق صحبتای اون دوستمون آره، والا من فک کنم این مسله تو آمار و ریاضی هست ، دیگه باید اعتبارش رو ازبچه های آمار پرسید.

mexin

Well-known member
maxin rajebe rotbeha etelai nadari shomaaaaa?

از چه نظر اطلاع داشته باشم؟ ینی چند رتبه مشابه باشن؟؟ راستش نمیدونم ولی یکی از دوستان گفته تو دفترچه نوشته امکان رتبه های یکسان هست ..ولی بنظر من خیلی کم پیش میاد اینجوری بشه ..مثلا تو 50 نفر شاید 2 نفر رتبه یکسان داشته باشن ..زیاد نگران نباشید

elham1

New member
سلام بر همه دوستان عزیز.
من رتبه 141 شدم و حدود 120 نفر برا دولتی بر میدارن(میکروب)
آیا امیدی برا قبولی دارم یا نه?
ممنون میشم راهنمایی کنید

sajad93

New member

- - - Updated - - -

من رفتم از یکی از بچه های آمار پرسیدم گفت نه اینطور چیزی نیست، و البته گفت تو تمام ازمونها اینطوریه و رتبه یه چیز اختصاصی نیست برای یک نفر و به ازای تمام ارقام رتبه وجود داره

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من رفتم از یکی از بچه های آمار پرسیدم گفت نه اینطور چیزی نیست، و البته گفت تو تمام ازمونها اینطوریه و رتبه یه چیز اختصاصی نیست برای یک نفر و به ازای تمام ارقام رتبه وجود داره

mexin

Well-known member
سلام بر همه دوستان عزیز.
من رتبه 141 شدم و حدود 120 نفر برا دولتی بر میدارن(میکروب)
آیا امیدی برا قبولی دارم یا نه?
ممنون میشم راهنمایی کنید

راستش دوست عزیز یکم سخته بگیم روزانه قبول میشی ..بعضیا شهرهای دور رو انتخاب نمیکنن و این ظرفیت باز میشه واسه رتبه های پایین تر و این شاید به 10 نفر نرسه ..یکم سخت هست ولی امیدوارم قبول بشی البته با انتخاب همه شهرها که باد انتخابشون کنی..موفق باشی

elham1

New member
راستش دوست عزیز یکم سخته بگیم روزانه قبول میشی ..بعضیا شهرهای دور رو انتخاب نمیکنن و این ظرفیت باز میشه واسه رتبه های پایین تر و این شاید به 10 نفر نرسه ..یکم سخت هست ولی امیدوارم قبول بشی البته با انتخاب همه شهرها که باد انتخابشون کنی..موفق باشی

ممنون بابت راهنمایی

- - - Updated - - -

ممنون بابت راهنمایی

zahra2013

New member

ببین مثلا رشته ی ما 19 نفر روزانه تهرا میگیرن ، اگه 2 نفر رتبشون 19 باشه ممکنه یه نفر قبول شه و اون یکی نه؟؟؟

Ana67

New member
بستگی به رتبه شما داره ...شبانه بهتره از آزاد ..تو اول شبانه رو بزن بعد آزاد رو هم نتخاب کن ..همه که هزینه آزاد و شبانه رو ندارن انتخابش کننو ظرفیتش تکمیل بشه

مرسی بابت راهنمایی

- - - Updated - - -

مرسی بابت راهنمایی

maryam1368

New member
سلام بچه ها من رتبه در سهمیه ام شده 79 رشته ی مشاوره در مامایی.به نظرتون اراک قبول میشم؟87 نفر رشته ما میگیرند.

آخرین ویرایش:

mahsa1111

New member
این رتبه های مشابه ذهن همه رو در گیر کرده،این چه وضعشه آخه..از همون اول مث سالای قبل یهو شهریور نتیجه هارو اعلام میکردن،چه فرقی میکرد با الان؟!متاسفیم واسه سنجش پزشکی افتضاحه برنامه شون

vet lab sciences

New member
جنگ جنگ تا پیروزی!!
معترضین عزیز توجه کنید :
فردا روز غزه است بریزید بیرون و حق خودتان را باز پس گیرید!!

:25r30wi::sdasdasd::mad_majidonline:

mw.ashel

New member
عرض تبریک

news_7684942.gif

با سلام خدمت تمام دوستان و همکاران و کاربران عزیز

بابت تاخیر در عرض تبریک معذرت میخوام چون به خاطر مشغله های کاری بیشتر توان دسترسی به انجمن رو ندارم.:riz513:

به همه شما تبریک و خسته نباشید میگم و امیدوارم همواره موفق و شاد و سلامت باشید و همراهی و کمک به همه همکاران و دوستان کنکوریتون یادتون نره .:rose:

maryam1368

New member
آشل جون سلام.کمککککککککککک به نظرت من اراک قبول میشم مشاوره در مامایی رتبه 79.شهرهامو چه جوری بزنم به نظرت؟؟؟؟؟

Azin E

New member
بچه ها یه سوال.
وقتی گفته ظرفیت رزمنده رو از رو همین برمیدارن.یعنی رشته ای مثل بیوتک که کلا 54 نفر ظرفیت داده ،در کل 43 نفر ظرفیت آزاد داره؟یعنی کسی که رتبش در سهمیه آزاد مثلا44 باشه قبول نمیشه

بالا