روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

مهلا1991

New member
نه بچه ها متاسفانه درست هستش...
ظرفیتا رو دادن به دانشگاهها
دوستم به من خبر داد که زنگ زده به دانشگاه از اونا پرسیده اونام گفتن واسه رشته ما شده 53 نفر در صورتی که پارسال 84 نفر بوده...
یعنی که من قبووووووول نمیشم......
خدااااااااااااا

bebakhshid dosteton be kodom daneshgah zang zade????????

رها93

New member
آخه اون آمار که منکسین داده سر جمع همین ایمونو ژنتیک بیوشیمی روانشناسی آمار خلاصه همینا که تو این پیج هستن حجمع بزنیم 200 نفر میشه! یعنی اون 700 نفر کاهش 200 نفرش برای رشته ماست! خسته نباشن واقعا

ehsan_micro

New member
سلام .با توجه به تحقیقاتی که داشتم هر سال همچین جوی توسط خود بچه ها به وجود میاد ولی تا سازمان اطلاعیه نده لطفا به حرف هیچ کس اعتماد نکنید فقط اعصاب خودتون رو خورد میکنید.

رها93

New member
روجو میدونی رتبه امن یه مورد درست ولی انتظاراتمون چی؟؟
من اگه این نمره رو آوردم انتظارم رتبه بهتری بود . حالا جهنم این رتبه قبول انتظارم شهر بهتری بود. حالا ظرفیتا کم بشه چی؟؟ برم بندرعباس؟؟؟ از اولشم ازونجا خوشم نمیومد:New (6):
امیدوارم یهو 7 نفر برنداره بیوفتم اونجا!

ghazael

New member
سازمان میگه 4500 شاید یه کم بالاتر پارسال خورده ای بوده 5100 ظرفیت کم شده نمیتونیم گول خودمون بزنیم واقعیت.

ROJO

New member
غزل ن بابا زیر ده بودم ک لم میدادم پامو میزدم ب دیوار هههههه
..........

رها جون منم فکر نمیکردم ب همچین فلاکتی بیوفتم، فکر میکردم گوشت اهو بخورم الان یچی گیر بیارم ک از گرسنگی نمیرم، راضی ام هههههه:wacsmiley:

ehsan_micro

New member
یه کاری کن یه کاری کن..نگو سهم من این بوده
نزار از هم بپاشم من..از این تکرار بیهوده
یه کاری کن یه کاری کن.. که می ترسم از این آوار
یه کاری کن اگه دستات هنوزم ناجیه ای یار

- - - Updated - - -

یه کاری کن یه کاری کن..نگو سهم من این بوده
نزار از هم بپاشم من..از این تکرار بیهوده
یه کاری کن یه کاری کن.. که می ترسم از این آوار
یه کاری کن اگه دستات هنوزم ناجیه ای یار

solarbeh

New member
دوست عزیز بعد بازی والیبال معلوم شد آمریکا یه غلطایی می تونه بکنه:smiliess (7):
مثلا مارو تحریم کرده بعد وزارت بهداشت پول کم آورده بعد از ظرفیت دولتی کم کرده داده به بین الملل:65d6a5d6s:
حالا هی بگید دست نداشته!!!
نه آمریکا هم می تونه یه غلطایی کنه، امام خمینی بعد از باخت والیبال ایران مقابل آمریکا

ROJO

New member
عاغااااا حداقل دوبرابر میکردن تعداد بین المللا رو ینی از روزانه برمیداشتن ن اینکه اینجوری

اون مجازیچی چی بود، همینم مونده

برم از امشب رو مخ خانواده شاید رضایت دادن برم ی خراب شده ای غیر از ایران

متین پوزش من باید ناسزا بگم ب کشورت تا اروم شم!

اومدن بین الملل اوردن ک کسی نره خارج ک مثلا خروج ارز نداشته باشیم ، اخه شما چی دارین نکبتا

من این پولو اگه بخوام بدم پای بین الملل بیس تومن دیگه میزارم روش میرم اونور

والا این پولا حرومه از دانشجوهای بدبخت میگیرن، از کسی ک امتحان داده و نمره ی خوبیم اورده:sad:

رها93

New member
نشستم حساب کتاب میکنم که با گفته های مکسین کاهش چقدره!
نامردا تو اکثر رشته ها کاهش داشتن به غیر از مشاوره مامایی که بیشتر از 2 برابر شده!

- - - Updated - - -

نشستم حساب کتاب میکنم که با گفته های مکسین کاهش چقدره!
نامردا تو اکثر رشته ها کاهش داشتن به غیر از مشاوره مامایی که بیشتر از 2 برابر شده!

ROJO

New member
این مکسینتون نگف ویروس چن?! همه میدونن انگار جز خود داوطلبا! فک کنم رمال شهرمونم بدونه ظرفیتارو!:smiliess (9):

بالا