روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
واااااااااااای چه تفاوتیییییی
پس هیچی
بریم بخونیم واسه سال بعد

نه حالا نا امید هم نشو ... این چیزا فقط احتماله .. من پارسال واسه بچه های سال قبل رو دیده بودم که گاهی رتبه هاشون خیلی پایین تر از تخمین رتبه میشه ... با این چیزا امیدوار یا ناامید نشو دوستم

SH!LA

New member
نه دیگه فعلا شدم 2 :riz481: ابجی جان این قصه سر دراز داره :)) حالا حالا ها باید برم پایین :)

به اُمید خــدا با بهترین رتبه و بهترین دانشگاهی که میخوای، قبول میشی. :a2d3:

______

یه تاپیک زدن با این عنوان " اگه یه تیر داشتی تو سر کی خالیش میکردی؟ "

جواب من: سنجش... :13:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

nafasn

New member
سلام دوست جونام خوبین؟
بچه ها من تو تخمین رتبه هر چقدر هم ایمیلمو میزنم میگه اشتباهه؟
میدونید مشکل کار کجاست؟

infomdmir

New member
کد رهگیری من هم الان سه روزه توسط مدیر محترم سایت تایید نشده؛ من چکار کنم؟

sepideeee

New member
از دید تماشاگران (ما) شما اولییین! سیمرغ بلورین مال خودته:riz481:

شما لطف دارین روجو و تماشاگران :)) ولی بده ها ادم از عرش به فرش بیاد .. فکر کن اول بودن چه حالی داد هر چند که خودم تنها بودم :smilies:

ROJO

New member
دخترخالم دبستانیه اومده میگه امروز روزه گرفتم برات دعا کردم! بعد پسر خالم ک چن سال بزرگتره اومده میگه تو نمیفهمی دیگه فایده نداره امتحانشو ک داده، بعد دعواشون شده اصن ی وضی:smilies-azardl (12)

منم گفتم نه دعا کنین فایده داره، تا شهریور که همچی نهایی میشه شما فقط دعا کنید:riz481::(40):

ROJO

New member

عاغا این اپلیکیشنا کشش ایکیوی منو ندارن، اصن من براشون تعریف نشدم، میهنگه:riz481:

بعدشم الان همه دنبال تخمین رتبه ان دیگه کار ما از تخمین ایکیو گذشته، الان اگه واسه رتبه بود بچه ها شیرجه میرفتن تو لینک:riz481:

sepideeee

New member
بچه ها تو تخمین رتبه تعداد خیلی کمه که ... پارسال حداقل تا اعلام نتایج صد نفری شدن

sepideeee

New member
دخترخالم دبستانیه اومده میگه امروز روزه گرفتم برات دعا کردم! بعد پسر خالم ک چن سال بزرگتره اومده میگه تو نمیفهمی دیگه فایده نداره امتحانشو ک داده، بعد دعواشون شده اصن ی وضی:smilies-azardl (12)

منم گفتم نه دعا کنین فایده داره، تا شهریور که همچی نهایی میشه شما فقط دعا کنید:riz481::(40):

روجو کل فامیلو بهم ریختی :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

بالا