روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

shiny

New member
واسه ماهم ظرفیت تهران تغییر نکرد چون پارسال 20 تا گرفت امسالم 20 تا

ROJO

New member
من کلو میگم چیکار به تهران دارم!

سپیده ازین ب بعد توجه داشته باش چی میگی ک میزارمت تو اون کتگوری فوق الذکر ! :/

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

abtin13

New member
اره خودش در گوشم گفت اشتباهمو چتو باید به روم بیاری حالاچ
جای گیر دادن به اشتباه مردم برو تاپیک مشاعره رو بیار بالا فرزندم :sdasdasd:
در گوش من که نگفت.اگه می گفت زیرسیبیلی رد می کردم.:smiliess (4):
باید به روت بیارم که دیگه از این اشتباها مرتکب نشی:smiliess (7):
شعرم نمیاد:smiliess (9):

sepideeee

New member
در گوش من که نگفت.اگه می گفت زیرسیبیلی رد می کردم.:smiliess (4):
باید به روت بیارم که دیگه از این اشتباها مرتکب نشی:smiliess (7):
شعرم نمیاد:smiliess (9):

خدا به داد همکلاسیات برسه :)) حالا اصلا سیبیل داری که زیر سیبیلی ردش کنی ؟ :))
یه اواتار بزار که شب یه خواب راحت داشته باشیم ابتین :)

abtin13

New member
خدا به داد همکلاسیات برسه :)) حالا اصلا سیبیل داری که زیر سیبیلی ردش کنی ؟ :))
یه اواتار بزار که شب یه خواب راحت داشته باشیم ابتین :)

همکلاسی سیری چند؟
حیف که عکس ندارم وگرنه میذاشتم میدیدی ابهت سیبیلم رو درک می کردی
عکس به این خوبی.بهش توهین نکنی یه وقت.این دکتر لکتره. از هم قطارای شماس.میاد میخوردت:smiliess (4):

sepideeee

New member
همکلاسی سیری چند؟
حیف که عکس ندارم وگرنه میذاشتم میدیدی ابهت سیبیلم رو درک می کردی
عکس به این خوبی.بهش توهین نکنی یه وقت.این دکتر لکتره. از هم قطارای شماس.میاد میخوردت:smiliess (4):
مگه هم قطارای ما ادم خوارن؟؟ :)) خوب یه عکس بگیر بزار تا ابهت سیبیلت رو درک کنم :))

abtin13

New member
مگه هم قطارای ما ادم خوارن؟؟ :)) خوب یه عکس بگیر بزار تا ابهت سیبیلت رو درک کنم :))

یعنی تو فیلم یا سریالش رو ندیدی؟:smiliess (11): نصف عمرت نه کل عمرت بر فناس. بشین نگا کن یکم فنون روانشناسی یاد بگیر مخصوصا سریالش رو
بذار یه سر کتاب باز کنم......... خوب خیلی بد اومد.نوشته اگه عکس سیبیلت رو به سپید با چهار تا e نشون بدی به عذاب الیم گرفتار میشی

ROJO

New member
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:کاش شیراز و کرمان گذاشته بودم انتخابای اول دومم
یهو نمیدونم چی شده کلا پشیمون شدم ، کلی نشستم گریه کردم
خداااا
عجب حماقتی کردم:sad:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Fariba 90

abtin13

New member
:کاش شیراز و کرمان گذاشته بودم انتخابای اول دومم
خداااا

اتفاقا این سوال همون موقع ک گفتی انتخاب اولت رازی بوده برای من پیش اومد که چرا شیراز رو اول نزده:21:

ROJO

New member
خاک تو سرم واسه بهتری زدم ، دارم میمیرم از غصه، با همه تو خونه دعوام شده

:((((

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Fariba 90

sepideeee

New member
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:کاش شیراز و کرمان گذاشته بودم انتخابای اول دومم
خداااا
عه روجو نگران نباش .. یه ذره که از درست بگذره میگی چه کار خوبی کردم اینجا زدم .. الان کمی برات جدایی سخته .. ولی عادت می کنی ...

abtin13

New member
خاک تو سرم واسه بهتری زدم ، دارم میمیرم از غصه، با همه تو خونه دعوام شده

:((((

این غصه ای ک میگی کاملا طبیعی یه.چون خودم هم تجربه ش رو داشتم میگم.اون موقع ک اورمیه می خوندم اخر تابستون ک می خواستم از شهر خودمون برگردم اورمیه دقیقا همین حالت تو رو داشتم ولی رفته رفته دیگه رفع شد.تو هم مطمئن باش ک اولا یکی دو هفته اول سخته بعد عادت میکنی. بعدشم 2-3 بار ک بری برگردی برات عادت میشه.دیگه حالی ب حالی نمیشی

scientist

New member
خداااا
عجب حماقتی کردم::

روجو نگران نباش انشالا بری با محیط آشنا بشی عادت میکنی. اولش سخته ولی از پسش برمیای :tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

shiny

New member
خداااا
عجب حماقتی کردم:

لوجووووو منم حس تورو دارم میگم چه حماقتی کردم اصفهانو اول نزدم مامانم اینا هم مدام همینو میگن:sadsmiley:تازه خوابگاهمونم که دیدم بدتر

ROJO

New member
روجو نگران نباش انشالا بری با محیط آشنا بشی عادت میکنی. اولش سخته ولی از پسش برمیای :tsimuzpzwoap1t9y3o7

لوجووووو منم حس تورو دارم میگم چه حماقتی کردم اصفهانو اول نزدم مامانم اینا هم مدام همینو میگن:sadsmiley:تازه خوابگاهمونم که دیدم بدتر

امروز صب ک بیدار شدم حالم خیلی بهتر بود،حالا قول دادن همه بیان منو برسونن چندروزم بمونن...

من قبل از کنکور ی دعایی کرده بودم ینی ی توکلی کرده بودم گفته بودم ی جایی قبول شم ک راه دکترا برام هموار بشه، هر چقدر سختی باشه میکشم. حالا هم ایشالا ک همونه

چنتا دعای دیگه هم کرده بودم سرکار ک میرفتم چند مورد با رئیسم اختلاف پیش اومده بود، خدا شاهده تک ب تک دعاهام مستجاب شد ک روز اخر رئیسم ی حرفایی زد ک من هاج و واج مونده بودم ک چطور چیزایی ک تو ذهنم بود الان داره بهم میگه...

خلاصه ان مع العسر یسرا :28:

بالا