روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

fifi

New member
منتها نه اینکه خیلی شبیه نیستیم میترسم ثبت نام نکنن ولی پول ظاهر کردنشو بدین ممنون میشم:smiliess (11):

دو گزينه بيشتر براي انتخاب نداري
الف) عكساي من
ب) عكساي خودت
پول مول نداريم:motat:

abtin13

New member
دو گزينه بيشتر براي انتخاب نداري
الف) عكساي من
ب) عكساي خودت
پول مول نداريم:motat:

نه دیگه گزینه ها رو طراح سوال(اینجانب) میده نه جواب دهنده(شوما) :riz481:
گزینه ها: 1)عکسای شما 2)عکسای خودم 3)عکسای شما و خودم 4)عکسای شما+ پول ظاهر کردن عکسای خودم
:rolleyessmileyanim: از الان هم 10 دیقه وقت برای جواب دادن است.سوال هم 20 نمره ای هستش

fifi

New member
نه دیگه گزینه ها رو طراح سوال(اینجانب) میده نه جواب دهنده(شوما) :riz481:
گزینه ها: 1)عکسای شما 2)عکسای خودم 3)عکسای شما و خودم 4)عکسای شما+ پول ظاهر کردن عکسای خودم
:rolleyessmileyanim: از الان هم 10 دیقه وقت برای جواب دادن است.سوال هم 20 نمره ای هستش

آخا اجازه؟ اين سوالش خيلي سخته!! من بلد نيستم يه كلمه مبهم توي گزينه هاست نميدونم چيه!!! اين پول ظاهر كردن كه مي گين چيه؟!!!:smiliess (6):

abtin13

New member
آخا اجازه؟ اين سوالش خيلي سخته!! من بلد نيستم يه كلمه مبهم توي گزينه هاست نميدونم چيه!!! اين پول ظاهر كردن كه مي گين چيه؟!!!:smiliess (6):

ببین بابایی.پول ظاهر کردن عکس یعنی پولی که بابت چاپ عکس، آتلیه ها از آدم خفت می کنن.خوب حالا اگه فهمیدی به سوال جواب بده.با اینکه وقتت هم گذشته ولی به هر حال

fifi

New member
ببین بابایی.پول ظاهر کردن عکس یعنی پولی که بابت چاپ عکس، آتلیه ها از آدم خفت می کنن.خوب حالا اگه فهمیدی به سوال جواب بده.با اینکه وقتت هم گذشته ولی به هر حال

آخا اجازه گزينه 2 عكساي خودمممممممممممم:motat:

abtin13

New member
آخا اجازه منم ميرم جلوي وزارت خونه تحسن مي كنم تا نمره مو بدين بعلههههههه:25r30wi:

اتفاقا چون من این مورد رو پیش بینی کرده بودم دکتر ضیایی رو مسئول رسیدگی به اعتراض نمرات قرار دادم.میتونی با اوشون صحبت کنی:25r30wi:

م.صفری

New member
من که زنگ زدم دانشگاه خانمه خیلی عصبانی بهم گفت سنجش واسه خودش گفته چه روزای ثبت نامه ما هنوز اسامی بهمون اعلام نشده. هیچی هم هنوز معلوم نیست.
ترسیدم یه سوال دیگه بپرسم بزنتم:smilies-azardl (12)

باز خوبه تو صدای یکیو شنیدی من از صبح میزنگ همش اشغاله یا ج نمیدن .... دلواپسشونم واقعا :smiliess (5):

abtin13

New member
12 تاا عکسسسسسس؟؟:5:

تازه میترسم امروز دوباره سر بزنم سایت دانشگاه 18 تا عکس بخواد.اون موقعس که دیگه قید ارشد رو میزنم:14:

- - - Updated - - -

12 تاا عکسسسسسس؟؟:5:

تازه میترسم امروز دوباره سر بزنم سایت دانشگاه 18 تا عکس بخواد.اون موقعس که دیگه قید ارشد رو میزنم:14:

Ana67

New member
خخخخخخخ
یعنی ما همش تو اضطرابیم
حالا واسه عکس و ثبت نام

ham.ad

New member
خوش به حالتون بچه ها که نگرانی تون فقط 12 تا عکسه!!
من که نابود شدم!:dadad4::13::13:

ROJO

New member
من اصن نمیدونم چنتا!!!:5::25r30wi:ماااااامااااااااااااااااااااان!!!!
این اعداد و ارقامو از کجا میارین :/

من امروز ز زدم گف 17ام ز بزن تا بگیم ثبتنام کی هست!

خوشم میاد مثه خودم سرخووشن:applause::25r30wi:

SH!LA

New member
من اصن نمیدونم چنتا!!!ماااااا مااااااااااااااااان!!!!
این اعداد و ارقامو از کجا میارین :/

من امروز ز زدم گف 17ام ز بزن تا بگیم ثبتنام کی هست!

خوشم میاد مثه خودم سرخووشن:25r30wi:

تو سایت مدارک لازم برای ثبت نام رو نزده؟

مامانی گفته باید با همه مدارکت، خیلی مرتب و منظم بری...! :sarma:

میگن رو نمره انضباط تاثیر داره..! :riz481:

بالا