روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

مهلا1991

New member
من دکتر بودم تازه رسیدم خونه همین الان لینک غیرفعالو دیدم دارم از استرس میمیرم خدایا کمک:sad::sad:

matin

New member
و ای کاش این تکه سنگ به گردن برخورد کردندی و سر از بدن جدا بشندندی .. و دیگر متین به جای دانشگاه شهید بهشتی در بهشت استقرار استندی :riz481: و حالش جا آمدندی

تکه سنگی از غذا برخوردندی کردندی اما اینگونه نبود که سرگذشت ما در این دنیا خاتمه یابد بلکه اجماع نظر با آنجا رسید که سرنوشت ما هنوز در این دنیای فانی ادامه داشتندی که شاید گمراهان بیشتری را به اتوبان مستقیم هدایت بکشانم ، باشد که شما رهنما شوی ...

sepideeee

New member
تکه سنگی از غذا برخوردندی کردندی اما اینگونه نبود که سرگذشت ما در این دنیا خاتمه یابد بلکه اجماع نظر با آنجا رسید که سرنوشت ما هنوز در این دنیای فانی ادامه داشتندی که شاید گمراهان بیشتری را به اتوبان مستقیم هدایت بکشانم ، باشد که شما رهنما شوی ...

پسرم باید بگی باشد که شما رهنمون شوی ... :65d6a5d6s:

sepideeee

New member
تا ساعت 8 اگه نتایج اومد که هیچی :New (6):.. اگه نیومد هم که اونم باز هیچی :black_eyed:

sepideeee

New member
ای حاشیه نگر مرطد ، اگر شما رهنما هم شوی دگر پرتت میکنم تو جاده خاکی لائیک:New (6):
اهان چی فکر کردی پس ؟؟ من فک و فامیل فردوسی پورم :black_eyed: تازه پاتم به کمیته انظباطی وا می کنم .. :New (6):

Iris

New member
خدایا؛

مستجاب کن دعای مادری را که؛

هیچ آرزویی جز خوشبختی؛

و هیچ هدیه ای جز عشق و محبت؛

برای فرزندش ندارد؛

و شاید، فرزند هرگز نداند ...!

heart.beat777

New member
بچه ها به نظرتون چقد احتمال داره ظرفیت افزایش داده باشن و تو نتایج خودشو نشون بده؟؟؟

Lemen

New member
سنجشیا خستن... می دونی چرا؟؟؟ نیست جیز جیگر گرفتن از آه منو تو حالا خستن..... نمی تونن نتایجو پر رنگ کنن....

Iris

New member
اصن کیف نتایج به همین دیر اومدنشه اینجوری بیشتر دور همیم :smilies-azardl (113

sepideeee

New member
ولک تو خوب یادت مونده حرفای منو، انگاری اینجا تحت نظرم، وای مادر :smiliess (6):ا
پس چی فکر کردی ؟؟ فکر کردی یه چیزی میگی و میری؟؟ :) نه عمو کلمه به کلمه ضبط میشه و باید جوابگو باشی :tonguesmiley:

- - - Updated - - -

اصن کیف نتایج به همین دیر اومدنشه اینجوری بیشتر دور همیم :smilies-azardl (113

دیر اومدنش شاید کیف بده ولی نیومدنش اصلا کیف نداره ها :)) :black_eyed:

Iris

New member
ضربان قلب اومددددددددددددددددددددددددددددددد سپیده شروع کن بخوووووووووووون

Iris

New member
دیر اومدنش شاید کیف بده ولی نیومدنش اصلا کیف نداره ها :)) :black_eyed:[/QUOTE]

بالخره میاد صبور باش

بالا