روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
حالا اینا مهم نیست...کاش یه تاپیک جدید به نام تجزیه وتحلیل دانشگاه ها برای رشته های مختلف وا کنن....
قابل توجه ادمین عزیز....... خواهشا سریع تر....چیزی به تصمیم گیری نمونده

بهترین پیشنهاد برای شما اینه ک برید به تاپیک مامایی و از قبول شده های پارسال کمک بخواین مثلا ashel

ROJO

New member
پارسال تابستون وقتی تصمیم گرفتم ویروس شرکت کنم، با داداشم رفتم انقلاب و کلی کتاب خریدم...وقتی اومدم خونه اولین صفحه ی کتاب ویروسمو نوشتم: من بدنیا اومدم ک ویروس شناس بشم! هروقت ناامید میشدم یا شرایط برام سخت میشد میرفتم صفحه اول نگاش میکردم حس خوبی بهم میداد...

Screenshot_2014-07-19-17-57-18_20140719175800217.jpg

Azin E

New member
تو بیوتک هم همینطوری بود
برای رشته شما هم امسال نمرات خیلی فرق کرده؟
من اول که تو کارنامه نمرم رو دیدم حس کردم زیر رتبه 20 میشم چون سال قبل اون نمره رتبه اش خیلی بهتر بود ولی بعد که رتبه رو دیدم جا خوردم!!!

solmaz01

New member
پارسال تابستون وقتی تصمیم گرفتم ویروس شرکت کنم، با داداشم رفتم انقلاب و کلی کتاب خریدم...وقتی اومدم خونه اولین صفحه ی کتاب ویروسمو نوشتم: من بدنیا اومدم ک ویروس شناس بشم! هروقت ناامید میشدم یا شرایط برام سخت میشد میرفتم صفحه اول نگاش میکردم حس خوبی بهم میداد...

Screenshot_2014-07-19-17-57-18_20140719175800217.jpg

چه جمله جابی بود واقعا خوشم اومد منم استفاده میکنم

کرهانی

New member
الان واقعا من تو این تاپیک چیکار می کنم:black_eyed:
یادش بخیر قبل نتایج چه شلوغ بود:65d6a5d6s:

sepideeee

New member
بچه ها کسی نمی دونه ظرفیتا کی میاد؟؟ تا کی وقت انتخاب رشته محله ؟؟

ROJO

New member
قبلا ک گفته بودن تا سه مرداد وقت دارین انتخاب شهر کنید ولی نمیدونم تاریخ جدیدشو ، من حدس میزنم فردا بیاد دیگه، دیگه دل نمونده برام ک بلرزه خدا کنه فردا دیگه بیاد ی نفس راحته راحت بکشیم ظرفیتا هم مثه پارسال باشه کم نشه،افزایش نخواستیم بجون عاموو پورکاظمی

ROJO

New member
سپیده کلید ویلا رو بعدا اگه ظرفیت باب طبعم بود بیا تو پاتوق دخترا تحویل بگیر:whistle:

sepideeee

New member
:)))))))))))))
خوش ب حال پسراااا پس::black_eyed::عجب همکلاسیه خفنی گیرشون میاد : (8):

:25r30wi: چرا فقط پسرا .. تو اصلا بگو خوش به حال کل دانشگاااااااا :25r30wi: روجو فکر کنم اعتماد به نفس من یه ذره از تو امشب بیشتر شده

ROJO

New member
:25r30wi: چرا فقط پسرا .. تو اصلا بگو خوش به حال کل دانشگاااااااا :25r30wi: روجو فکر کنم اعتماد به نفس من یه ذره از تو امشب بیشتر شده

اره بابا ، بذ خوش باشیم همینجوری بالا باشه بهتره زیرشو کم کردم سرریز نمیشه ههههههه:auizz3ffy9vla57584x

sara.sharifi

New member
شب بخیر بچه هاااااا. سپیده هستی؟!؟! بیا یکم با من همدردی کن توروخدااااااااااا

mahasty

New member
شهریه شبانه دانشگاه تهران هر ترمی چقدر است ؟ کسی از دوستان اطلاع دقیقی در این مورد دارد؟

بالا