روان شناسی از دوربین سینما

fanoosi

New member
واااااااای یکی دیگههههه؟؟؟؟
الان باید خوشحال بشم یا ناراحت؟؟؟
مرسی که معرفیش کردی, نمی دونم چیه ولی احتمالا به زودی معتادش می شم, مطمئنم فانوسی مورد بد معرفی نمی کنه :riz304:

:whistle::25r30wi::25r30wi:
خدا نکنه ناراحت باشی عزیزم
خواهش میکنم...نظر لطفته عزیزم دیگه شرمنده نکن ....ان شالله ببینیش و دوسش داشته باشی راوی جونم

rawy

New member
Enemy-2013_www.vatanfilm.biz_.jpg

دانلود فیلم Enemy 2013

یه فیلم معناگرا با مضمون روانشناسی سنگین

لینک دانلود فایل پی دی اف تحلیل فیلم براساس کتاب "توتم و تابو" از فروید

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها

یه نیم نگاهی انداختم به تاپیک خیلی حال کردم،
سریع برم سر اصل مطلب، تو مایه های سریال The fall کسی سراغ نداره؟؟

In Treatment تعریفش رو خیلی شنیدم ولی نمیدونم تو چه مایه هاست، اساتید بی زحمت توضیح بدین :)))

rawy

New member
سلام بچه ها

یه نیم نگاهی انداختم به تاپیک خیلی حال کردم،
سریع برم سر اصل مطلب، تو مایه های سریال The fall کسی سراغ نداره؟؟

In Treatment تعریفش رو خیلی شنیدم ولی نمیدونم تو چه مایه هاست، اساتید بی زحمت توضیح بدین :)))

سلام
به جمع ما خوش اومدین
متاسفانه The fall رو من ندیدم و اطلاعی در موردش ندارم
توضیحات In Treatment هم کامل اینجا هست, این تاپیک بیشتر مربوط به فیلمها و سریالهایی هست که تا حدودی به روان شناسی مرتبط هستند, سریال In Treatment تماما جلسات درمانی رو نشون می ده, که درمانگر و درمانجو نشستند و دارن باهم صحبت می کنن, اگه به این سبک علاقه دارید حتما ببینیدش

zahramirmohamad

New member
آقاenemyرو دادم به یه فیلم بین به شدت با خوندن پی دی اف برانگیخته شد!!!:motat:
خلاصه تا باشه از این ساجستا:thumbsupsmileyanim::rose::heart:

rawy

New member
آقاenemyرو دادم به یه فیلم بین به شدت با خوندن پی دی اف برانگیخته شد!!!:motat:
خلاصه تا باشه از این ساجستا:

جدا؟؟؟ شاید باورت نشه ولی خودم هنوز پی دی اف رو نخوندم :25r30wi: شاید بخونمش دوباره به سرم بزنم فیلمو ببینم :(50):

eeeeeeehsan

New member
سلام
به جمع ما خوش اومدین
متاسفانه The fall رو من ندیدم و اطلاعی در موردش ندارم
توضیحات In Treatment هم کامل اینجا هست, این تاپیک بیشتر مربوط به فیلمها و سریالهایی هست که تا حدودی به روان شناسی مرتبط هستند, سریال In Treatment تماما جلسات درمانی رو نشون می ده, که درمانگر و درمانجو نشستند و دارن باهم صحبت می کنن, اگه به این سبک علاقه دارید حتما ببینیدش

ممنون راوی جان

wow o_O
شبکه HBO و اینطور سریال ها!! بعید بود به نظرم.. :smiliess (11):

ولی تعریف بازیگریش رو کردین، سریال هایی که بازیگریشون با روان آدم بازی کنن تاریخی میشن.
یه نمونش همین the fall
یه قاتلیه که معلوم نیست مشکلش چیه، فقط می کشه ولی بازیگری سایلنتش، لهجه ایرلندی-بریتیشی زیباش، کاراگاهی که دنبالشه، جو آروم و زمستونی سریال و همچنین درام قوی سریال واقعن به دل میشینه.
فصل اولش 5 قسمت بیشتر نداشت، فصل بعدیش هم تمدید شده و به زودی پخش میشه. بی صبرانه منتظرشم.

من این داستان سریال In Treatment رو دوست نداشتم، و همینطور که گفتین به نظر بیشتر مناسب رشته ی شماست و تو سبد سلیقه ی شما (عجب لفظی اومدم!!) می گنجه ولی تعریف بازیگریش رو کردین معلومه قویه سریال، بخصوص که کارگردانی و سبکش هم معلومه منحصر به فرده. حتمن میگیرمش، ممنون.

یه پیشنهاد،
اگه دنبال بازیگری فوق العاده قوی و خلق شخصیت هستین که با روانتون بازی کنه سریال fargo و true detective و breaking bad رو حتمن ببینید.

rawy

New member
ممنون راوی جان

wow o_O
شبکه HBO و اینطور سریال ها!! بعید بود به نظرم..

ولی تعریف بازیگریش رو کردین، سریال هایی که بازیگریشون با روان آدم بازی کنن تاریخی میشن.
یه نمونش همین the fall
یه قاتلیه که معلوم نیست مشکلش چیه، فقط می کشه ولی بازیگری سایلنتش، لهجه ایرلندی-بریتیشی زیباش، کاراگاهی که دنبالشه، جو آروم و زمستونی سریال و همچنین درام قوی سریال واقعن به دل میشینه.
فصل اولش 5 قسمت بیشتر نداشت، فصل بعدیش هم تمدید شده و به زودی پخش میشه. بی صبرانه منتظرشم.

من این داستان سریال In Treatment رو دوست نداشتم، و همینطور که گفتین به نظر بیشتر مناسب رشته ی شماست و تو سبد سلیقه ی شما (عجب لفظی اومدم!!) می گنجه ولی تعریف بازیگریش رو کردین معلومه قویه سریال، بخصوص که کارگردانی و سبکش هم معلومه منحصر به فرده. حتمن میگیرمش، ممنون.

یه پیشنهاد،
اگه دنبال بازیگری فوق العاده قوی و خلق شخصیت هستین که با روانتون بازی کنه سریال fargo و true detective و breaking bad رو حتمن ببینید.

من خیلی اهل فیلم و سریالهای خشن نیستم, اما به دلیل همون جنبه ی روانی اگه مجبور بشم حداقل یک چشمی هم شده می بینم :black_eyed:
سریال هانیبال رو گرفتم همینطوری گذرا هم نگاهی بهش انداختم حالم بد شد, اگه ندیدین شاید بتونه گزینه مورد علاقه تون باشه
توضیحات In Treatment از جایی کپی شده بود, جهت رعایت قانون کپی رایت عرض کردم که من ننوشتم :tonguesmiley: ولی فصل اولش رو دیدم به نظرم یک بار کم بود حداقل روان شناس ها باید با دقت بیشتری این سریال رو ببینند
:wacsmiley: حدودا 320 تا فیلم دارم که شاید صد و خورده ای ازشون رو دیدم و هفت هشت ده تا سریال که بیات شدن و هنوز ندیدمشون, منو وسوسه نکنییییییییدددددددددد (هرچند دیگه کار از کار گذشت, وسوسه شدم رفت:tonguesmiley: ممنون از معرفی سریالها)

abtin13

New member
ممنون راوی جان

wow o_O

یه نمونش همین the fall

یه پیشنهاد،

توی fargo نقش لورن مالوو(همون قاتل) رو بیلی باب تورنتون خیلی عالی بازی کرده بود.آدم واقعا کفش می برید، آدمم انقد خونسرد؟
لستر نایگارد هم که نماد بارز اسکولیسم بود.آدم دلش به حالش می سوخت.تو حتما فیلم fargo رو هم نگاه کن
در مورد true detective هم صحنه هایی که راست کول(متیو مک کاناهی) رو اون دوتا پلیس سیاه پوست بازجویی می کنن و حرفهای فلسفی ای که کول می زنه واقعا عالین.
در مورد سریال های روانشناسی هم Hannibal رو پیشنهاد می کنم البته پر از خون و خونریزی و صحنه های خشن هستش ولی ارزش دیدن داره

- - - Updated - - -

ممنون راوی جان

wow o_O

یه نمونش همین the fall

یه پیشنهاد،

توی fargo نقش لورن مالوو(همون قاتل) رو بیلی باب تورنتون خیلی عالی بازی کرده بود.آدم واقعا کفش می برید، آدمم انقد خونسرد؟
لستر نایگارد هم که نماد بارز اسکولیسم بود.آدم دلش به حالش می سوخت.تو حتما فیلم fargo رو هم نگاه کن
در مورد true detective هم صحنه هایی که راست کول(متیو مک کاناهی) رو اون دوتا پلیس سیاه پوست بازجویی می کنن و حرفهای فلسفی ای که کول می زنه واقعا عالین.
در مورد سریال های روانشناسی هم Hannibal رو پیشنهاد می کنم البته پر از خون و خونریزی و صحنه های خشن هستش ولی ارزش دیدن داره

zahramirmohamad

New member
من بعدش خوندم مکاشفه های لذتبخشی داشتم :a2d3:
دوستم جرزنه متقلبه قبلش خوند جذب شد ببینه...!! :bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member

من حافظه درست و حسابی ندارم و اسم بازیگرا رو یادم نمیمونه، ولی مالوو، لستر، راست کول، مستر ریس، مستر وایت، دکستر و خیلی از اسمای بازیگرا رو هست که هیچ جوره یادم نمیره، اونم فقط به خاطر بازی نابشون.
همین متیو مک کاناهی شخصیتی ساخت از راست کول ساخت که حالاحالاها هیچکی نمی تونه بسازه..
امتیاز خیلی بالای این سریالا گویای همین بازی نابشونه.
داستان سریال هم که بحثش جداست و مخاطب خواست خودش رو می طلبه، هرچند من آسیابم همه چی خرد می کنه :)))

فیلم fargo رو هم حتمن میگیرمش، مرسی.

من خیلی اهل فیلم و سریالهای خشن نیستم, اما به دلیل همون جنبه ی روانی اگه مجبور بشم حداقل یک چشمی هم شده می بینم
سریال هانیبال رو گرفتم همینطوری گذرا هم نگاهی بهش انداختم حالم بد شد, اگه ندیدین شاید بتونه گزینه مورد علاقه تون باشه
توضیحات In Treatment از جایی کپی شده بود, جهت رعایت قانون کپی رایت عرض کردم که من ننوشتم ولی فصل اولش رو دیدم به نظرم یک بار کم بود حداقل روان شناس ها باید با دقت بیشتری این سریال رو ببینند
:wacsmiley: حدودا 320 تا فیلم دارم که شاید صد و خورده ای ازشون رو دیدم و هفت هشت ده تا سریال که بیات شدن و هنوز ندیدمشون, منو وسوسه نکنییییییییدددددددددد (هرچند دیگه کار از کار گذشت, وسوسه شدم رفت:tonguesmiley: ممنون از معرفی سریالها)

hannibal رو مگه میشه ندیده باشم!!! الآن 3 ماهه بک گراند لپ تاپمه عکسش :tonguesmiley: فصل دوش پایان فوق العاده ای داشت، غیر قابل توصیف، هنوز تو کفشم و گهگاهی می بینمش :))
این صحنه های خون و خونریزی هم دوبار دیدین عادت می کنید، چون میدونید فیلمه زیاد حال بهم زن نیست.

پس حالا که وسوسه شدین اینا رو هم اضافه کنید :)))
Orphan black
person of intrest
touch
House of cards
البته هنوز هم هست ولی واسه اینکه این ترم مشروط بشین همینا کافیه :tonguesmiley:

Orphan black با بازیگری معرکه ی تاتیانا مسلانی در 5 شخصیت مختلف نمیذاره از پشت لپ تاپ بلند بشین :)) داستانش هم در مورد کلون هست، پزشکیه ولی شک ندارم پسندتون میشه. چون خواهر من که دید ولم نمی کرد هی میگفت قسمت بعدیش کی میاد!! :)))

خواهش می کنم.

abtin13

New member
پایان فصل دو هانیبال آدم رو کف قوز می کنه:5: هم جریانات داخل خونه هانیبال و هم سکانس هواپیما.
خدا رو شکر که فصل سومش هم در راهه
صحنه های قتلی هم که تو سریال هستن یه تعدادشون واقعا اثر هنری ان مخصوصا اونجایی که هانیبال اون پلیس زن رو می کشه.حیف که نمی خوام داستان لو بره وگرنه عکس اون صحنه رو میذاشتم.
همه اینا ب کنار نحوه لباس پوشیدن هانیبال هم خودش یه کلاص آموزشی بود

آخرین ویرایش:

rawy

New member
hannibal رو مگه میشه ندیده باشم!!! الآن 3 ماهه بک گراند لپ تاپمه عکسش فصل دوش پایان فوق العاده ای داشت، غیر قابل توصیف، هنوز تو کفشم و گهگاهی می بینمش :))
این صحنه های خون و خونریزی هم دوبار دیدین عادت می کنید، چون میدونید فیلمه زیاد حال بهم زن نیست.

پس حالا که وسوسه شدین اینا رو هم اضافه کنید :)))
Orphan black
person of intrest
touch
House of cards
البته هنوز هم هست ولی واسه اینکه این ترم مشروط بشین همینا کافیه

Orphan black با بازیگری معرکه ی تاتیانا مسلانی در 5 شخصیت مختلف نمیذاره از پشت لپ تاپ بلند بشین :)) داستانش هم در مورد کلون هست، پزشکیه ولی شک ندارم پسندتون میشه. چون خواهر من که دید ولم نمی کرد هی میگفت قسمت بعدیش کی میاد!! :)))

خواهش می کنم.

حدس می زدم هانیبال رو دیده باشید, در مقابل سریالهایی که معرفی کردید اون بدیهی ترین گزینه ایه که با علائقتون جوره
فقط بحث حال بهم زنیش نیست, چون من بدجوری ذهنم درگیر می شه, فک کنم تا مدتی که هانیبال رو ببینم روح زده و جن زده بشم :wacsmiley:
نهههههههههههههههههههههههههههههههه
847720_girl_cray.gif
720_dash1.gif

rawy

New member
aAmfIX3TT40zUHGcCKrlOZRKC7u.jpg

Inside Out 2015
خلاصه داستان:
پس از اینکه یانگ رایلی از زندگیش در غرب ریشه کن و به سان فرانسیسکو نقل مکان کرد، احساسات خود از جمله شادی، ترس، خشم، نفرت و غم و اندوه را درگیر بهترین راه برای نقل مکان به شهر جدید، خانه، و مدرسه میکند.

لینک سایت جهت دانلود

آخرین ویرایش:

rawy

New member
15-1284_poster.jpg

Experimenter 2015
خلاصه داستان :
در سال ۱۹۶۱ ، یک روانشناس اجتماعی مشهور به نام اِستنلی میلگرام ، تصمیم می گیرد که روی رفتار انسان ها آزمایشاتی انجام دهد. اما…

لینک دانلود

آخرین ویرایش:

rawy

New member
fQnxFUuLajYHQlUOHJ6LkkZPqb6.jpg

The Stanford Prison Experiment 2015

خلاصه داستان:

این فیلم بر اساس حوادث واقعی که در سال 1971 صورت گرفت که ، استاد دانشگاه استنفورد ، دکتر فیلیپ زیمباردو ایجاد کرد، که بر این اساس این اتفاق به یکی از تکان دهنده ترین و معروف ترین تجربه های اجتماعی در تمام دوران تبدیل شد.

لینک سایت جهت دانلود

آخرین ویرایش:
بالا