رفع اشکال زبان

Taraa

Well-known member
واقعا واز صمیم قلبم واستون آرزوی موفقیت دارم!!!!!!
پارسال این موقع ..منم داشتم مثل شما میخوندم!!!!!
.
.
.ولی آرزو دارم که این کنکورای مسخره برداشته شن و اینقد با روان جوونای مردم بازی نکنن!!!!!!
امییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین!!!!!

ببخشید ... بعد اونوقت این جوونای مردم بر چه اساس وارد دانشگاه شن؟
پارتی؟
یا هر کی تو شهر خودش ؟مگه مثلا گناه کرده اونکه تو یه جایی بدنیا اومده که دانشگاه خوبی نداره
سابقه تحصیلی؟ که قابل مقایسه نیست چون هر کسی با امکانات متفاوت درس خونده ،مثلا یکی که تو یه مدرسه با امکانات بالا و درنتیجه سختگیرتر معدل19 آورده با اون که تو روستا معدل 19 آورده و باباش مدیر مدرسه بوده، یکیه؟

کنکور فقط درصورتی باید برداشته شه که همه دانشگاها در یک سطح شن و تعدادشون و ظرفیت پذیرششون اونقدر زیاد شه که تو دانشگاه دولتی برای دوره روزانه اندازه همه جوونای کشور یه صندلی باشه .... که اینم امکانپذیر نیست

setareh58

New member
من الان کتاب در دسترسم نیست.ولی تا جاییکه قبلا خوندم میدونم بعضی از لغات معنای مجازی دارند که بیشتر این معانی در ارشد میان و گاهی بی ربط با واژه اصلی به نظر میرسن.اگه با دیکشنری چک کنید خواهید دید که برای هر واژه چندین معنی ذکر شده که اغلب معنای دوم و سوم در آزمونهای ارشد مد نظر هستند.:smilies: رضازاده هم بیشتر روی این معانی تاکید داره.ای کاش چند نمونه از اشکالات رو میگذاشتید تا من راهنماییتون کنم.شاید واقعا غلط باشن.من امسال زبان رو 70 زدم و براساس همین تجربه ام امسال هم حتما هردو کتاب رو میخونم.شاید گفتنش تو این سایت به نفع من نباشه چون خیلی از بچه های اینجا مطمئنا از رتبه های برتر سال آینده هستند.ولی چون همه دوستای خوب خودم هستید نظر واقعیم رو میگم وگرنه واسه من چه فرقی میکنه کی کدوم کتاب رو بخونه.من که لزگی،رضازاده و لغات ضروری تافل رو میخورم.:thumbsupsmileyanim: تازه یک کتاب جدیدم پیدا کردم که عاشقش شدم ولی اونو دیگه به کسی نمیگم چون سطحش یه ذره بالاست و منم میخوام ان شاا... واسه 80-90 سرمایه گذاری کنم.:smilies:
بنظر شما کتاب رضاضاده خوندنش راحتتر یا لزگی؟باوجودی که 504 خوندم ولی بازم خیلی از لغات لزگی نمیدونم و خیلی کند پیش میرم البته اولین بارم که کتاب زبان علوم پزشکی میخونم راهنماییم بکنین ممنون میشم

biotechnologist

New member
دوست عزیز همونطور که قبلا هم خیلی از بچه ها گفتن 504 خیلی بدرد ارشد نمیخوره.لغات ضروری تافل رو شروع کنید بخونید و بعد از هر 5 درس یکی از آزمونهای سال گذشته رو بخونید و لغات جدیدش رو با فلش کارت بخونید.کتاب رضازاده بیشتر متن و لغت کارکرده.لزگی آزمونهای سالهای گذشته رو کارکرده و درک مطلب.از هر دوتاش میتونید کلی لغت یاد بگیرید.اینکه چه کتابی بخونید به هدفتون بستگی داره.مثلا یکی بخواد 50-40 بزنه یکیشون رو هم بخونه کافیه البته آزمونهای سالهای گذشته رو حتما کار کنید.اگه بالای 70 بخواید هر دوتا رو بخونید راحتتر به هدفتون می رسید.:a2d3:

setareh58

New member
دوست عزیز همونطور که قبلا هم خیلی از بچه ها گفتن 504 خیلی بدرد ارشد نمیخوره.لغات ضروری تافل رو شروع کنید بخونید و بعد از هر 5 درس یکی از آزمونهای سال گذشته رو بخونید و لغات جدیدش رو با فلش کارت بخونید.کتاب رضازاده بیشتر متن و لغت کارکرده.لزگی آزمونهای سالهای گذشته رو کارکرده و درک مطلب.از هر دوتاش میتونید کلی لغت یاد بگیرید.اینکه چه کتابی بخونید به هدفتون بستگی داره.مثلا یکی بخواد 50-40 بزنه یکیشون رو هم بخونه کافیه البته آزمونهای سالهای گذشته رو حتما کار کنید.اگه بالای 70 بخواید هر دوتا رو بخونید راحتتر به هدفتون می رسید.:a2d3:
ممنون از راهنماییتون
اگه فقط لغات اصلی تافل بخونم با کتاب لزگی و رضازاده کفایت میکنه؟

foroozan

New member
سلام دوستان اینجا کسی هست که از کلاسای codingاموزش لغات زبان استفاده کرده باشه یا حداقل اطلاعات داشته باشه.کلاساش تو تهرانه

بالا