رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟

najma

New member
عزیزم فرضم نمیومد خخخخ
ولی از شوخی گذشته خواسته و ناخواسته آزارت میداد با حرف هاش....و شاید احساس میکردی یه جورایی دراه فرخ میفروشه...تا یه جایی تحمل هم کردم ولی دیگه ماندن جایز نبود و باید میرفتی...بله میرفتیییییی

کار درستی کردی ، هنوز وارد زندگی نشده انقد فرخ ! فروشی بکنه . دیگه وای به توی اون زندگی ...
:sdasdasd: همش اینجوری میشه .

mehran35

New member
بچه ها(پسرها) بهتون توصیه میکنم شما هم اگه مقدور بود برید سراغ این رشته ها:! علوم تغذیه.مامایی،دبیری شیمی و زیست. البته بهداشت خانواده هم خوبه. اگه اینا نشد پزشکی
توصیه حاجی که بالاخره هزار تا پیرهن بیشتر از شما پاره کرده اینه:
اصلا کی گفته زن ادم باید درس خونده باشه؟زن اگه ارایشگرم باشه خوبه هم درامدش در حد دکتراس هم روحیه اش شاده هم به خاطر شرایط کاری همیشه به خودش میرسه!

Artmis.a

New member
اصلا کی گفته زن ادم باید درس خونده باشه؟زن اگه ارایشگرم باشه خوبه هم درامدش در حد دکتراس هم روحیه اش شاده هم به خاطر شرایط کاری همیشه به خودش میرسه!

حاج خانوم بیاااااااااااااااااا دارن سرت هوو میارن.:13:

mahsa.

New member

مهران الان کدومش برات مهمتره؟
درامدش؟
روحیه اش؟
یا بخودش رسیدنش؟؟؟

bacillus.bs

New member

پرنيا خانم كجايييييييييييييييي

najma

New member

سطح تفکرش چطور ؟:smiliess (4):

ZOT

New member
به نظر من رشته ی تحصیلی خیلی مهم نیست این مهمه که طرف علاقه ی وافری به علم داشته باشه و تو هر رشته ای هست به فکر پیشرفت باشه و از علم آموزی سیر نشه هیچ وقت ! این مهمه !!!!!!!

siteman

New member
به نظر من رشته ی تحصیلی خیلی مهم نیست این مهمه که طرف علاقه ی وافری به علم داشته باشه و تو هر رشته ای هست به فکر پیشرفت باشه و از علم آموزی سیر نشه هیچ وقت ! این مهمه !!!!!!!

به این میگن جواب دندانشکن ن ن ن

بالا