رتبه ها و درصد هاي پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد سال 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m.nikdel

New member
ممنونم.من تهرانو دوست دارم کاردانیمو اونجا خوندم ولی خوب به خاطر سهولت رفت و امد با بچه و نزدیکی به محل کار پدرش تربیت مدرسو زدم!!!حالام راضیم چون مدیر گروهمون خیلی فعاله دو تا از اساتیدم خیلی خوبن فقط بچه ها ی کلاس زیاد فعال نشون نمی دن.

پس اینطور موفق باشین خوبه شما کلاسم رفتین ما که تازه کلاس اولمون فردا تشکیل میشه

saba saba

New member
سلام

.............................................................................................

آخرین ویرایش:

ناشناس

New member
پس اینطور موفق باشین خوبه شما کلاسم رفتین ما که تازه کلاس اولمون فردا تشکیل میشه[/QUOTE
منم به شما تبریک می گم.کلاسهای ما از یکم مهر شروع شد کلا همه چیز خیلی منظم بوده تا حالا.اینکه منو خوشحال می کنه اینه که اگر دانشجو بخواد خوب کار کنه خیلی حمایت می کنن . ]

m.nikdel

New member
تربیت مدرس چون باوزارت علوم ازدانشگاه هاوزارت بهداشت خیلی بالاتروچون تعدادرشته های علوم پزشکی درتربیت مدرس کمتروبودجه ای هم که بهش میدن مثل سایررشته هاست خیلی بچه هاحمایت میکنندهوای بچه هاخیلی دارندکلاسمونم12نفرمیگیره

سلام اینم حرفیه....کلاستون زیاده ها رشته مارو هرساله 6 نفر میگیره

m.nikdel

New member
منم به شما تبریک می گم.کلاسهای ما از یکم مهر شروع شد کلا همه چیز خیلی منظم بوده تا حالا.اینکه منو خوشحال می کنه اینه که اگر دانشجو بخواد خوب کار کنه خیلی حمایت می کنن . ][/quote]

ممنون . مثلا از دانشجوی فعال چه حمایتی میشه ؟ فوقش به موقع دفاع میکنه.غیر اینه؟

sanazmohandes

New member
من درصدام ؟ بیوشیمی 40 زیست 35 شیمی 35 زبان10 تو تکمیل ظرفیت قبول شدم

saba saba

New member
پس اینطور موفق باشین خوبه شما کلاسم رفتین ما که تازه کلاس اولمون فردا تشکیل میشه[/quote
منم به شما تبریک می گم.کلاسهای ما از یکم مهر شروع شد کلا همه چیز خیلی منظم بوده تا حالا.اینکه منو خوشحال می کنه اینه که اگر دانشجو بخواد خوب کار کنه خیلی حمایت می کنن . ]
اره امروزروزاول بود

ariya.21

New member
خبببببببببببببب مارو هم که بن کردینننننننننن چه خبر

صبا چرا درصد هات و رتبت رو نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ariya.21

New member
برادران بنده رتبه 10 پرستاری شدمممممممممممممممممممممممم

با نمره 259

تبریک به همه بچه هایی که رتبه خوب آوردن.

تغذیه 71.11
بیوشیمی 90
فیزیولوژی 86.67
زبان 67.50

نمره 348

رتبه 3 :smiliess (8)::auizz3ffy9vla57584xمعادل با 2 رقم آخر شماره دانشجوییم

آخرین ویرایش:

saba saba

New member
[..........................................................................

آخرین ویرایش:

saba saba

New member
......................................................................................

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا