رؤیای پیدا کردن یک زن خوب...

ba ba barghi

Well-known member
دوستان فکر کنم ، هدف این تاپیک پیدا کردن یه زن رویایی بود و آنطور که از ظواهر امر پیدا ست ، اون زن رویایی کسی جز من نیست !!!!
به همه اتون تبریک میگم که به رویاهاتون رسیدین !!!:(40):

vahid1364

New member
دادش این تاپیک امروزبسته شده ولی تابسته نشده گفتم یه کمکی بکنم همرشته خودت که رفتارشم خوب باشه زیادتوسایت امادرموردمحجبه بودن یه باریکی ازکاربراتویه تاپیکی نوشته بودبخاطرحجابم مسخره زیادمیشم امابازحجابموقبول دارم saba sabaبودخداییش مهربونم هست چون یکی ازرفقامن که پرستاری ازش مشاوره میگیره یه باربه این رفیق مانگفته خنگ خداخودت بااین سنت برنامه ریزی بلدنیستی(رفیقم دخترهاذهنتونودرگیرمکنید)البته اگرپیداش کردی سلام ماروهم بهش برسون خیلی وقت نیستش حتمادرگیردرساش
اگرازدواج کردی شیرینی مامحفوظ دیگه
فاتحه این تاپیک خونده شدصلوات برای تاپیک ناکام
من فقط یه روز نبودم چه خبرشده اینجا؟من دنبال زنم شماهاداریدبحث میکنید؟جالب ولا بچه های باحالی هستید
نیناجان ممنون به خاطرمعرفیت وکمکت حق خواهری درحق مابجاآوردی

rainsavor

New member
من فقط یه روز نبودم چه خبرشده اینجا؟من دنبال زنم شماهاداریدبحث میکنید؟جالب ولا بچه های باحالی هستید
نیناجان ممنون به خاطرمعرفیت وکمکت حق خواهری درحق مابجاآوردی

برادران و خواهران صلوات بفرستین ختم به خیر شد
:riz277:

antenyus

Active member
برادران و خواهران صلوات بفرستین ختم به خیر شد

ختم ب خیر ...... امر خیر......... وای خاک وچوک............:smiliess (15):

داداش چه قد عجله داری کمی صبرپیشه کن هنو یه هفته از ماه صفر مونده بعد برو جواب بگیر و سور و سات عروسی رو راه بنداز.........:sdasdasd: :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

rainsavor

New member
ختم ب خیر ...... امر خیر......... وای خاک وچوک............:smiliess (15):

داداش چه قد عجله داری کمی صبرپیشه کن هنو یه هفته از ماه صفر مونده بعد برو جواب بگیر و سور و سات عروسی رو راه بنداز.........:sdasdasd: :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست برو دادا ما پشت سرتیم:riz277:

دادش این تاپیک امروزبسته شده ولی تابسته نشده گفتم یه کمکی بکنم همرشته خودت که رفتارشم خوب باشه زیادتوسایت امادرموردمحجبه بودن یه باریکی ازکاربراتویه تاپیکی نوشته بودبخاطرحجابم مسخره زیادمیشم امابازحجابموقبول دارم saba sabaبودخداییش مهربونم هست چون یکی ازرفقامن که پرستاری ازش مشاوره میگیره یه باربه این رفیق مانگفته خنگ خداخودت بااین سنت برنامه ریزی بلدنیستی(رفیقم دخترهاذهنتونودرگیرمکنید)البته اگرپیداش کردی سلام ماروهم بهش برسون خیلی وقت نیستش حتمادرگیردرساش
اگرازدواج کردی شیرینی مامحفوظ دیگه
فاتحه این تاپیک خونده شدصلوات برای تاپیک ناکام

سو تفاهم ایجاد نکنید خانم های محترمی که به حجاب اعتقاد دارند صرفا برای خوب نشون دادن خودشون هست که طرف حجاب رو می گیرن و انسان های آزادی در انتخاب فکر و اندیشه نیستند!!!

saba saba

New member
سلام

سلام
ببخشیدیه مدت نبودم بیماربودم نتونستم بیام انجمن،چه جالب شده اینجابچه هابرام همسرپیدامی کنندنیناجان خیلی خوشحالم که ازدیدت من دخترخوبی هستم اماگل نازم اگرمن دخترخوبی هستم به نظرت اینطورآشنایی قبول دارم؟آشنایی که تودنیای مجازی باشه؟همه آقایون انجمن جای برادرم هستندوبهترروابطمون یه رابطه دوستانه وباشوخی باشه مسائل مهم زندگی جاش اینجانیست.آقاوحیدبرادرمن مطمئن باش اگراطرافتوخوب ببینی دخترای خوب زیادی پیدامیشه شایدمن خوب باشم امامهم اینه که توخوب چی معنی میکنی؟پس دخترخوبی پیداکن که بهش شناخت داری ودیدیش ازدواج حرف امروزوفردانیست حرف یه عمرزندگی پس بادیدبازاقدام کن منم به عنوان یه خواهردعامی کنم خوشبخت بشی
همتونودوست دارم
درپناه مهربانترین
:ad54ad:

parnia

New member
نه دیگه پای مارو به اینجور جاها باز نکنین لطفا!!!!!!

881813_smily_bahal_34.gif

خزر

New member
دوستان فکر کنم ، هدف این تاپیک پیدا کردن یه زن رویایی بود و آنطور که از ظواهر امر پیدا ست ، اون زن رویایی کسی جز من نیست !!!!
به همه اتون تبریک میگم که به رویاهاتون رسیدین !!!:(40):

راست میگه . باابااا برقی دختر خوبی هستن . حالاااا خود دانید دیگههههه !!!! از من گفتن بود

saba saba

New member
راست میگه . باابااا برقی دختر خوبی هستن . حالاااا خود دانید دیگههههه !!!! از من گفتن بود

بابابرقی اگردخترچرااسمش بابابرقی؟مگه باباجنسیتش زن؟حالا خب اگربشه مامان برقی قشنگ نیست اگرم نشه خب بابابرقی که نمیشه بشه دخترحالااصلاچراشدی بابابرقی ؟البته منم بچگیم عاشق بابابرقی بودم یادش بخیرجوانی

saba saba

New member
داداش rainsavorوnasiriخوشم میادخوب هوای هموداریدبرضددختراحرف میزنیدبعدهوای همدیگه هم داریدجفت خوبی شدید هابچه هادختراهم بام جفت بشندحالاکی بامن جفت میشه/:riz304:

mehran35

New member
داداش rainsavorوnasiriخوشم میادخوب هوای هموداریدبرضددختراحرف میزنیدبعدهوای همدیگه هم داریدجفت خوبی شدید هابچه هادختراهم بام جفت بشندحالاکی بامن جفت میشه/:riz304:
خواهر من شورش راه ننداز ادمین میادبن میشیم ماکه ترسی از بن شدن نداریم واسه خودت میگم!

بالا