*دیدار حضوری بچه های تبریزی انجمن علوم پزشکی-21 دی*

نوتر

New member

سلام دوستای گلم

امروز(21 دی) حدود 9 نفر از بچه های تبریزی انجمن علوم پزشکی، تو دانشکده بهداشت و تغذیه تبریز جمع شده بودیم

خیلی خیلی جلسه خوبی بود.:thanks:

خیلی خوشحال شدم دوستایی که همیشه کامنتاشونو میدیدم امروز از نزدیک دیدمشون.

امیدوارم بچه های شهرهای دیگه هم از این جلسات داشته باشن.

کاری که باعث همدلی بیشتر بچه های انجمن علوم پزشکی میشه.

مهمونی امروز با حضور:

مهسا.

ad1986

amanofdetail

Nr1

arezoo90

bioshimi@

کریم دو کلمه

من

و یکی از دوستان که قرار شد اسمش گفته نشه
برگزار شد.

ان شالله شما هم تو شهر خودتون همچین جلساتی رو داشته باشین.

مطمئن باشید نتیجه ای جز بیشتر شدن دوستی ها براتون نخواهد داشت.

باور کنید ملاقات حضوری دوستان خیلی خیلی فرق داره با دوستی که اینجا داریم یا حتی اینجا توسط اس ام اس یا حتی حرف زدن داریم.

شاید من تو چت باکس بارها و بارها با مهسا حرفم شده ولی بعد ملاقت حضوری و کمک به همدیگه برای برگزاری هر چه بهتر این مهمونی کوچک دوستانه باعث شد دیگه هیچ وقت هیچ سو تفاهمی بینمون نباشه.

شاید من تو چت باکس یه بار سلام میدادم و علی جواب نمیداد و من ناراحت میشدم عمدا جواب نداده. ولی الان باورم شده حتما ندیده که جواب نداده.

شاید من قبلا به سالار این دیدو داشتم که شوخیاش زورکیه ولی بعد دیدنش باورم شد ذاتا انسان شوخ طبع و با روحیه ایه.

و شاید با دیدن کاربر که اسمش گفته نشد من پی بردم که من از اون غمگینترم در حالی که همیشه فکر میکردن اون انسان غمگینیه

و همچنین متانت و اون حیای کاربرای بیوشیمی و آرزو رو با تمام وجود باور کردم. در حالی که هیچ وقت تو چت باکس نمیتونستم تصوری به این شفافی از اونا داشته باشم.

تشکر از همه ی 25 عزیزی که به تاپیک امتیاز دادند:rose:

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
من به نوبه ی خودم خوشحالم که تو چنین جمعی بودممممممممممممم
معذرت میخوام از بچه های گل همشهری که نشد باهاشون هماهنگ کنم که اوناهم حصور داشته باشن انشالله سری های بعدیییییییییی

mahsa.

New member
بهزاد 007
a_67
بهناز اچ
سعید
پرستار تبریز
گلچین
مهنا

به امید دیدارتون در دفعات بعدییییییی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: baran71

نوتر

New member
من امروز فقط این شکلی بودم
619120_sarcastic.gif
ههههههههههههههههههههههههههههههههع...

آقا کلی خوش گذشت واقعا... یعنی کلی هااااااااااااااااااا... من به نوبه ی خودم از همه ی دوستانی که اومدن تچکر موکونم مخصوصا نوتر و مهسا که باعث وبانی بودن... اصن یه حس خوب دارم الان مدتها بود یه جو صمیمی اینجوری رو تجربه نکرده بودم ... درسته تصوراتم له شد ولی خوش گذشت...

اصن هی موخام بگم خوش گذشت...... آقا خوش گذشت دیگه.............. خووووووووووووووووووووووش گذشت.... بازم دلم موخاد همدیگرو ببینیم

ای جانم:25r30wi::25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

mahsa.

New member
تصورات چیه ....اینارو له کن سالار
منم دلم موهاد بزنم این نوتر و ارزو و بیشیمی و له کنم که برعکس باکس که انقدر شیطونن اصلا حرفشون نمیومددددد.

mahsa.

New member
نوتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر کبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

کم سعادتی نیست نصیب هرکسی نمیشه ببینتشوننن

mahsa.

New member
خخخخخخخخخخخ
دوستانی که دوست دارن مناف دیتیل یا همون جزییات خودمونو تصور کنن همون شکلک خنده رو تصور کنن حلهه.
:)

mahsa.

New member
کریم دوکلمه »»»بچه های باکس بیشتر باهاشون آشنا هستن ....خخخخخخخ واقعا دوکلمه حرف میزنه و اساسی حرف میزنه آخی دلم سوخت براش دندونشون درد میکرد ما میخوردیم و ایشون تماشا میکردن
البته ناگفته نماند علی براش مزه ها رو تعریف میکرد.

نوتر

New member
نوتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر کبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

کم سعادتی نیست نصیب هرکسی نمیشه ببینتشوننن

خو دوستان بالاخره نوتر کبیرو دیدیم.......... کلی ذوق کردم ....... ولی آرزو و سمانه کم حرف بودن اصلا نچسبید... حالا بذا بچه ها هم بیان ....

خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی لطف دارین به من دوستای گلم.

امیدورام بعد از این دوست خوبی بتونم براتون باشم:riz304::riz304::riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

khoudaei

New member
اصلا من با بچه های تبریز قهرممممممممممممممممم:p7977cujr38iyymsu8:

mahsa.

New member
دوستان جاتون خالی یک مسیر پیاده روی هم از دانشکده تا ابرسان رفتیم کسایی که تبریزن میدونن کجارو میگمممممممم.
حیف استرس اومتحان داشتیم ....

mahsa.

New member
چرا سمیه؟؟؟؟؟؟؟؟ کاش میومدی کلی خوش گذشت........... البته اینا نامردی کردن کوفته نیاوردن.... من به عشق کوفته یه هفته گشنه مونده بودم.... خیلی نامرررررررررررتن....
سالار نگو نامرتی کردیم ......
من برات عزیزترین خوراکی عمرم و آوردم لواشکککککککک
نامرت علی لواشکارو گرفت نخورد فکر کنم برای .....برد

mahsa.

New member
خوشبحالتون چیا خوردید جای من خالی . . .

خب تنقلات پفک و چیپس و لواشک و پفیلا و پاستیل و....زحمتشو یکی ازآقایون کشیدن
بعدش بعضی ازبچه ها رفتن و جلسه تموم شد ولی ماکه مسیر پیاده روی و اومدیم رفتیم کافی شاب و کافی میکس و باقلوا خوردیم .

- - - Updated - - -

خوشبحالتون چیا خوردید جای من خالی . . .

خب تنقلات پفک و چیپس و لواشک و پفیلا و پاستیل و....زحمتشو یکی ازآقایون کشیدن
بعدش بعضی ازبچه ها رفتن و جلسه تموم شد ولی ماکه مسیر پیاده روی و اومدیم رفتیم کافی شاب و کافی میکس و باقلوا خوردیم .

khoudaei

New member
سالار و نوتر دعا کنین دستم بهتون نرسه از حسادت می خوام هردوتونو کچل کنم

pashmak

New member
فک کنم آرزو و سمانه ترسیده بودن!

داشتن میلرزیدن نمیدونم چرا!!:25r30wi:

منم از انگ کچلی درومدم:thanks:

نوتر برو دعاشو به جون.من کن که قطره رویش مو فرستادمت حالا چرا یه عکسی ترولی شکلکی از خودتون نزاشتی ملت باور کنن خخ

bioshimi@

Well-known member
خخخخخخخخخخخخخخخ نامرتا جدی سره مارو با چیپس گرم کردین رفتین بعد کافی شاپ...چچچچچ دستم بهتون نرسه مگه ارزووووووووووو

بالا