دکتر ماهی (گارا روفا): درمان امراض پوستی

8521413

New member
سلام دوستان... چند روز پیش واسه تفریح با دوتا از دوستام رفتیم جهرم (استان فارس) یه جایی رو به ما معرفی کردن به نام «آب گرم»، البته آبش خیلی هم خنک بود، رفیتیم اونجا... وقتی واسه شنا رفتیم توی آب... دیدم کلی ماهی دور پاهام جمع شدن و دارن به بدنم نوک میزنن و انگار داشتن پوست پام رو می خوردن... خیلی واسم عجیب بود و تا حالا چنین چیزی ندیده بودم... از احالی روستا های اطراف که پرسیدیم چیزی نمی دونستن و حتی بعضی هاشون با قلاب ماهیگیری واسه تفریح داشتن ماهی ها رو شکار می کردن... من هم خیلی ناراحت شدم واسه این کارشون... بعد که برگشتم خونه یه سرچی توی گوگل زدم و دیدم این ماهی ها جنبه ی درمانی داره و کلی خوشحال شدم... نمی دونین چه کیفی داشت وقتی ماهیها پوست بدنم رو می خوردن... یه احساس خیلی باحالی بهم دست می داد... یه احساس نوازش و ماساژ به همراه قلقلک... خیلی باحال بود... جاتون خالی... اگه گذارتون به استان فارس و شهرستان جهرم افتاد... حتما تشریف ببرید... خیلی باحاله ...
چون آب چشمه هست و بعدش به رودخونه میریزه... آب کاملا جاری هست و در نتیجه آب بسیار بسیار زلال و شفافی داره... آب شیرین و قابل شرب هست... و به هیچ عنوال آلودگی در آب به وجود نمیاد، در خیلی از کشورها از این روش برای درمان بیماری های پوستی استفاده می شه... لینک چندتا سایت رو میذارم خودتون میتونین ببینین.
این هم تصاویر آب گرم جهرم:
46_full.jpeg

45_full.jpeg

main.jpg

البته این آخری جهرم نیستا... خارجه... یه وقت نیایین ببینین اینجوری نیست، یقه ی ما رو بگیرینها...

Garra-Rufa-Fish-Spa-feet-Therapy-Doctor-Fish-2.jpg

این هم لینک سایتها:
درمان بیماری های پوستی با دکتر ماهی + عکس
Fish Spa With Garra Rufa, The Benefits — Octoviana.com

آخرین ویرایش:

eli

New member
ولی عکس خارجی رو نمیذاشتی بهتر بود .جالب بود خیلی

parnian24

New member
چه ماهیای پررویی اند:eek:t0837h0nn8zfqu8ult.چیزی نمونده آدمو بخورنااااااا.........

shahram25

New member
اون عكس خانمه بودش بازم هست؟اون عكس خيلي قشنگ نشون داده درمانو

8521413

New member
چه ماهیای پررویی اند:eek:t0837h0nn8zfqu8ult.چیزی نمونده آدمو بخورنااااااا.........

اتفاقا حس می کنی دارن می خورنت... یه حس خیلی قشنگی داره... احساز نوازش و قلقلک... خیلی دوست داشتنی بودن... اصلا نمی خواستیم از آب بیایم بیرون... هر وقت دوباره گذارم به جهرم بیوفته حتما میرم... البته بدیش این بود که حسابی برنزه شدم...

shahram25

New member
اون عكسه قشنگ نشون داده چون تو ابن ديگه خيلي واضح ديده ميشه اگه امكان دات مثلا از اين كاراي مفيد ماهي درماني در استخر به همراه خانمي خارجي بيشتر ميشد مدمان ما بيشتر سود مي بردنا

بالا