دوست واقعیت تواین سایت کیه؟؟

k-b

New member
:smiliess (11): ...!

S@@ra
AwwA
شادی 25
K-b
حسان

و ای کاش میشد از همینجا دانلودشون می کردم!!!:sad:
تاتی جونم من آماده ی دانلود هستم!!! خودت میدونی خیلی واسم عزیزی!!!:thanks:

Thanks.png

k-b

New member
من دوستای گل اینجا زیاد دارم!!!
تاتی جون ، sa@@ra، شادی ، سکرت، میخک، بخشی، بهار:smilies-azardl (113:28:
images

shima.p

New member
من اینجا دوست زیاد دارم ولی کسی که میخوام اسمشو بگم یکی از بهترین دوستای مجازیمه که عاشقشم leylibidel لیلی جونم مااااااااااااااااااااااااااااچ عجیجمی خانوم
یادش بخیر اون اوایل که این فروم پاگرفته بود دوران خوشی داشتیم
الان که داشتم این تاپیک رو میخوندم چشمم ب کامنتای شهرام خورد.شهرام جان هرجا هستی موفق باشی رفیق
از تمام دوستای اون دوران که الان مثه خودم کمتر میان یاد میکنم و ایشالا سرشون هرجایی که گرمه سالم و موفق باشن
:riz304:

amirreza

New member
من فک کنم شهرام همون شفیعه........چون قیافشون که کپیه همه:riz481:
البته با اجازه:idea_majidonline:

darya63

New member
خدایی این اشل خیلیی طرفدار داره هاااااااااااااا
اورین منم حسودیم شد

mamai86

New member
من اینجا دوست زیاد دارم ولی کسی که میخوام اسمشو بگم یکی از بهترین دوستای مجازیمه که عاشقشم leylibidel لیلی جونم مااااااااااااااااااااااااااااچ عجیجمی خانوم
یادش بخیر اون اوایل که این فروم پاگرفته بود دوران خوشی داشتیم
الان که داشتم این تاپیک رو میخوندم چشمم ب کامنتای شهرام خورد.شهرام جان هرجا هستی موفق باشی رفیق
از تمام دوستای اون دوران که الان مثه خودم کمتر میان یاد میکنم و ایشالا سرشون هرجایی که گرمه سالم و موفق باشن
:riz304:
شيما
منم بهت سلام ميدم و برات اتفاقات خوب تو زندگي و كارت آرزو ميكنم
الحق كه بچه هاي دوره هاي اول فروم، بي همتا بوده و هستن
ليلي..ارشد ..نگار..ليلا.. سكوت..اميررضا....و خيلي هاي ديگه

shima.p

New member
شيما منم بهت سلام ميدم و برات اتفاقات خوب تو زندگي و كارت آرزو ميكنم الحق كه بچه هاي دوره هاي اول فروم، بي همتا بوده و هستن ليلي..ارشد ..نگار..ليلا.. سكوت..اميررضا....و خيلي هاي ديگه
سلام عزیزمممممم قبل از هرچیز اون نی نی خوشگله گاز گازیتو ی ماچش کن از طرف من.هر وقت توو یاهو میبینم عکسشو ماچ میفرستم براش.خدا حفظش کنه واقعا بچه های اون دوره ی چیزه دیگه بودن!چه صفایی داشت اینجا قبلا!!!! تو خودت از اون خانومای گل روزگاری.ایشالا همراه با خانواده همیشه سالم و سلامت باشید.

konjkave

New member
من همه بچه های گل انجمن دوستای واقعیم میدونم انتخاب کردن سخته ولی خب با بچه های رشته خودمون بیشتر کوکم سارا و عسل و آوا رو هم دوست دارررررررررررررم:riz304:

sara77

New member
من همه بچه های گل انجمن دوستای واقعیم میدونم انتخاب کردن سخته ولی خب با بچه های رشته خودمون بیشتر کوکم سارا و عسل و آوا رو هم دوست دارررررررررررررم:riz304:
:riz304:عجیجم دل به دل راه داره

obstetrician88

New member
دوستان واقعی من.....آذر جونم.ویدا جون.سنیوریتای عزیزم.آشل نازم.
برای بقیه هم احترام بسیار فراوان قایلم..................

ولی عزیزانی که اسم بردم کسانی بودن که پارسال با عضویتم در سایت و درخواستم برای کمک و خواندن برای ارشد از هیچ کوشش و تلاشی برای من دریغ نکردن.و من همیشه دعا گوی آنها هستم.....
البته از گردآوردندگان مبحث تاپیک زبان و خلاصه برداری دروس تخصصی هم کاملا متشکرم..............ولی دوستان نامبرده هیچوقت تنهام نذاشتن............

ولی هرگاه دعا میکنم برای تمامی بچهای سایت دعا میکنم.....و آرزوی موفقیت از صمیم قلب برای همه

diseases

Well-known member
اینجا ؟ تو این سایت ؟

ٍEnviromental

ولی تو این مدت دوست بامعرفت و محترم زیاد پیدا کردم که نمیشه اسم تک تکشون رو بیارم ... همه شون ماهن

البته 3 تا از دوستان رو حضوری دیدم ، جالبه که همه شون فکر میکردن من باید کپی عکس پروفایلم باشم ... خلاصه باورشون نمیشد !!!

تقریباً شماره تمام بچه های گروه اپیدمیولوژی رو هم دارم ، گاهی وقتا لطف میکنن تلفنی یه احوالی ازمون میپرسن ...

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
من توی انجمن با دو نفر ارتباط دارم یکی تلفنی و یکی پیامکی ولی هیچ کدومشون رو تا حالا ندیدم اما با این حال معرفت از سر و کولشون میباره و کلی کمک حال همدیگه هستیم و تقریبا هر هفته یا هر چنند روز یک بار در ارتباطیم.

ببخشید نمیتونم اسم بیارم.

در کل این انجمن واسه من خوب بوده و ضرری ازش ندیدم که هیچ کلی هم منفعت واسم داشته. امیدوارم منم واسه بقیه دوستان انجمنی تا حالا مفید واقع شده باشم.

آخرین ویرایش:

baran71

New member
دوست واقعی من تو این سایت

مرضی جونیم:heart::(40):

نوتر عزیز:riz304::riz304:

mw.ashel

New member
سوال جالبیه ، حالا دوست واقعی من اینجا کی میتونه باشه!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (113

بالا