دوست داری همسر آیندت شیطون باشه یا آروم؟

konjkave

New member
چرا اینجا اینجوری هر روز یه تاپیک با محوریت ازدواج:معیار انتخاب همسر آینده .چرا خبری از خواستگار نیست؟ حالام که دوست داری همسرت شیطون باشه یا آروم؟بابا چرا رودرباسی میکنید یه تاپیک بذارید با عنوان همسر یابی هر کی بیاد ویژگی های موردنظرش بذاره اونوخ کسایی که این ویژگی ها رو دارن اعلام آمادگی کنن.مثه ساراها که الان بهم رسیدن:bunnyearsmiley:
راستی دختر و پسرم نداشته باشه چون دخترام حق انتخاب دارن نه اینکه همیشه انتخاب بشن:78:
البته بگما من که قصد ازدواج ندارم ولی حالا که اصرار میکنین یه دونه شیطونش بدید از آدمای عصا قورت داده و جدی خوشم نمیاد حالا اگر که ندارید یا تموم شده زحمتتون نمیدم یه آروم بدید خودم شیطونش میکنم.

پ ن: جناب ادمین پیشنهاد بالا فقط صرف رواج سنت حسنه ازدواج بودا قصد اخلالگری و تخریب و تشویش اذهان عمومی نداشتم:riz481::25r30wi:

sara77

New member
چرا اینجا اینجوری هر روز یه تاپیک با محوریت ازدواج:معیار انتخاب همسر آینده .چرا خبری از خواستگار نیست؟ حالام که دوست داری همسرت شیطون باشه یا آروم؟بابا چرا رودرباسی میکنید یه تاپیک بذارید با عنوان همسر یابی هر کی بیاد ویژگی های موردنظرش بذاره اونوخ کسایی که این ویژگی ها رو دارن اعلام آمادگی کنن.مثه ساراها که الان بهم رسیدن:bunnyearsmiley:
راستی دختر و پسرم نداشته باشه چون دخترام حق انتخاب دارن نه اینکه همیشه انتخاب بشن:78:
البته بگما من که قصد ازدواج ندارم ولی حالا که اصرار میکنین یه دونه شیطونش بدید از آدمای عصا قورت داده و جدی خوشم نمیاد حالا اگر که ندارید یا تموم شده زحمتتون نمیدم یه آروم بدید خودم شیطونش میکنم.

پ ن: جناب ادمین پیشنهاد بالا فقط صرف رواج سنت حسنه ازدواج بودا قصد اخلالگری و تخریب و تشویش اذهان عمومی نداشتم:riz481

خدایا من دردمو به کی بگم
اصن امریکا بیا منو بخوررررر:1dco2x0p1lilzhfpg1t

sara77

New member

پ ن: جناب ادمین پیشنهاد بالا فقط صرف رواج سنت حسنه ازدواج بودا قصد اخلالگری و تخریب و تشویش اذهان عمومی نداشتم:riz481::25r30wi:

خخخخخخخخ حالا شما دختری یا پسمبلی که خودم بگردم دنبال جفت
نترس بدون سایت همسریابی هم که باشه یه خوبشو سوا میکنم برات

konjkave

New member
خخخخخخخخ حالا شما دختری یا پسمبلی که خودم بگردم دنبال جفت
نترس بدون سایت همسریابی هم که باشه یه خوبشو سوا میکنم برات

والا الان که میخوام درس بخونم ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون دخملم الان دارم خجالت میکشم گونه هام سرخ شده دستام سرد شده وااااااااااای یعنی میشه سارا جون واسم یکیو پیدا کنی قول میدم بیخیال درس و کار شم فقط کنیزی عاقامون بکنم از صب تا شب براش قرمه سبزی وقیمه بپزم قول میدم. اینم بگما از هر انگشتم حداقل 5تا هنر میریزه مهریه ام نمیخوام :25r30wi::25r30wi:
یعنی میشه منو اینهمه خوشبختی محاله:25r30wi:

bioelectric

New member
والا من شیطون و آرومش را نمیدونم... ولی با اونی که ازدواج میکنم نباید انگل شناس باشه...
میدونید چرا؟ چون برا این که با من ازدواج کنه باید مرا بشناسه ، این وسط من دارم نقش انگل را بازی میکنم
:ph34r-smiley:

sara77

New member
والا الان که میخوام درس بخونم ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون دخملم الان دارم خجالت میکشم گونه هام سرخ شده دستام سرد شده وااااااااااای یعنی میشه سارا جون واسم یکیو پیدا کنی قول میدم بیخیال درس و کار شم فقط کنیزی عاقامون بکنم از صب تا شب براش قرمه سبزی وقیمه بپزم قول میدم. اینم بگما از هر انگشتم حداقل 5تا هنر میریزه مهریه ام نمیخوام :25r30wi::25r30wi:
یعنی میشه منو اینهمه خوشبختی محاله:25r30wi:

میدونم الان خوشحالی الهییییییییییییییییییییییییییییی
من چقد ذوق میکنم خوشحالی جونارو میبینم وقتی دوتا کفتر عاشق بهم میرسن
عجیجم این کپی شناسنامتو بذار با ادرس خونه ی قبلیتون با جدیدتون که ردتو زود شناسایی کنیم
این شمارتم بذار من تا فردا یکی رو پست میکنم با همون مشخصاتی که خاستی

sara77

New member
والا من شیطون و آرومش را نمیدونم... ولی با اونی که ازدواج میکنم نباید انگل شناس باشه...
میدونید چرا؟ چون برا این که با من ازدواج کنه باید مرا بشناسه ، این وسط من دارم نقش انگل را بازی میکنم
:ph34r-smiley:

ینی عاشق این ملاکایم که دارین میدین
اکگلللللللل شناس اووووووووووف اینو کجای دلمون بذاریم خدا

- - - Updated - - -

ghjddddddddddddddddddddddddd

جنی؟؟توهم نکنه کیس میخای اومدی؟؟؟چیه واضح بوگو خجالت نکش دیدی همه گفتن

bioelectric

New member
ینی عاشق این ملاکایم که دارین میدین
اکگلللللللل شناس اووووووووووف اینو کجای دلمون بذاریم خدا

- - - Updated - - -

جنی؟؟توهم نکنه کیس میخای اومدی؟؟؟چیه واضح بوگو خجالت نکش دیدی همه گفتن

خب دیگه این تنها ملاکیه که تا حالا بهش رسیدم ، حالا شما هر جای دلتون که میخاید بزارید!!!!!!!
البته من مثل این pcr و کنجکاو کیس نمیخامو گفته باشم!!!

sara77

New member
خب دیگه این تنها ملاکیه که تا حالا بهش رسیدم ، حالا شما هر جای دلتون که میخاید بزارید!!!!!!!
البته من مثل این pcr و کنجکاو کیس نمیخامو گفته باشم!!!

خب کلا میخایم تیترو عوض کنیم بذاریم همسریابی
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
اشکال نداره یه دوسال دیگه کارت با همین راه میفته الان ناز کن:black_eyed:

darya63

New member
میبینم پرچم شیطونا بالاس
من خودم خیلی شیطون بودم اما عاشق یه ادم ساکت و اروم شدم و باشم ازدواجیدم
اما ته دلم شیطون میخواستمااااااااااااااااااااااا
میگن ادما جذب کسایی میشن که نقطه مقابل خودشونه ها

حالا دخترا و پسرا اگه شیطون میخوان اروم باشن شاید فرجی شد

bioelectric

New member
خب کلا میخایم تیترو عوض کنیم بذاریم همسریابی
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
اشکال نداره یه دوسال دیگه کارت با همین راه میفته الان ناز کن:black_eyed:

سارا کارم با کی راه میوفته؟:smiliess (11):
بعدم چرا 2 سال ، اگه خدمت سربازیه؟

sara77

New member
سارا کارم با کی راه میوفته؟:smiliess (11):
بعدم چرا 2 سال ، اگه خدمت سربازیه؟

2سال دیگه استعارس خو هرموقع کیس خاستی دیگه
عاغا اصن من برم بخابممممممممممممممممممم مخم هنگ کرده

kaveh1316

New member
میبینم پرچم شیطونا بالاس
من خودم خیلی شیطون بودم اما عاشق یه ادم ساکت و اروم شدم و باشم ازدواجیدم
اما ته دلم شیطون میخواستمااااااااااااااااااااااا
میگن ادما جذب کسایی میشن که نقطه مقابل خودشونه ها

حالا دخترا و پسرا اگه شیطون میخوان اروم باشن شاید فرجی شد
منم موافقم

TUMS

Well-known member
همین؟!!! ایمونو مدیونی اگه خواسته ی دیگه ای داشته باشی و نگی!!! به جان خودم ناراحت میشم!:25r30wi::bunnyearsmiley:

فعلآ همین هست کابی
چیزی یادم اومد بهت خبر میدم هههههههههههههه

mexin

Well-known member
من دوس دارم خانمم بسیار شیطون و خوش خنده
باهوش و با درک بالا باشه
اگر پیدا کردین بهم خبر بدین. ..

این رو باید دختر خود جناب شیطون رو برات بگیریم دیگه!! ازین مدلا فعلا نیومده تو بازار. شاید در آینده ایی نزدیک از نوع چینی اش بیاد تو بازار!:bunnyearsmiley:

mexin

Well-known member
خوبه والا ! یه دختر شیطون هم همسرمون بشه هی بهش بگیم بشین بچه جون بشین همسر جون دست نزن میشکنه ها و....!! نه اینجوریشو نمیخوایم دیگه! :tonguesmiley:

marzieh dastjerd

New member
چقدر شما کم توقع هستید! ادم از این همه فروتنی سرمست میشه . شما در اولین فرصت یه آب نبات میل کنید که سردیتون نشه.

بالا