دوست داری همسر آیندت شیطون باشه یا آروم؟

konjkave

New member
بچه ها خو یکم سنگینو رنگین باشین خوووو زشته خاستگارا چی میگن
پسراا اینجا دخترا شوخی میکنن یه وخت جدی نگیرین
(کنجکاوووووووووووو:13:نقشه های منو فری رو خراب کردی):5:

واااااااااااا مگه من سنگین و رنگین نیستم؟؟؟؟؟اصن تو این دوره و زمونه دخمل سر به زیری مثه من دیگه پیدا نمیشه.:riz481: تازه چرا میگی ما شوخی میکنیم اگه همین فریبا دکتراشم گرفت بی شوهر موند اونوخ منو توییم که باید پاسخگو باشیم تا اون موقع دیگه از چینم نمیتونیم شوور وارد کنیم دیگه اون موقع جدی باید بگیم آمریکا بیا منو بخور.میگم این شونه سمت چپت چقدر پستی و بلندی داره انقده ورجه وورجه نکن میفتم پایینا:25r30wi:

Fariba 90

New member

اووووووورین فریبا جون بببین دختر به این خوبی هنوزم میخاد درس بخونه قصد ازدواجم نداره تازه
پسرا لدفن اذیت نکنین پله های وا مونده ی ترقی مونده که طی بکشه
سارا جون خوبی از خودته.بالاخره جامعه ی علمی به فداکاری امثال ما احتیاج داره!این پله های ترقی رو باید طی کشید دیگه!:25r30wi:

Fariba 90

New member
واااااااااااا مگه من سنگین و رنگین نیستم؟؟؟؟؟اصن تو این دوره و زمونه دخمل سر به زیری مثه من دیگه پیدا نمیشه.:riz481: تازه چرا میگی ما شوخی میکنیم اگه همین فریبا دکتراشم گرفت بی شوهر موند اونوخ منو توییم که باید پاسخگو باشیم تا اون موقع دیگه از چینم نمیتونیم شوور وارد کنیم دیگه اون موقع جدی باید بگیم آمریکا بیا منو بخور.میگم این شونه سمت چپت چقدر پستی و بلندی داره انقده ورجه وورجه نکن میفتم پایینا:25r30wi:
:sad:الان بقیه اعتراض میکنن ما تایپیک رو طنزش کردیم وهی اسپم میایم.تا کسی نیومده در بریم بچه ها.بریم پروفایلامون!نخود نخود هر که رود پروفایل خود!:riz481:

شفيع

New member
من دوس دارم زنم تلفيقي از هردو و بدون افراط و تفريط باشه

bioelectric

New member
والا الان قیمت دلار بالا رفته تحریمم که هستیم شوهر چینی به سختی گیر میاد.میخوای برادر سکرت بدیم به سارا خودمون با برادرای عسل.من به عسل جون قول دادم قید درس و کار ومهریه میزنم توام باید همین کار بکنی:riz481:

چی شد کنجکاو آخرش این سارا تونست یه کیس خوب برات پیدا کنه یا نه؟

اما از من میشنوی قید شوهر چینی را بزن ،زود خراب میشه!اگه ندیدی موبایلاشون زود خراب میشه،خوب شوهراشون هم زود خراب میشه،دوباره باید دنبال یکی دیگه بگردی:j58r36j3gcr4suxymup

sara77

New member

اما از من میشنوی قید شوهر چینی را بزن ،زود خراب میشه!اگه ندیدی موبایلاشون زود خراب میشه،خوب شوهراشون هم زود خراب میشه،دوباره باید دنبال یکی دیگه بگردی:j58r36j3gcr4suxymup

خخخخخ اره اول اولویت با پسراس منتظریم ببینیم چنتا درخاست کننده داریم اونوخت تقسیم میکنیم

bioelectric

New member
خخخخخ اره اول اولویت با پسراس منتظریم ببینیم چنتا درخاست کننده داریم اونوخت تقسیم میکنیم

آقا پسرا بیایید دست به کار بشید درخواست بدید؟ اگه دخترا تموم شدند نگید سر ما بی کلاه موندا

البته من هیچ درخواستی ندارم،گفته باشم سارا،حالا همینجور نیای به من کیس معرفی کنی،دوست دارم در کنار شما نقش تقسیم کننده را داشته باشم،ببینم حالا برا هر ازدواجی چقدری میگیری؟:ph34r-smiley:

amin88

New member
سارا کپنیه؟؟؟؟؟:25r30wi:.....بی زحمت یه لوس بامزشو همنجور که سفارش دادم برا من بذارین کنار:4d564ad6:

sa@@ra

New member
سارا کپنیه؟؟؟؟؟:25r30wi:.....بی زحمت یه لوس بامزشو همنجور که سفارش دادم برا من بذارین کنار:4d564ad6:

امین هاااا ولی شمو برو یه چند سالی ذیگه بیوووو اینجووو زوده واست:
میتونی رختخواب تشکتم پهن کنی اینجو تا نوبتت شه:25r30wi::25r30wi:

konjkave

New member

سارا واسه من کیس پیدا کنه؟؟؟؟؟ عسل جون یه کیس خوب برا منو فریبا پیدا کرده.منم به شکرانه این نعمت بزرگ خخخخخخخ ثصمیم گرفتم واسه همه بچه ها اینجا همسر پیدا کنم واسه شفیع یه تلفیقی واسه امین 88 یه لوس واسه متینم یه دونه آروم شمام که گفتی فعلا نمیخوای به ازای هر ازدواج 500 تومن گیرت میاد اگه خواستی همکاری کنی مدارکت بده :riz481::riz481:

sara77

New member
دوست دارم همسر آینده ام باشه!!!! شیطونو آروم فرق نداره.............

واغا پسرا یاد بگیرین ایناس معیارا
شما زود به خاستت میرسی یکی گذاشتم کنار براتون این شماره عابرو میدم تو خصوصی پولو واریز کن که منم طرفتو پست کنم بیاد

- - - Updated - - -

دوس دارم شیطون باشه ولی متعادل وکمی هم ارامش داشته باشه:riz304:

براتو کنجکاو خوبه کلا این معیارو داره
کنجکاو بعلهه رو بوگوووووووو وقت نداریم باید بریم سراغ بعدی

sara77

New member
آقا پسرا بیایید دست به کار بشید درخواست بدید؟ اگه دخترا تموم شدند نگید سر ما بی کلاه موندا

البته من هیچ درخواستی ندارم،گفته باشم سارا،حالا همینجور نیای به من کیس معرفی کنی،دوست دارم در کنار شما نقش تقسیم کننده را داشته باشم،ببینم حالا برا هر ازدواجی چقدری میگیری؟:ph34r-smiley:

خخخخخخخخخخخخ(حالا من بیشتر برا کار خیر اینکارو میکنم)‌هرچی کرمه طرف باشه بده من راضیم

بالا