دعوت به همکاری

rosha

New member
منم خووشحال میشم بتوونم کمکتوون کنم.عضو انجمن سایت ملی نجبگان جوانم هستم:auizz3ffy9vla57584xولی به خاطره یه عمل جراحی سنگین 1ماه نتوونستم برم حالا نمیدوونم اخراج شدم یا نه:sad:

Anesthesia

Member
سلام ادمین
خیلی خوشحالم که انجمن هوشبری رو راه اندازی کردین.اگه ممکنه میخوام مدیر این انجمن باشم.
با تشکر

rosha

New member
منم میخوااام باااااااااشم االوووووووووووووووووووووو کسی صدای منوو میشنوه 1 2 3 میخوام کنار برو بچ تغذیه باشم:28:

neda n2

New member
سلام abcbahar عزيز ميتونيد بهم كمك كنيد ؟ميخواستم بدونم بيشترين تسلط بايد رو چه درسي باشه ؟واسه درس باليني كدوم كتابو خونديد عمومي كه هيلگارده؟ آمار كتاب علي دلاور كافيه؟خلاصه يه خورده راهنمايي كنيد كه منم تو آرزوي ارشد باليني نمونم:thanks::smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

esi01360

New member
خو تو مدیر ریسسس ارباب حالا میخوای جیکار کنی کدخدا........

fafajoon

New member
بچه ها اگه ممکنه منم میخوام کنار برو بچ تغذیه فعالیت کنم البته اگه اونا هم اجازه بدن خوشحال میشم :ahi5slcgm04mi8jqqkl:thumbsupsmileyanim:

منو بی خبر نذارین :sarma:

fafajoon

New member
سلام میشه منم مدیر انجمن تغذیه بشم؟:(50):

نگار جونم ما بچه های تغذیه همگی خوشحال میشیم زیر سایه مدیریتی تو انجام وظیفه کنیم و درس بخونیم ................:thumbsupsmileyanim::13:

هوای بچه های تغذیه رو خیلی خیلی داشته باش عجیجم

nazanin91

New member
سلام

سلام منم میخوام مدیر انجمن باشم اینجا صنایع غذایی انجمن نداره میشه من مدیر انجمن صنایع غذایی بشم؟:)

koray77

New member
منم دوست دارم کمک کنم ولی کاربریم عادیه نمیدونممیتونم کمکی بکنم یا نه؟ راستی این عادی یا فعال بودن بر چه اساسیه؟ کسر خدمت هم داره؟

mikhak s

New member
منم دوست دارم کمک کنم ولی کاربریم عادیه نمیدونممیتونم کمکی بکنم یا نه؟ راستی این عادی یا فعال بودن بر چه اساسیه؟ کسر خدمت هم داره؟

فعال بودن بر اساس تعداد نوشته هاته به حدي كه برسه ميشي كاربرفعال بابابزرگ:smilies-azardl (113

Martian

New member
سلام دوستان گفتن اینجا حلوا میدن گفتم منم زود خودمو برسونم بابا شما دیگه کی هستید؟این همه مدیر:5:

بالا