درد و دلهای یک ماما ( پاتوق بچه هایی مامایی)

BIGDELI

New member
سلام ب بروبچ مامایی.من تازه اومدم تواین سایت.من هنوز تموم نکردم درسمو ولی خیلی دوس دارم برا ارشد بخونم

royaaaaa

New member
بحث آزاد

سلام بچه ها من از شنبه تاامروز که29دی هست نیومدم انجمن دلم براتون تنگ شده از وقتی رفتم طرح 4روز اول دادن جراحی زنان و4روزم اتاق عمل که با روتینا اشناشیم وبدونیم ماما در ارتباط بااونا چی میکنه...اصلا احساس پرسنلی ندارم احساس میکنم دانشجوام...خیلی خوب تو پیرانشهر تحویل میگیرن...دکتر زنان حین عمل چندتا نکته میگفت که با مریض چیکارکنم کی به پزشک آنکال خبر بدم...در کل اخلاقشون خوبه..ولی همه میگن حکممونو همون اول دادن که توش حقوقو مینویسه ولی هنوز به منودوستم ندادن....روزی 3ساعت حداقل میتونم بدرسم چون نهاروشام نمیدن باید خودمون درس کنیم وقتم گرفته میشه حتی به استخدامی ها هم نمیدن...خیلی استرس دارم که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد خدای نکرده زبونم لال ازم شکایت شه دارم درس میخونم که علمم ازیادم نره از این مشکلا وپیش نیاد..

midwifery87

New member
رویا جون ایشاالله موفق بشی
موقعیت خوبیه از فرصتت استفاده کن تو طرح میشه خیلی چیزا یاد گرفت
مخصوصا اینکه میگی پرسنل هوامو دارن :thumbsupsmileyanim:

گل بهار

New member
عزیزم یعنی چی که فقط فصل بهار میگیرن؟؟؟
این همه مامای منتظر چه جوری می تونن تو این فصل جوابگوشون باشن؟؟؟
گل بهار جون حالا تا اون موقع باید چه کرد؟؟؟
میشه رفت بیمارستان ها فرم پر کرد تا زودتر به نتیجه برسیم؟؟؟

یعنی ابتدا فصول بهارو تابستان و پاییز و زمستون.من بیمارستان رفتم برای کار اما گفتن نه طرح رفتی نه سابقه داری،متاسفیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من نمیدونم من بی تجربه پس کجا باید تجربه کسب کنم؟؟؟؟

mid.rm

New member
سلام بچه ها من از شنبه تاامروز که29دی هست نیومدم انجمن دلم براتون تنگ شده از وقتی رفتم طرح 4روز اول دادن جراحی زنان و4روزم اتاق عمل که با روتینا اشناشیم وبدونیم ماما در ارتباط بااونا چی میکنه...اصلا احساس پرسنلی ندارم احساس میکنم دانشجوام...خیلی خوب تو پیرانشهر تحویل میگیرن...دکتر زنان حین عمل چندتا نکته میگفت که با مریض چیکارکنم کی به پزشک آنکال خبر بدم...در کل اخلاقشون خوبه..ولی همه میگن حکممونو همون اول دادن که توش حقوقو مینویسه ولی هنوز به منودوستم ندادن....روزی 3ساعت حداقل میتونم بدرسم چون نهاروشام نمیدن باید خودمون درس کنیم وقتم گرفته میشه حتی به استخدامی ها هم نمیدن...خیلی استرس دارم که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد خدای نکرده زبونم لال ازم شکایت شه دارم درس میخونم که علمم ازیادم نره از این مشکلا وپیش نیاد...بچه هایی که منتظر مدرک موقتن بیاد برن طرح من اینجوری نبودم برگه تسویه حسابو برم مرکز استانمون گذاشتن واسه طرح...

عزیزم یه سوال داشتم:اینکه میگی با برگه ی تسویه حساب واسه طرح اقدام کردی این موضوع بین دانشگاه آزاد با سراسری فرق میکنه؟شما آزاد خوندی یا سراسری؟؟؟

royaaaaa

New member
راستی خانوم دکتر هاااااا.اونجا که طرحم..مسئول مامایی و یکی از آقایان پرستار 35ساله به بالا و یه نفردیگه اسمشو نمیدونم دارن واسه کنکور سراسری میخونن تا پزشکی قبول شن.............................خیلی واسم جالب بود گفتم به شمام بگم

obstetrician88

New member
سلام بچه ها من از شنبه تاامروز که29دی هست نیومدم انجمن دلم براتون تنگ شده از وقتی رفتم طرح 4روز اول دادن جراحی زنان و4روزم اتاق عمل که با روتینا اشناشیم وبدونیم ماما در ارتباط بااونا چی میکنه...اصلا احساس پرسنلی ندارم احساس میکنم دانشجوام...خیلی خوب تو پیرانشهر تحویل میگیرن...دکتر زنان حین عمل چندتا نکته میگفت که با مریض چیکارکنم کی به پزشک آنکال خبر بدم...در کل اخلاقشون خوبه..ولی همه میگن حکممونو همون اول دادن که توش حقوقو مینویسه ولی هنوز به منودوستم ندادن....روزی 3ساعت حداقل میتونم بدرسم چون نهاروشام نمیدن باید خودمون درس کنیم وقتم گرفته میشه حتی به استخدامی ها هم نمیدن...خیلی استرس دارم که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد خدای نکرده زبونم لال ازم شکایت شه دارم درس میخونم که علمم ازیادم نره از این مشکلا وپیش نیاد..

سلام خانوم طلا..............یاشاسین.رویا
تبریک دست خالیمو بپذیر بخاطره شروع طرحت..انشااا..موفق باشی......
تو میتونی با همون سه ساعتم هرچند میدونم خسته ای ولی میشه پیش رفت.........................
خیلی خوشحالمان کردی بعد مدتها روی ماهتو انجمن دیدم البته بقیه دوستان هم همینطور چون مدتی اینجا سوتو کور بود.....................ولی تنها نمیمونین ..قول میدم از خلاصه هایی که برمیدارم هرچند وقت یه بار بزارم اینجوری برای شما ها هم خیلی خوبه.........................................ادامه میدهیم همه با هم با توکلمان به خدا......

midwifery87

New member
یعنی ابتدا فصول بهارو تابستان و پاییز و زمستون.من بیمارستان رفتم برای کار اما گفتن نه طرح رفتی نه سابقه داری،متاسفیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من نمیدونم من بی تجربه پس کجا باید تجربه کسب کنم؟؟؟؟
گل بهار جون میشه باهم در ارتباط باشیم بابت طرح؟؟؟
میشه لطف کنی و هر خبره جدیدی بهت رسید به منم بگی؟؟؟:sadsmiley:
منم خیلی جاها رفتم همینو میگن
تا میگی طرح نرفتی شل میشن
آخه ما بیچاره ها مگه دست خودمونه:mad_majidonline:

midwifery87

New member
راستی دوستان یه سوووووال:33:
حتما باید طرح بری تا بتونی برای گرفتن شماره نظام پزشکی اقدام کنی؟؟؟؟

midwifry

New member
راستی دوستان یه سوووووال:33:
حتما باید طرح بری تا بتونی برای گرفتن شماره نظام پزشکی اقدام کنی؟؟؟؟

نه عزیزم میتونی برگه تسویه حساب دانشگاهت یا گواهی موقت با یه سری مدارک از قبیل شناسنامه و کارت ملی و واریز۱۱۰ هزار تومان پول ببری سازمان نظام پزشکی شماره نظام بگیری,

سلام بچه ها . اگه دارین واسه ازشد میخونین فعلا طرح رو بی خیال بشین . بعد از ارشد هم میتونین طرخ رو برین . منتها به عنوان مدرس دیگه . (طرح هیئت علمی)

در ضمن اگه میخاهین گار یاد بگیرین حتما طرح تون رو بیمارستان برین . حتی شده شهرستان . وافعا ارزش داره . اگه هم بیمارستان رفتین تو اون 2 سال همه جا سرک بکشید و همه چی یاد بگیرین . از اورژانس و بخش زنان و ...گرفته تا ...اتاق عمل و درمونگاه . من خودم بیمارستان بودم و خیلی راضی ام.
هر چی بیمارستان محروم تر و پزشک دست نیافتنی تر باشه بهتر !! پزشک که نباشه خیلی کارها رو خودتون انجام میدین .

طرح درمونگاه فقط کسی باید بره که صرررفا میخاد طرحش تموم بشه . همین . چیز زیادی یاد نمیگیرین . کارتون بیشتر نوشتنی یه .
در رابطه با شماره نظام : میتونید بگیری . اما مجوز کار مامایی یا مجوز مطب ، فقط پس از اتمام طرح .
البته کارهایی مثل تصدی شیفت خانه سالمندان و کار تو درمونگته اعتیاد و ... تو خیطه مامایی نیستن .

موفق باشن دوستاااان

midwifery87

New member
سلام بچه ها . اگه دارین واسه ازشد میخونین فعلا طرح رو بی خیال بشین . بعد از ارشد هم میتونین طرخ رو برین . منتها به عنوان مدرس دیگه . (طرح هیئت علمی)

در ضمن اگه میخاهین گار یاد بگیرین حتما طرح تون رو بیمارستان برین . حتی شده شهرستان . وافعا ارزش داره . اگه هم بیمارستان رفتین تو اون 2 سال همه جا سرک بکشید و همه چی یاد بگیرین . از اورژانس و بخش زنان و ...گرفته تا ...اتاق عمل و درمونگاه . من خودم بیمارستان بودم و خیلی راضی ام.
هر چی بیمارستان محروم تر و پزشک دست نیافتنی تر باشه بهتر !! پزشک که نباشه خیلی کارها رو خودتون انجام میدین .

طرح درمونگاه فقط کسی باید بره که صرررفا میخاد طرحش تموم بشه . همین . چیز زیادی یاد نمیگیرین . کارتون بیشتر نوشتنی یه .
در رابطه با شماره نظام : میتونید بگیری . اما مجوز کار مامایی یا مجوز مطب ، فقط پس از اتمام طرح .
البته کارهایی مثل تصدی شیفت خانه سالمندان و کار تو درمونگته اعتیاد و ... تو خیطه مامایی نیستن .

موفق باشن دوستاااان

ممنون از راهنماییتون :heart:
منم کاملا موافق بیمارستانم و به همین دلیله تا الان طرحمو نرفتم
من که میگم خوبه که اول شاغل بشیم و بعدا به فکره ارشد باشیم :smiliess (4):
چون ارشد همیشه هست ولی کار نه.......

گل بهار

New member
گل بهار جون میشه باهم در ارتباط باشیم بابت طرح؟؟؟
میشه لطف کنی و هر خبره جدیدی بهت رسید به منم بگی؟؟؟:sadsmiley:
منم خیلی جاها رفتم همینو میگن
تا میگی طرح نرفتی شل میشن
آخه ما بیچاره ها مگه دست خودمونه:mad_majidonline:

اره گلم حتما. هر خبری شد خبرت میکنم. من فعلا برای شماره نظام پزشکیم اقدام کردم.هنوز که نیومده.

sam mama

New member

موفق باشن دوستاااان

agree:riz304:
tanx

midwifery87

New member
اره گلم حتما. هر خبری شد خبرت میکنم. من فعلا برای شماره نظام پزشکیم اقدام کردم.هنوز که نیومده.
مرسی از لطفت عزیزم
برای طرح حتما باید برای شماره نظام پزشکی اقدام کنی؟؟؟
آخه دوستام یه مدت بعد از شروع طرحشون اقدام کردن
و اینکه کجا باید برم برای گرفتنش؟؟

midwifery87

New member
گل بهار جون شرمنده منظورم از اینکه کجا برم اینه که لطفا آدرس سازمان نظام پزشکی رو بهم بده و همه ی کارها تو همون سازمان انجام میشه؟؟؟

midwifery 87 عزیز

قبول دارم ...اول شفل ...بعد ادامه ...

ولی عزیزم در صوزتی که این "شغل" "استخدامی" باشه و لا غیر !! الان هم که استخدام خبری نیست .

وگر نه اگه قراره بچه ها برن قرار دادی تو بیمارستان ها کار کنن و 3 ماه 3 ماه تمدید کنن که دیگه امنبت شغلی نمیشه ! یا مثلا کار تو درمونگاه ترک تعتیاد .

اگر "کار استخدامی " پیدا کردین که بچسبین به کار . ولی اگه فیر از اینه ، اول ارشد . چون کارهازی قرارداری همیشه هستن .

بالا