دخترا کدومین؟!

bahramian0935

New member
مراقب چی باشن؟/؟؟؟؟؟
چه فرقی میکنه الان یکی مثل شماره ی 8 باشه یکی مثل 7 ینی اون یه ذره مو میخاد خوبو بد رو از هم جدا کنه یا مثلا بهشت و جهنم ادمی رو تعیین کنه
پس من از همینجا میگم ترجیه میدم تو همون جهنم بمونم :14:

مراقب باشند که زود ازدواج نکنند شکست عشقی بخورند.بابا هرکسی واسه خودش مهمه. ولی به نظرمن دخترا باید حجابشون رااقتدا به فرزند رسول خدا کنند.

sara77

New member
مراقب باشند که زود ازدواج نکنند شکست عشقی بخورند.بابا هرکسی واسه خودش مهمه. ولی به نظرمن دخترا باید حجابشون رااقتدا به فرزند رسول خدا کنند.

پسرا هم باید دیدشون رو مثل فرزندان رسول خدا کنند که نیازی نباشه دخترا اینقد اذیت شن واااااااااااااااالاااااااااااااااا

goleyakh

New member
من به 6 نزدیک ترم .البته بدون هد!!! بعضی وقتا هم چادر...

ولی اگه عین قدیما همه 2 بودن یا رویه بند داشتن خیلی باحال بودا ! یه چادر مینداختی سرت میرفتی بیرون ! نمیخاست یه ساعت آماده شی! :rolleyessmileyanim:

sahar20

New member
فک کنم باید بین 7 و8 یه گزینه دیگه باشه که نیست . من اون گزینه هم که نیستش.:thumbsupsmileyanim:

waria

New member
:smilies:دیالوگ هفته:لطفا اسپم نکنید وگرنه تاپیک بسته میشه...

نوتر

New member

پسرا هم باید دیدشون رو مثل فرزندان رسول خدا کنند که نیازی نباشه دخترا اینقد اذیت شن واااااااااااااااالاااااااااااااااا

تا دنیا دنیا بوده حوا داشته آدم رو گول میزده. اینو که دیگه نمیشه انکار کرد

رفع اسپم: 5 خوبه

RONATA

New member
منم راستش هیچ کدوم شبیه نیست!!!:dadad4:
ولی کلا حجاب چیز خوبیههه!:idea_majidonline:

waria

New member
فک میکنم اسپم تو تاپیکهای سرگرمی با این موضوع و محتوا معنی نداره. اگه قراره این پستا گذاشته نشه اونوقت باید هر کس بیاد یه عدد بگه بره.
در ضمن چرا مدیرای دیگه تاپیک رو نمیبندند؟ چرا هر جا اسم شما هست یا تاپیک رو بستید یا تهدید به بستن میکنید؟:smilies:

خب پس فکرتون رو با ادمین در میون بذارید تا توی قوانین انجمن ذکر کنن اسپم توی تاپیک های سرگرمی اشکال نداره.بنده هم حتما استقبال میکنم.
هرجا اسم من هست تاپیک بستم؟؟واقعا اینطوریه؟؟من اگه تاپیکی بستم یا موضوع تکراری بوده یا بی محتوا.تا الان اینطوری بوده ولاغیر.
درضمن:

قانون شماره 21)چنانچه تاپيک و يا پيغامي* از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفا براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي* ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي* مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اينباره شمارا راهنمايي* و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در اين رابطه و يا جويا شدن علت موضوع در انجمن هاي عمومي* آن ارسال و يا تاپيک زائد سريعا حذف خواهد شد و شما نيز جواب سوال خودرا دريافت نخواهيد کرد.

قانون شماره 27)
در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي* آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي* براي مدیریت سایت* :ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي* و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد

iranian girl

New member
بچه ها نظرتون راجع به این روایاتی که در مورد بد حجابی گفتن چیه؟ یعنی اگه یه ذره مو بیرون باشه ازش آویزونت میکنن..؟!! :14: من شنیدم به خدا... نظرتون راجع به تفسیر آیات حجاب چیه؟ یه جورایی الآن خلیا میگن فقط به خود قرآن توجه میکنیم نه به تفسیر انسان ها, این جوری خیلی مسایل تو دین سلیقه ای میشه.. از طرفی هم نمیشه همه چیزو رعایت کرد...:dadad4:

sahar20

New member
اینو کی گفته که از مو آویزون میکنن؟؟ منم شنیدم توی فیلم سیاحت غربم دیدمش اما هرچی که خدا تو قرآن وپیامبر واماما تو احادیث وسخناشون آوردن روباید قبول داشت.حالا اگه این سخن پیامر واماما وخداس که باید قبولش کرد وهمچنین رعایت.....

@parisa

New member
مراقب چی باشن؟/؟؟؟؟؟
چه فرقی میکنه الان یکی مثل شماره ی 8 باشه یکی مثل 7 ینی اون یه ذره مو میخاد خوبو بد رو از هم جدا کنه یا مثلا بهشت و جهنم ادمی رو تعیین کنه
پس من از همینجا میگم ترجیه میدم تو همون جهنم بمونم :14:
عزیزم بحث یه ذره ودوذره نیس که همونطور که موقع روزه داری یه قطره آب روزتو باطل میکنه اون یه ذره مو هم میتونه حجابو ناقص کنه......البته منم با اینکه میدونم ولی هنوز راهی برای اون یه ذره نتونستم پیدا کنم.......!
رفع اسپم: 1 خوبه که خیال خودمونو راحت میکردیم!

sara77

New member
عزیزم بحث یه ذره ودوذره نیس که همونطور که موقع روزه داری یه قطره آب روزتو باطل میکنه اون یه ذره مو هم میتونه حجابو ناقص کنه......البته منم با اینکه میدونم ولی هنوز راهی برای اون یه ذره نتونستم پیدا کنم.......!
رفع اسپم: 1 خوبه که خیال خودمونو راحت میکردیم!

به نظر من نه افراط نه تفریط
من همیشه با چیزی که راحتم حال مکنم تا اینکه خودمو مجبور کنم به چیزی که نمیتونم از پسش بر بیام

بالا