دخترا چی دوس دارن؟؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Arshida

New member
مثلا چه چیز دیکه ای میشدن؟؟هوم؟:21: مثلا فرض کنیم من الان اپیدمیولوژیست هستم اینجور که شما میگین میشدم مهندس پزشکی رشته شما که میخونید یا ماما و یا روانشاس بالینی؟؟:21::

حداقل زمانی هم که بیکار میشینین تو خونه بهتون نمیگن پسر همسایه از شما بهتر بیکار میشینه.:smiliess (3):

نه شما همون اپیدمیولوژیست بمون،هر کسی را بهر کاری ساختن.
ولی خداییش خیلی باحالین.دمتون جیزززززززززززز (به قول بچه ها)

mexin

Well-known member
حداقل زمانی هم که بیکار میشینین تو خونه بهتون نمیگن پسر همسایه از شما بهتر بیکار میشینه.:smiliess (3):

نه شما همون اپیدمیولوژیست بمون،هر کسی را بهر کاری ساختن.
ولی خداییش خیلی باحالین.دمتون جیزززززززززززز (به قول بچه ها)

ما بیکار نبوده و نیستیم و نخواهیم بود ..اصلا تو این کشور مگه بیکاری هست؟ هر شغلی که مورد علاقه ت هسا نتخاب کن ..بدون آزمون میری سرکار، پارتی هم نمیخواد .. اصلا با مدرک کارشناسی و ارشد دانشگاه آزاد روستای فلان یا علمی کاربدی بهتر میری سرکار ..خودت رو علاف ارشد وزارت بهداشت کدیدا ..بعله ...:whistle:

Arshida

New member
ما بیکار نبوده و نیستیم و نخواهیم بود ..اصلا تو این کشور مگه بیکاری هست؟ هر شغلی که مورد علاقه ت هسا نتخاب کن ..بدون آزمون میری سرکار، پارتی هم نمیخواد .. اصلا با مدرک کارشناسی و ارشد دانشگاه آزاد روستای فلان یا علمی کاربدی بهتر میری سرکار ..خودت رو علاف ارشد وزارت بهداشت کدیدا ..بعله ...:whistle:

بیکار نشستن هم عرضه میخواد.هر کسی که نمیتونه مثه ما این طور بیکار بشینه.
با این اوصاف، واقعا کی میگه ما بیکاریم؟!!!!!! هممون سرکاریم.(نه این سر کارا،سررررررررررررر کار)

کرهانی

New member

وووی من از قد بلندیش خوشم میاد خوووووووو
عالیه
یا این یا هیچکس خخخخخخخ

خخخخخخخخ خب نسبت به من خیلییییییی بلنده

توهم زیر سرت بلند شده شوهر میخای؟ مگه درس و مدرسه نداری ت.؟؟هوم؟؟:21:

خخخخ مکسین با این اوضاع وزارت بهداشت درس و مدرسه تعطیله

nanaz

New member
لواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشک

خخخ الان واسه من لواشک مهمتر از شوهره :25r30wi:.

mexin

Well-known member
لواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشک

خخخ الان واسه من لواشک مهمتر از شوهره :25r30wi:.

خب مهریه ات رو بذار هزاران شمش لواشکی دیگه به هر دوش میرسی ..هم لواشک و هم شوهر ...بعله:whistle:

fmmohammadi

New member
به نظر من :33: دخترا رنگ صورتی.کفش پاشنه بلند.داشتن ی زندگی اروم و بی دردسر رو دوس دارن.............

mexin

Well-known member
به نظر من :33: دخترا رنگ صورتی.کفش پاشنه بلند.داشتن ی زندگی اروم و بی دردسر رو دوس دارن.............

ینی میخوی بگی کلیپس و پول و پفک نمکی و چکمه و شوهر ازین جور چیزا رو دوست نمیدارن؟؟:21:

fmmohammadi

New member
ینی میخوی بگی کلیپس و پول و پفک نمکی و چکمه و شوهر ازین جور چیزا رو دوست نمیدارن؟؟:21:

من که کلیپس و چکمه دوست ندارم چون این نوع پوشش رو دوست ندارم .پول هم در حد نیاز دوست دارم... از پفک در روزهای سرد بدم نمیاد... شوهرمو که با دنیا عوض نمیکنم.....خخخخخ

parvaneh.g

New member
مثل این که اینجا شوهر پخش می کنن!!! کیس مناسب چی داری؟مثل برد پیتی.انریکه ایگلسیاسی.ویلیام لویی.دیگه خدمتتون عرض کنم جورج کلونیی چیزی ندارین؟

mexin

Well-known member
مثل این که اینجا شوهر پخش می کنن!!! کیس مناسب چی داری؟مثل برد پیتی.انریکه ایگلسیاسی.ویلیام لویی.دیگه خدمتتون عرض کنم جورج کلونیی چیزی ندارین؟

شوهر چینی باشه یا اصل اصل؟؟:whistle:

mexin

Well-known member
نه چینی خوب نیس.همون اورجینال باشه.

خب خرجت بالا میره ها ... در ضمن هوو میشیا ..مثلا هووی آنجلینا جولی میشی دیگه ..بهونه نیاری بگی من نمیونم و باد آنجلینا رو طلاق بدی و ازین حرفا ..براد پیت خودش گفته ها...:motat:

parvaneh.g

New member
خب خرجت بالا میره ها ... در ضمن هوو میشیا ..مثلا هووی آنجلینا جولی میشی دیگه ..بهونه نیاری بگی من نمیونم و باد آنجلینا رو طلاق بدی و ازین حرفا ..براد پیت خودش گفته ها...:motat:

آقا غلط کردمو برای همچین مواقعی گذاشتن دیگه.در توانم نیس با آنجلینا در بیوفتم.نخواستیم.همون کفش پاشنه دارو چکمه و لواشک خوبه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا