خواب . . .

estel

New member
من یه بار چند سال پیش ذهنم خیلی درگیر یه مسئله ریاضی شده بود بعد شب که خوابیدم صبح بلند شدم دیدم مسئله حل شده کنارمه فکر که کردم یادم اومد شب قبلش تو خواب راه حلو پیدا کردم

miler

New member
من اولی و سومی و دیدم... سومی خیلی بده..:j58r36j3gcr4suxymup

estel

New member
من بچه بودم یه خواب میدیدم که هیچوقت تعبیرشو نفهمیدم خواب میدیدم زمین خونمون شل شده و همه ی اعضای خونوادم دارن میرن توی زمین و فقط من بالای زمین مونده بودم همیشه توی این خواب در حال تصمیم گیری بودم که کی رو اولتر نجات بدم واقعا خواب سختی بود و هر هفته یکبار به مدت یکسال میدیدم

ZOT

New member
من مورد سوم و چهارم رو داشتم !
مورد چهار رو کی خیلی مخصوصا وقتی خیلی خسته بودم که تو خواب می کفتم خوابم میاد و می خوابیدم و حتی تو خواب که می خوابیدم باز خواب می دیدم و بعد تو خواب بیدارم می شدم!!
من یه سوال دیگه هم دارم تا حالا شده از شدت دستشویی تو خواب ببینید که داری می رید دستشویی من که هر موقع اینطور میشه یا به در بسته ی دستشویی می خورم یا مثلا دستشویی خرابه یه دفعه هم خواب دیدم که دستشویی آقایون بود واسه همین نرفتم دستشویی تازه دو نفر دیگه هم پیدا کردم که اینطور خوابی ببینن شما چطور !!!

ali_ah

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:گلاب به روتون برا من افتابه پیدا نمیشه

antenyus

Active member
سلام.میخوام سوالات و مطالب جالب رو راجع به خواب بدونم.خودم هم یه سوالات و نظر سنجی دارم که دوست دارم دوستان همکاری کنن.لطفا از نوشتن مطالبتون به این دلیل که نکنه کسی باور نکنه یا بخنده یا مسخره کنه منصرف نشین.هر کی میخنده که بخنده باور نمیکنه که نکنه مسخره میکنه که بکنه.مهم نیست.
اولیش:من یه موضوعی رو تو خواب بارها و بارها دیدم و اونو با نزدیکانم در میون گذاشتم ببینم اونها هم میبینن یا فقط من دیدم؟تا حالا دو نفرشون گفتن که دیدن.اونم پرواز کردنه.من تو خواب فقط با اراده کردن میتونم هر طرف برم چه در جهت افق و چه عمود و توی خواب میبینم که دیگران این قدرتو ندارن و فقط من دارم(توی خواب)
دومیش:دیدن اینکه برگشتم به دوران تحصیلی مدرسه و با اینکه میدونم اون دوره رو گذروندم باید باز هم اون دوره رو بگذرونم.این رو هم بارها دیدم و یک نفر رو تا حالا پیدا کردم که این موضوع رو دیده.
سومیش:تازه که میخواد خوابم ببره یهو تو خواب میبینم که از یجا افتادم پایین بعد بدنم عکس العمل(تکان خوردن سریع) نشون میده و از خواب میپرم.این هم چند بار شده و چندین نفر هم این رو دیدن.
چهارمیش:اتفاق افتاده چند بار(جدیدا نه.در گذشته) که توی خواب فهمیدم که دارم خواب میبینم و به اختیار خودم از خواب بیدار شدم البته خیلی سخت بوده خیلی و خیلی بهم فشار اومده.یه نفر هم پیدا کردم که یه همچین چیزی دیده اما بدون اینکه بتونه از خواب به اختیار بیدار شه اون میتونست دیدن خوابشو تغییر بده.
شما چطور؟

سلام بله این موارد برا منم اتفاق افتاده ولی مورد 1 کمتر . البته اینجور چیزا زیاد ربطی به اختلالات خواب نداره میتونی در مورد اختلالات خواب تو نت سرچ کنی این چیزها بیشتر به دلیل کمبود یه سری چیزها تو بدنه مثل آهن، کمبود آهن خیلی تاثیر گذاره تابحال نشده به ظاهر خواب باشی ولی بیداری از اتفاقات دور وبر خبر دار میشی ولی هر کار میکنی نمیتونی حرف بزنی یا تکون بخوری مامان بزرگم میگه اینجو موقع ها باید بگی بسم الله.... .ویا نوع خوابیدن هم مهمه مثلا سرت نباید موقع خواب به طرف قبله باشه یا ازلحاظ ونک شویی میگن وقتی میخوابی پاهات سمت در نباشه،یه نیم متر یا یک متری از پنجره فاصله داشته باشی واز این جور چیزا ...
خوب بخوابید خواب های رنگی ببینید...................:painting:

ghedis

New member
سلام برای منم اتفاق افتاده اما اولیش نه
اما بیشتر خوابای که میبینم به واقعیت تبدیل میشه
تو خوابگاه خواب دیدم ضبط صوت خراب شده به هم اتاقیام گفتم اونا گفتن تا دیشب که کار میکرد اما وقتی دکمه ضبط زدن از کار افتاده بود:33:

Ebro

New member
من دومین مورد رو خیلی تو خواب میبینم و خیلیم ناراحت میشم:65d6a5d6s:

Taraa

Well-known member
خوب اینا که چیزای عجیبی نیست، برای همه اتفاق می افته ، اینا قابلیت روحه.... هر کس روح داشته باشه براش اتفاق میفته، که خدا رو شکر همه دارن

یه چن تا کتاب دینی بخونید دلایلش رو هم متوجه میشید

شهاب

New member
و اما . . .
یه مورد جالب البته از نظر من که دیشب توی خواب دیدم:خواب دیدم توی یه اتوبوسی هستم با دوستم و دو تا پسر که از ما خیلی کوچکتر بودن منو میشناختن ولی من اونا رو نمیشناختم.بعد اونا با لبخند بهم گفتن که ههه هنوز ما رو نشناخته.من گفتم شما کی هستید؟یادم نیست چطور شد که فهمیدم اونا همکلاسیای سابقم هستن.بعد بهشون گفتم آها یادم اومد مدرسه راهنمایی فلان.همکلاسی بودیم.اونا هم تایید کردن.بعد که اونا داشتن از اتوبوس پیاده میشدن گفتم اسم شما چی بود؟یکیشون گفت نموداری و یکیشون گفت عمودی.منهم اصلا این برام توی خواب چیز مهمی به نظرم نیومد.اما وقتی بیدار شدم و خواب یادم اومد ارتباطشو فهمیدم.من دیروز کتاب ژنتیک امری رو میخوندم و یه شجره نامه راجع به صفت یا بیماری اتوزوم غالب بود.که این دو واژه یعنی نموداری و عمودی به اون مربوط میشد.جقدر جالبه این مغز که چیزای مختلف رو که ظاهرا هیچ ربطی بهم نداره اینطوری بهم ارتباط میده.
راستی سه تا مورد دیگه:یکی اینکه یه دفعه توی خواب داشتم میانگین حساب میکردم و دو مورد دیگه اینکه توی خواب داشتم سعی میکردم انگلیسی صحبت کنم.
موفق باشید.:riz304:

..RANA..

New member
و اما . . .
یه مورد جالب البته از نظر من که دیشب توی خواب دیدم:خواب دیدم توی یه اتوبوسی هستم با دوستم و دو تا پسر که از ما خیلی کوچکتر بودن منو میشناختن ولی من اونا رو نمیشناختم.بعد اونا با لبخند بهم گفتن که ههه هنوز ما رو نشناخته.من گفتم شما کی هستید؟یادم نیست چطور شد که فهمیدم اونا همکلاسیای سابقم هستن.بعد بهشون گفتم آها یادم اومد مدرسه راهنمایی فلان.همکلاسی بودیم.اونا هم تایید کردن.بعد که اونا داشتن از اتوبوس پیاده میشدن گفتم اسم شما چی بود؟یکیشون گفت نموداری و یکیشون گفت عمودی.منهم اصلا این برام توی خواب چیز مهمی به نظرم نیومد.اما وقتی بیدار شدم و خواب یادم اومد ارتباطشو فهمیدم.من دیروز کتاب ژنتیک امری رو میخوندم و یه شجره نامه راجع به صفت یا بیماری اتوزوم غالب بود.که این دو واژه یعنی نموداری و عمودی به اون مربوط میشد.جقدر جالبه این مغز که چیزای مختلف رو که ظاهرا هیچ ربطی بهم نداره اینطوری بهم ارتباط میده.
راستی سه تا مورد دیگه:یکی اینکه یه دفعه توی خواب داشتم میانگین حساب میکردم و دو مورد دیگه اینکه توی خواب داشتم سعی میکردم انگلیسی صحبت کنم.
موفق باشید.:riz304:

من یه بار خواب دیدم که توش همش انگلیسی صحبت می کردم و دقیقا هم می فهمیدم دارم چی می گم . حتی به اشکالات گرامری افراد دیگه ای که توی خوابم بودن گیر می دادم .....

- - - Updated - - -

بارها شده که خواستم یه کاری بکنم توی خواب اما نشده ....

..RANA..

New member
چند باری هم شده که توی خواب فهمیدم که دارم خواب می بینم .....چون خوابای شیرینی بودن ترجیح دادم خودم رو به خواب بزنم تا ادامه پیدا کنه .....

..RANA..

New member
این که احساس کنم که زیر پام خالی شد و با یه لرزش بدن از خواب بیدار شم هم واسم اتفاق افتاده ..... زیاد

fatalist

New member
مورد سوم زیاد واسه من پیش اومده . خوابای سریالی هم زیاد میبینم یعنی هر وقت خواب باشم و بیدارم کنن فردا شب که بخوابم ادامشو میبینم حتی شده خوابی رو 1 هفته به صورت سریالی ببینم با خوابای من میشه نمایشنامه نوشت اخه خیلی هم جالبن. بچه تر که بودم تو دبستان رویای صادقانه زیاد میدیدم الان هم خواب آینده زیاد میبینم یعنی چیزایی رو که میبینم چند وقت بعد اتفاق میفته واسم . اینجور خواب دیدن خیلی بده:1dco2x0p1lilzhfpg1t

..RANA..

New member
مورد سوم زیاد واسه من پیش اومده . خوابای سریالی هم زیاد میبینم یعنی هر وقت خواب باشم و بیدارم کنن فردا شب که بخوابم ادامشو میبینم حتی شده خوابی رو 1 هفته به صورت سریالی ببینم با خوابای من میشه نمایشنامه نوشت اخه خیلی هم جالبن. بچه تر که بودم تو دبستان رویای صادقانه زیاد میدیدم الان هم خواب آینده زیاد میبینم یعنی چیزایی رو که میبینم چند وقت بعد اتفاق میفته واسم . اینجور خواب دیدن خیلی بده:1dco2x0p1lilzhfpg1t
اییییول ... پس دیگه لازم نیس GAME OF THRONE یا DEXTER یا .... ببینی ... فقط می خوابی و سریال هم می بینی ؟؟؟؟ :rolleyessmileyanim::a2d3:

mehrsan

New member
جالب بود.من همیشه عشق درس شیمی بودم.تو خواب میدیدم یکی از عنصر ها مثلا کلر شدم و میرم تو انواع و اقسام واکنش ها شرکت میکردم:5:

fatalist

New member
اییییول ... پس دیگه لازم نیس GAME OF THRONE یا DEXTER یا .... ببینی ... فقط می خوابی و سریال هم می بینی ؟؟؟؟ :rolleyessmileyanim::a2d3:
بعضی وقتا خوابمو تعریف میکنم واسه خانوادم بعد همش منتظرن من بخوابم تا بقیشو ببینم و واسشون تعریف کنم وهمش منتظرن ببینن آخرش چی میشه .اگه قدرت نویسندگی داشتم بعضی خوابام سوژه های خوبی واسه فیلم ساختن هستن.میدونی چه جوریه من هیچ کدوم از آدم های تو خوابمو نمیشناسم حتی خودمم تو خوابم نیستم مثل اینکه منم دارم اون خواب و نگاه میکنم

..RANA..

New member
بعضی وقتا خوابمو تعریف میکنم واسه خانوادم بعد همش منتظرن من بخوابم تا بقیشو ببینم و واسشون تعریف کنم وهمش منتظرن ببینن آخرش چی میشه .اگه قدرت نویسندگی داشتم بعضی خوابام سوژه های خوبی واسه فیلم ساختن هستن.میدونی چه جوریه من هیچ کدوم از آدم های تو خوابمو نمیشناسم حتی خودمم تو خوابم نیستم مثل اینکه منم دارم اون خواب و نگاه میکنم
واااااااااییییییییییییییییییی mre30000000000000000
:4d564ad6:

- - - Updated - - -

واااااااااییییییییییییییییییی mre30000000000000000
:4d564ad6:

بالا