خوابگاه دخترا

gostantanie

New member
سلام بچه ها
کسی در مورد خوابگاهای دانشگاه محقق اردبیلی اطلاعات داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

love virology

New member
سلام بچه ها

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

اطلاعيه رزرو خوابگاه خودگردان برای نيمسال اول 95-94 - دانشگاه محقق اردبیلی - معاونت دانشجویی

اطلاعيه ريز هزينه های خوابگاههای خودگردان 95-94 - دانشگاه محقق اردبیلی - معاونت دانشجویی

elham.shirazi

New member
خانوم خرسند شما که شیراز بودین !!! همه ی خوابگاه های دانشگاه خارج از دانشگاهه؟؟!!!
کدوم خوابگاه از بین بقیه بهتره؟!!

greenbook

New member
کسی از خوابگاه متاهلی برای بچه های مازاد(بین الملل) خبر نداره؟؟

محض رضای خدا یعنی کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sad:

- - - Updated - - -

RBC!

New member
مگه به مازاد ها خوابگاه متاهلی میدن؟
به روزانه ها هم میدن؟

khorsand

New member
خانوم خرسند شما که شیراز بودین !!! همه ی خوابگاه های دانشگاه خارج از دانشگاهه؟؟!!!
کدوم خوابگاه از بین بقیه بهتره؟!!

کلا علوم پزشکی شیراز پردیس نداره دانشکده هاش نزدیکن ولی تو شهرن بخاطر همین قاعدتا خوابگاه هم خارج از دانشگاهه
برای ارشدا خوابگاههای ارم 6 و 7 بهتر از همه اس این دوتا توی پردیس دانشگاه شیرازن چون علوم پزشکی سه تا خوابگاه هم توی پردیس دانشگاه شیراز داره

khorsand

New member

- - - Updated - - -

من تا حالا نشنیدم ب بچه های بین الملل خوابگاه متاهلی تعلق بگیره البته خب همچی بستگی ب دانشگاه داره یهو دیدین واحد خالی زیاد داشتن دادن دیگه

elham.shirazi

New member
کلا علوم پزشکی شیراز پردیس نداره دانشکده هاش نزدیکن ولی تو شهرن بخاطر همین قاعدتا خوابگاه هم خارج از دانشگاههe'er
برای ارشدا خوابگاههای ارم 6 و 7 بهتر از همه اس این دوتا توی پردیس دانشگاه شیرازن چون علوم پزشکی سه تا خوابگاه هم توی پردیس دانشگاه شیراز داره

خوابگاه گلستان چطور؟!!! اون شرایطش چجوریه؟ تویه سایت دیدم شکل و شمایل ظاهریش که خوب بود

زینبی

New member
سلام بچه ها. وقتی می ریم ثبت نام حضوری برای خوایگاهم اقدام می کنیم دیگه؟ درسته؟

ba ba barghi

Well-known member
بطریای آب معدنی خوب نیستن کلا پلاستیک چیز خوبی نیست برای نگه داشتن آب!!
دربازکن قطعا باید بردارم چون با چاقو بلد نیستم باز کنم بعدم مگه دربازکن چقد جا میگیره که بخوام بخودم زحمت با چاقو بازکردن بدم
دم کنی هم برا منی که غذا زیاد درست میکنم واجبه

اتو مو رو هم خدا آفرید تا موهای ما خوشکل بمونه!!!نبردنش مثل نبردن لوازم آرایشه!!

بعد اون وقت قمقه ی ابتون جنسش چیه ؟؟؟

خدایی من با این سنم بلد نیسم از درباز کن استفاده کنم ...چندبارم تمرین کردم نتونستم:ph34r-smiley:

mahsast

New member
خوشا ب سعادت مهسا جان
بی زحمت یه توضیحی راجع به خوابگاههای تهران بده برامون پس
توی کوی خوابگاه میدن ب ماها؟؟ترم یک؟؟بعد چند نفره اس؟خودمون میتونیم انتخاب کنیم اتاقو موقع ثبت نام؟؟

مرسی:) به ارشدا کلا خوابگاه کوی نمیدن یه سری خوابگا سطح شهر هست که همشون هم دولتی هستن بستگی به رشتتون ارشدا رو اونجا میفرستن ولی اگه دوست دارید برید کوی بعد از یک ترم میتونید درخواست بدید حتما قبول میکنن...اتاقم خودتون انتخاب میکنین:)

greenbook

New member
تا جایی که من میدونم خوابگاه فقط به آقایون و اون هم روزانه تعلق میگیره.
اما دوست من مجرده. بین الملل هست. خوابگاه گرفته. حالا نمیدونم پیگیر باشیم. بهمون خوابگاه خودگردان میدن یا نه؟؟

کسی دور و برتون هست بپرسید به منم بگید.

payiz_zxc

New member
سلام دوستان.کسی از خابگاه های دانشگاه فردوسی مشهد خبر داره؟؟به ارشدها کجا اتاق میدن؟؟چند نفره؟؟

khorsand

New member
مرسی:) به ارشدا کلا خوابگاه کوی نمیدن یه سری خوابگا سطح شهر هست که همشون هم دولتی هستن بستگی به رشتتون ارشدا رو اونجا میفرستن ولی اگه دوست دارید برید کوی بعد از یک ترم میتونید درخواست بدید حتما قبول میکنن...اتاقم خودتون انتخاب میکنین:)

من رشتم نانو هست تهران هم آوردم خداروشکر
چ خوابگاهی ب مامیدن؟؟چند نفره اس اتاقاش؟؟ثبت ناممون کامل غیرحضوریه؟؟

hamoon

New member
دوستان داشتن لپ تاپ برای ارشد ها تو خوابگاه چقد ضرورت داره؟

payiz_zxc

New member
فردوسی مشهد یا علوم پزشکی؟

- - - Updated - - -

فردوسی مشهد ،خوابگاه ارشد کجاست،؟؟؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

فردوسی مشهد ،خوابگاه ارشد کجاست،؟؟؟

payiz_zxc

New member
بچه ها این اطلاعیه بخونید:
قابل توجه متقاضیان خوابگاه(روزانه_غیر بومی)
به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی خوابگاه میرساند از روز چهارشنبه مورخ 18شهریور ماه 1394 جهت واریز اجاره بهای خوابگاه و تحویل اتاق،به ساختمان مدیریت دانشجویی، اداره رفاه دانشجویان مراجعه نمایید.

21 شهریور میشه شنبه یعنی من 21 برم خوبه دیگه؟؟هم کارت دانشجوییم میگیرم هم برای خابگاه اقدام میکنم اخه نوشته از تاریخ 18 برای خابگاه اقدام کنید.بچه ها درست متوجه شدم دیگه؟؟؟
اخه همش با خودم میگفتم این همه دانشجو چطوری میخان یک روز جوابگو باشن فکر میکردم همه باید 18 برای خابگاه اقدام کنند

بالا