خنده بازار

k-b

New member
ساعت 5 دارم از خونه میرم بیرون میگم 11 میام .بابام میگه حالا خودت به درک اون دختره صاحاب نداره ؟؟؟!!!

k-b

New member
نهایت برنامه ریزی و دوراندیشی ای که والدین عزیز در دهه شصت واسه آینده بچه هاشون داشتن این بوده که:
چه جوری بچه شون نیمه ی اول سال به دنیا بیاد، اول مهر هفت سالگیش بتونه بره مدرسه؛
یه وقت عمرش به بطالت نگذره

k-b

New member
عصر حجر، عصر مس، عصر آهن، عصر فولاد، عصر بخار... عصر اطلاعات، عصر ارتباطات، عصر فن آوری، عصر دیجیتال
همه اینا ثابت میکنن که پیشرفت بشر همیشه در عصر صورت گرفته و از صبح زود بیدار شدن آدمی به جایی نمیرسه!!!

k-b

New member
تو یه ولایتی حكومت نظامي بوده، سروانه به سربازش ميگه تو اينجا نگهباني بده، از هفت شب به بعد هركيو تو خيابون ديدي در جا بزنش. حرف ش تموم ميشه، تا مياد سوار ماشين بشه، صداي گلوله مياد . برميگرده ميبينه سربازه زده يك بدبختي رو كشته! داد ميزنه: احمق! الان كه تازه ساعت پنجه! سربازه ميگه: قربان آخه اين يك آدرسي پرسيد كه تا نه شب هم پيداش نميكرد.!!!!

نوتر

New member
از دفتر خاطرات یک دهه شصتی

در مدرسه از نشاط ما کم کردند
از فرصت ارتباط ما کم کردند
هر وقت به هم عشق تعارف کردیم
از نمره ی انضباط ما کم کردند

نوتر

New member
خواهرم میخواست چاقو رو از دست بچه کوچیکش بگیره داد میزنه هاپ هاپ بیا چاقو رو ببر
بعد چاقو رو از دستش گرفت داد به من میگه ببر بذارش تو آشپزخونه

اصلا فک و فامیله ما داریم محبت توش فوران کرده

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
بچه تازه به دنیا اومده و از بیمارستان آوردیم خونه خوابیده ، فامیلمون اومده میگه آخی خوابه ؟؟؟ میگم پَ نَ پَ زدیمش تو شارژ ! دکترا گفتن ۷ – ۸ ساعت اول خوب بزارین شارژ بشه بعد ازش استفاده کنین وگرنه خوب گریه نمیکنه !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

mehrshad.namdar

New member
ازاستخراومدم بیرون دارم میلرزم میگه سردته میگم پ ن پ سلول های بدنم دارن خونه تکونی میکنن

mehrshad.namdar

New member
اگر من لیلی بشم تو مجنون من سام بشم تو نرگس من شیرین بشم تو فرهاد و من هوا بشم تو هیچوقت آدم نمی شی !! والا؟!

- - - Updated - - -

مشترک گرامی شما برنده همسر شدید، جهت دریافت اطلاعات بیشتربه سایت: شتردرخواب بیندپنبه دانه،مراجعه فرماید
(باتشکرشرکت بشین تا بیاد)

mehrshad.namdar

New member
هیچوقت نگران شکستن قلب یه مرد نباشین !چون در بدترین حالت فقط کمی رگ ب رگ شده و بعدش دوباره مث ساعت کار میکنه

mehrshad.namdar

New member
برای یک زن زیاد مهم نیست شوهرش کجاست

همینکه بدونه به شوهرش خوش نمیگذره براش کافیه!

mehrshad.namdar

New member
بیا به زندگی فکر کنیم ... به عشق .. به زیبایی ..به کارلوس کی روش..به شوق پرواز.. به بهشت ..به جهنم..به درک.. به تو چه .. به من چه؟؟؟ من اعصاب ندارما؟؟؟

- - - Updated - - -

یعنی این نوشابه کوچولوها بی خانواده محسوب میشن؟!!!
آخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :(((
*
*
*
*
*
آشپزه اومده تو تلوزیون میگه میخوام یه ساندویچی آموزش بدم که دانشجوهایی که تو خوابگاه هستن و فر ندارن روی همون گاز کوچیک بتونن تهیه کنن.....!!!
حالا مواد اولیه اش چی بود؟
.
.
.
.
گوشت بوقلمون دودی ، پنیر پیتزا ، نون تست ، سس فرانسوی و سایر مخلفات .....!!!!! مرتیکه دانشجو ندیده...... :|

mehrshad.namdar

New member
دوست عزيز بيائيم در سال جديد از گناه دوري کنيم و
از فرستادن اس ام اس هاي توهين آميز به يکديگر بپرهيزيم
خاک تو سر هرکي توجه نکنه !
سال جديد با 12برجش تو حلق هرکي توجه نکنه !

.

(ببخشید فقط طنز بود)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

goleyakh

New member
مهمان: آقا تشريف دارند؟
مستخدم: نخير، رفته‌اند مسافرت.
مهمان: براي تفريح؟
مستخدم: نخير، با خانم رفته‌اند!!!

emma

New member
پسر چیست؟؟؟؟