خـودآموز جامـع خواستـگاری به هم زدن !!!

MOHAMMAD.R

New member
علی آقا این بازی ها چیه یاد جوونا میدی دنیا کوچیکه یهو دیدی همین بلاها رو سرت اوردنا..
نکن عزیز,نکن !..:black_eyed:

ali_ah

New member
علی آقا این بازی ها چیه یاد جوونا میدی دنیا کوچیکه یهو دیدی همین بلاها رو سرت اوردنا..
نکن عزیز,نکن !..:black_eyed:

به کسی نگیا دارم همه روش ها رو پیدا میکنم تا اگه طرف استفاده کرد پاتک بزنم تا حداقل دلم نسوزه که جوابشو ندادم

sepidh gh

New member
▪ حتی یک لحظه به نگون بختی که به خواستگاری تان آمده اعتماد نکنید. همان اول کار به داماد بالقوه بگویید "پسورد ایمیل های تان را می خواهم..." واکنش احتمالی او از دو حالت بیشتر نیست.

▪ اول این که می گوید "متاسفم اما پسورد من محرمانه و شخصی است" در این صورت شما بر می آشوبید و می گویید "کاملا مشخص شد با اینترنت چه می کنید!"

▪ واکنش دوم این است که او سرخ و سفید شود و مثل قاتلانی که اعتراف می کنند رمز عبورش را روی کاغذ بنویسد و به شما بدهد. آن وقت شما به اتاق دیگر می روید و به اینترنت وصل می شوید و صندوق پستی الکترونیک او را بررسی می کنید و هر از گاه می گوید "خدای من! اینها چیست؟ اینها کی هستند؟":4d564ad6:

راستی فک نکنم آقایون تا این حد به برهم زدن یه خواستگاری نیاز داشته باشن ها !!! راحت می تونن نرن خواستگاری دیگه این ادا اطفارها چیه !!!؟؟؟؟

عزیزم چرا اینقدر راه دور می ری می تونی همون جا بهش بگی گوشیتون رو لطف می کنید یه امشبی پیش من باشه ؟!!!!
بعد تمام واکنشهایی که توضیح دادید رو یکجا می بینین!!!!!

waria

New member

عزیزم چرا اینقدر راه دور می ری می تونی همون جا بهش بگی گوشیتون رو لطف می کنید یه امشبی پیش من باشه ؟!!!!
منم میخواستم همین و بگم که شما زودتر گفتی......:4d564ad6:

Artmis.a

New member

یه راه دیگه هم داره قبل اومدن خواستگارا خونه رو به سیستم وایرلس مجهز کنی و با لب تاپ بیای بشینی پیش خواستگارا و همزمان یوزر و پسوردشو بگیری و وارد کنی خصوصاً فیس بوکشو!!!!!!!!
:4d564ad6::a2d3::bunnyearsmiley:

MOHAMMAD.R

New member
خداییش اگه خانما ازین کارا بکنن چه مراسم داغونی میشه اون مراسم!!!!!!!!!!
فکر کنین تو اولین مجلس خانم بگه گوشیتو بده چک کنم! دیگه وای به حال بعدش!!!!!!!!!
بیچاره آقایون ساده ی از همه جا بی خبر خوب نمیخاین واضح بگین چرا اینجوری آخه!...

Artmis.a

New member
فکر کنین تو اولین مجلس خانم بگه گوشیتو بده چک کنم! دیگه وای به حال بعدش!!!!!!!!!

دختر نیستی که ببینی چه مشکلاتی داریم ما!!!!!!!!!!!!

مثلاً هر چقدر هم بگی من نمیخوام با شما ازدواج کنم طرف فکر میکنه داری ناز میکنی!!!!!!!!!!!!:(50):
تازه مگه آمار قتل و اسیدپاشی ها رو نشنیدی؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:
باید کاری کنیم که طرف ازمون بدش بیاد تا دست برداره!!!!!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

MOHAMMAD.R

New member
آخه اینجوری که خیلی بده تا یادش میوفته به مثلا اون خانم که میخاسته به عنوان همسرش نگاش کنه کلی حالش میگیره, حالا خودش به کنار خانواده تا کلی بعدش هی میگن این کی بود که تو انتخاب کردی !!!!!!!!!!!
بلد نیستی انتخاب کنی دیگه ازین کارا نکن!!!!!!
خلاصش اینکه هم طرف جواب نه شنیده هم از انتخاب بدش(به ظاهر)ناراحته و هم اینکه بدتر از همه جلو خانوادش ...

ali_ah

New member
یه راه دیگه هم داره قبل اومدن خواستگارا خونه رو به سیستم وایرلس مجهز کنی و با لب تاپ بیای بشینی پیش خواستگارا و همزمان یوزر و پسوردشو بگیری و وارد کنی خصوصاً فیس بوکشو!!!!!!!!
:4d564ad6::a2d3::bunnyearsmiley:

فیس بوک منو بگیره خیلی حال میده کلا 3-4 تا دوست دوره دبیرستانم و2-3 تا دوست دانشگاهم هستن که همه پسرن اونم تازه ماهی یه بار on میشم

ZOT

New member
فیس بوک منو بگیره خیلی حال میده کلا 3-4 تا دوست دوره دبیرستانم و2-3 تا دوست دانشگاهم هستن که همه پسرن اونم تازه ماهی یه بار on میشم
پس حداقل تو این مورد و در این مرحله پیروز بیرون میای ! آدرس ایمیلت رو چی !؟؟؟ اونم همینطوره !!!؟؟

waria

New member
کسی که حساب پاک است از محاسبه چه باک است:riz277:
البته حیف که نمیشه عملیش کرد.وگرنه خیلی کیف میداد:thanks:

ali_ah

New member
پس حداقل تو این مورد و در این مرحله پیروز بیرون میای ! آدرس ایمیلت رو چی !؟؟؟ اونم همینطوره !!!؟؟

اره بابا کل ارتباط من با جنس مخالف سر کار (بیمارستان) با مسائل کاریه
البته اینجا هم نظر میدم اینکه حساب نمیشه هان

Artmis.a

New member
آخه اینجوری که خیلی بده تا یادش میوفته به مثلا اون خانم که میخاسته به عنوان همسرش نگاش کنه کلی حالش میگیره, حالا خودش به کنار خانواده تا کلی بعدش هی میگن این کی بود که تو انتخاب کردی !!!!!!!!!!!
بلد نیستی انتخاب کنی دیگه ازین کارا نکن!!!!!!
خلاصش اینکه هم طرف جواب نه شنیده هم از انتخاب بدش(به ظاهر)ناراحته و هم اینکه بدتر از همه جلو خانوادش ...

خب تقصیر خودشه

دختره مگه نظرش مهم نیست مگه آدم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلش بهش گفته نه

تازه خیلی وقتا پدر مادرا اجبار میکنن که باید با فلانی ازدواج کنی:shocked:

و خیلی وقتا هم دختره واسه خودش یه ایده آل هایی داره که دوست داره قبل ازدواجش به اونا برسه

و یه معیارایی داره که دوست داره همسرش حتماً اونا رو داشته باشه ولی این خواستگاره نداره پس باید به هم بزنه نه اینکه وارد زندگی شه و چهار روز دیگه بخواد طلاق بگیره:bunnyearsmiley:

مثلا خود من دوست دارم دکترامو بگیرم بعداً به ازدواج با هم سطح خودم فکر کنم:thanks:

و تا اون موقع هم مسلماً اگه کسی بیاد خواستگاری از این نوع بلاها سرش میارم مثل کاری که با خانواده ی خالم کردم که معتقد بودن باید حتماً به پسرشون جواب رد ندم!!!!!!!!!!!!!:p7977cujr38iyymsu8:

Artmis.a

New member
تازه اش هم وقتی طرف ازت بدش بیاد خیلی راحت فراموشت میکنه و میره دنبال زندگی خودش و به پات نمیشینه و عمرش رو بیخودی تباه نمیکنه:bunnyearsmiley::riz277:

میره دنبال جفت و فرصت های خودش:thanks:

اینطوری آدم هم عذاب وجدان نمیگیره!!!!!!!:a2d3:

ali_ah

New member
تازه اش هم وقتی طرف ازت بدش بیاد خیلی راحت فراموشت میکنه و میره دنبال زندگی خودش و به پات نمیشینه و عمرش رو بیخودی تباه نمیکنه:bunnyearsmiley::riz277:

میره دنبال جفت و فرصت های خودش:thanks:

اینطوری آدم هم عذاب وجدان نمیگیره!!!!!!!:a2d3:

موافق نیستم اول که منطقی بگیم نه طرف حالیش شد که هیچ نشد هم بازم که هیچ
دوما فراموشت نمیکنه و یه نفرت رو تو دلش میکاری که بعدا بزرگ میشه میشه عقده و...
سوما چرا فراموشت کنه مگه چی میشه عاشق باشه و بسوزه . به قول سعدی مس وجودش طلا بشه .

Artmis.a

New member
موافق نیستم اول که منطقی بگیم نه طرف حالیش شد که هیچ نشد هم بازم که هیچ
دوما فراموشت نمیکنه و یه نفرت رو تو دلش میکاری که بعدا بزرگ میشه میشه عقده و...
سوما چرا فراموشت کنه مگه چی میشه عاشق باشه و بسوزه . به قول سعدی مس وجودش طلا بشه .

خود آزاری داره مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s::33:

بالا