خرید دستگاه m.r.i آری یا خیر؟

Persian-Masoud

New member
درود!
دوستان قبل از اینکه بگید پولشو از کجا میخوای بیاری میخوام نظرتونو بدونم آیا خریدش به صرفه هست؟ درآمدش چطور هست؟ با برآورد پوشش جمعیت 700 هزار تا 1 میلیون نفری چه تعداد مراجعه کننده در روز خواهد داشت؟
پ.ن 1 : در تهران نمیخوام بذارم!
پ.ن 2 : در حیاط یک بیمارستان دولتی خواهم گذاشت!
پ.ن 3 : دستگاه آلمانی با قدرت 1.5 تسلا خواهد بود!

parnia

New member
الان میرم خبر میدم بیان!!!! من اطلاعاتی ندارم!!:smiliess (12):

@... zahra

New member
خب چی بگم...به نظرم اگه تو مکانی که میزاری دستگاهو نداشته باشن...سودمیکنی...ولی بازبا چن تا ریش سفید دکتر مشورت کنین بهتره..

mw.ashel

New member
درود!
دوستان قبل از اینکه بگید پولشو از کجا میخوای بیاری میخوام نظرتونو بدونم آیا خریدش به صرفه هست؟ درآمدش چطور هست؟ با برآورد پوشش جمعیت 700 هزار تا 1 میلیون نفری چه تعداد مراجعه کننده در روز خواهد داشت؟

سلام
به نظرم بستگی به محلی داره که شما میخوائید اون دستگاه رو اونجا راه اندازی کنید. و اگه از پسش بر بیائید عالیه.

Persian-Masoud

New member
دستگاه رو میخوام توی یکی از شهر های آذربایجان غربی بذارم که خود اون شهر + 5 شهر دور و برش mri ندارن!
جمعیت بین 700 هزار تا 1 میلیون نفر هست! منظورم جمعین این 5 شهر هست!
منظورم از حیاط این نبود که میذارم روی چمن! :دی یه ساختمانی در حیاط بیمارستان براش درست میکنیم!
من با مترون و تعدادی از سوپروایزر ها حرف زدم گفتن برای مجوز مشکلی نخواهی داشت! مشکل هزینه هست که خب من تامینش میکنم!
برآورد هزینه من حدود 4 میلیارد تومن هست!
..........
بنظرتون روزانه چند نفر با توجه به جمعیت مراجعه میکنن؟ پیش بینی خودم 70 نفر هست!
اگه میانگین هزینه هر نفر رو با توجه به تغییر تعرفه ها در سال آینده در نظر بگیریم 100 هزار تومن منطقی هست!
که میشه روزانه 7 میلیون و ماهیانه 210 میلیون تومن!
که 20 میلیون حق پزشک و 5 میلیون حق پرسنل و 30 میلیون کل هزینه های دستگاه و هزنه نگهداری رو ازش کم کنیم 155 میلیون ماهیانه سود خالص داره!
کسی با این برآورد من مخالفتی داره؟

mikhak s

New member
دستگاه رو میخوام توی یکی از شهر های آذربایجان غربی بذارم که خود اون شهر + 5 شهر دور و برش mri ندارن!
جمعیت بین 700 هزار تا 1 میلیون نفر هست! منظورم جمعین این 5 شهر هست!
منظورم از حیاط این نبود که میذارم روی چمن! :دی یه ساختمانی در حیاط بیمارستان براش درست میکنیم!
من با مترون و تعدادی از سوپروایزر ها حرف زدم گفتن برای مجوز مشکلی نخواهی داشت! مشکل هزینه هست که خب من تامینش میکنم!
برآورد هزینه من حدود 4 میلیارد تومن هست!
..........
بنظرتون روزانه چند نفر با توجه به جمعیت مراجعه میکنن؟ پیش بینی خودم 70 نفر هست!
اگه میانگین هزینه هر نفر رو با توجه به تغییر تعرفه ها در سال آینده در نظر بگیریم 100 هزار تومن منطقی هست!
که میشه روزانه 7 میلیون و ماهیانه 210 میلیون تومن!
که 20 میلیون حق پزشک و 5 میلیون حق پرسنل و 30 میلیون کل هزینه های دستگاه و هزنه نگهداری رو ازش کم کنیم 155 میلیون ماهیانه سود خالص داره!
کسی با این برآورد من مخالفتی داره؟

به نظر من برآوردت مشكلي نداره . به جز پيش بينيت براي مراجعه كننده ها به نظرم روري 70 نفر زياده. :dadad4:

Persian-Masoud

New member
به نظر من برآوردت مشكلي نداره . به جز پيش بينيت براي مراجعه كننده ها به نظرم روري 70 نفر زياده. :dadad4:

مطمعنی میخک جان؟
الان اطراف ما واسه mri باید حدود 3 هفته الی 1 ماه توی نوبت باشی!!!
کسی میدونه گرفتن هر mri به طور معمول چند دقیقه زمان میبره دوستان؟ :33:

nilam

New member
درود!
نه بابا کوتاه بیا توهم زدی فک کنم
2روز دیگه هلیوم کم میاری تحریمم که هستیم باید بشینی تو حیاط بزنی تو سرت
الان دستگاههای تهران با اون عظمت خوابیدن تو که دیگه میخوای گند بزنی به ام ار آی و بزاریش تو حیاط
خواهشا کوتاه بیا و کلاس کار ما رو پایین نیار
تو این گرونی کی میاد هزینه صدهزارتومنی ام آر آی بده!!
برو پولاتو توی حیطه رشته خودت خرج کن
نظر از این سبزتر؟؟؟!!!!

mohana

Well-known member
مطمعنی میخک جان؟

بستگي به نوع ام ار آيش داره
مغزي طولاني تره حدودا 20 دقيقه تا نيم ساعت به خاطر ماده حاجبي كه تزريق ميكنن

آخرین ویرایش:

nilam

New member
مطمعنی میخک جان؟
آره متوسط زمانش 15 دقیقه است ولی فکر نمیکنی واسه ام آر آی دولتی هزینه صدهزارتومن زیاده؟
والا تو استان ما 30 هزارتومنه دولتیش
نکنه میخوای هزینه خصوصی رو توی حیاط دولتی از مردم بگیری؟

mikhak s

New member
الان دستگاههای تهران با اون عظمت خوابیدن تو که دیگه میخوای گند بزنی به ام ار آی و بزاریش تو حیاط
نظر از این سبزتر؟؟؟!!!!

نيلام جان درمورد صحبتات چون كارشناسيه چيزي ندارم بگم فقط هر چقدرم گروني باشه طرف براي سلامتيش مجبور ميشه هر كاري كنه.

mikhak s

New member
آره متوسط زمانش 15 دقیقه است ولی فکر نمیکنی واسه ام آر آی دولتی هزینه صدهزارتومن زیاده؟

تو استان ماهم 100 تومنه :smiliess (12):

Persian-Masoud

New member
نظر از این سبزتر؟؟؟!!!!

نه باور کن چیزی نزدم که توهمی باشم!
:(50):
هلیوم مشکلی نیست! قبلا 14 15 تومن بود الان 60 70 تومنه! درضمن نکنه فکر میکنی تا روز قیامت تحریم هست؟ یا جنگ میشه یا صلح! این روال ادامه نداره مطمئن باش!
بابا منظورم این نیست دستگاه چند میلیاردی رو بذارم چلوی آفتاب و بارون! یه ساختمان 200 متری مجهز براش درست میکنم! البته استانداردش 90 متر کافیه!
مثلا اینکه من بخوام دستگاه بخرم کلاس کار شما پایین میاد؟ یکی مثل من نخره که شما بیکاری جانم! عجب ها! بجای اینکه تشویق کنه.... :p7977cujr38iyymsu8:
توی رشته من جایی واسه پول خرج کردن نیست و گرنه میکردم! هزینه 100 تومن هم واسه یه دستگاه 3 4 میلیاردی چیزی نیست! الان کرایه تاکسی یه مسیر 100 کیلومتری گرونتر میشه! تازه این مربوط به حیطه درمان و سلامت هست!

15 دقیقه خوبه! پس توی شبانه روز میشه 50 نفر رو ساپورت کرد با دو شیفت کار!
خب عزیزم ملت همه بیمه هستن! شما بعدا بقیه پول رو از بیمه میگیری! پولی که از جیب مردم میره شاید 30 تومن باشه اما بیمه بقیشو بهت میده! واسه همین میگم میانگین 100 تومن با تعرفه سال آینده منطقی هست.
دستگاهی که من میخرم خصوصی هست! ماله منه! اما چون تیو بیمارستان میذاره یه اجاره هم بهش میدم!

Persian-Masoud

New member
تو استان ماهم 100 تومنه :smiliess (12):

بابا من واسه سال آینده تازه مینیمم حساب کردم 100 تومن! وگرنه پولی که بیمه هم بهت میده با احتساب تورم سال آینده میره تا نزدیک 150 180 تومن! اینو که مطمئنم!

توي نوبت باشن ولي به 70 نفر نميرسن. كمترن

50 چی؟ توی 2 شیفت 50 میرسن؟ شهر های دورتر رو صبح انجام میدی و شهر خودت رو عصر!

برا ما كه دولتي 50 تا 60 تومن بود...

اینجا همین امروز 100 تا 150 تومنه!

soso26

New member
بنظر من درامدش عالیههههههههه تو میتونیییییییی:thumbsupsmileyanim:

mehran35

New member
باشه تواگه پولشو داری بخر سودشو من تضمین میکنم!!!!!!!!!!!

بالا