خداحافظي از بچه هاي گروه (تاپيك مخصوص حاج فيوچر بيومديكال)

inscribed

New member
مدت زيادي از حضورم در جمع بچه هاي فروم نگذشته بود كه متاسفانه با تصادف پيش آمده باز از جمع بچه هاي گروه دور بودم.خوشبختانه پس از طي كردن 3 عمل بسيار سخت و يك عمل متوسط تونستم اوضاع سلامتي خودم رو دوباره بدست بيارم و پس از جلسات متعدد فيزيوتراپي امروز 10/12/1391 شكر خدا در وضع خوبي به سر ميبرم.
در مدت عملم و بستري بودن دعاي شما عزيزان بود كه بنده به زودي و با سرعت زياد در حال بهبود شدن هستم و اين را جز مرهون دعاي شما عزيزان و شكر خدا و كمك حق تعالي نبوده و نيست.
از اينجا و از طريق همين تاپيك از كليه دوستان عزيزي كه با احوال پرسيدن و دعا كردن به اينجانب لطف داشتن تشكريبس بزرگ اما بازهم كوچك ميكنم.حقيقت اين است كه هيچ چيز جز تشكر و دعاي سلامتي و موفقيت شما عزيزان از دست اين بنده حقير ساخته نيست و مطمئنن تا عمر دارم و تا زماني كه نفسي در دورن اينجانب گذر دارد از خداي بزرگ آرزوي موفقيت و سلامتي همه شما عزيزان را خواهم داشت.

خيلي دوست دارم اسم تك تك عزيزاني كه با مهر و محبت و دعاي خودشون اين بنده حقير رو تنها نذاشتند درج كنم اما ترسم براين است كه اسم يكي از شما عزيزان از قلم بيفتد و باعث شرمساري اينجانب گردد.

اما
حداحافظ!

شكر خدا پس از كنفرانس تركيه دعوت نامه هاي كاري زيادي را دريافت نمودم و تا چند روز گذشته به هيچكدام پاسخ قطعي ندادم تا اينكه از طرف موسسه nkl دعوت نامه هم كار و هم ادامه تحصيلات رو دريافت كردم كه امروز جواب مثبت خودمو بهشون اعلام كردم كه بتونم در اين موسسه هم كار كنم و هم اينكه بتونم در صورت تمايل ادامه تحصيل بدم.

با وصف بيماري روزي نزديك به 8 ساعت و بيشتر مفيد درس ميخوندم كه اول باشم كه خوشبختانه / متاسفانه ديگه قصد ادامه ندارم و بدنبال دريافت اين دعوت نامه قصد رفتن به كشور هلند رو دارم.
اميدوارم كه همه دوستان فروم اونايي كه واقعا علاقه مندن هرچه سريعتر و زودتر به اهداف عالي خودشون برسن و فردا روز شاهد حضور تك تك شما عزيزان در عرصه هاي علمي و تحقيقاتي باشيم.

مخلص و دوست دار همه دوستان عزيز فيوچر بيومديكال من

Artmis.a

New member
سلام در پناه حق

موفق باشید. به هر مرتبه ای که رسیدین کشورتون رو فراموش نکنید:auizz3ffy9vla57584x

mikhak s

New member
من خبر نداشتم اميدوارم كه حالشون زودتر خوب بشه. :a2d3:

setayesh71

New member
واقعا خیلی خیلی خوشحالم که حالتون بهتر شده . ما همه نگرانتون بودیم

انشاا... همیشه و هر جایی که هستین شاد و سلامت و موفق باشین و هیچ گاه یادتون نره که یه ایرانی هستین .
به امید موفقیت های روز افزون شما ....

mw.ashel

New member
فیوچر جان با اینکه از رفتنت منو ناراحت کردی:sadsmiley: ولی از طرفی خیلی خوشحال شدم که تونستی و استحقاقشو داشتی که موفق بشی و شدی:4d564ad6:....برات هر جا و در هر زمان هستی آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم و هیچ وقت تک تک جملاتی که بهم گفتی و کمکم کردی فراموش نمیکنم.:riz304:

a_67

New member
مدت زيادي از حضورم در جمع بچه هاي فروم نگذشته بود كه متاسفانه با تصادف پيش آمده باز از جمع بچه هاي گروه دور بودم.خوشبختانه پس از طي كردن 3 عمل بسيار سخت و يك عمل متوسط تونستم اوضاع سلامتي خودم رو دوباره بدست بيارم و پس از جلسات متعدد فيزيوتراپي امروز 10/12/1391 شكر خدا در وضع خوبي به سر ميبرم.
در مدت عملم و بستري بودن دعاي شما عزيزان بود كه بنده به زودي و با سرعت زياد در حال بهبود شدن هستم و اين را جز مرهون دعاي شما عزيزان و شكر خدا و كمك حق تعالي نبوده و نيست.
از اينجا و از طريق همين تاپيك از كليه دوستان عزيزي كه با احوال پرسيدن و دعا كردن به اينجانب لطف داشتن تشكريبس بزرگ اما بازهم كوچك ميكنم.حقيقت اين است كه هيچ چيز جز تشكر و دعاي سلامتي و موفقيت شما عزيزان از دست اين بنده حقير ساخته نيست و مطمئنن تا عمر دارم و تا زماني كه نفسي در دورن اينجانب گذر دارد از خداي بزرگ آرزوي موفقيت و سلامتي همه شما عزيزان را خواهم داشت.

خيلي دوست دارم اسم تك تك عزيزاني كه با مهر و محبت و دعاي خودشون اين بنده حقير رو تنها نذاشتند درج كنم اما ترسم براين است كه اسم يكي از شما عزيزان از قلم بيفتد و باعث شرمساري اينجانب گردد.

اما
حداحافظ!

شكر خدا پس از كنفرانس تركيه دعوت نامه هاي كاري زيادي را دريافت نمودم و تا چند روز گذشته به هيچكدام پاسخ قطعي ندادم تا اينكه از طرف موسسه nkl دعوت نامه هم كار و هم ادامه تحصيلات رو دريافت كردم كه امروز جواب مثبت خودمو بهشون اعلام كردم كه بتونم در اين موسسه هم كار كنم و هم اينكه بتونم در صورت تمايل ادامه تحصيل بدم.

با وصف بيماري روزي نزديك به 8 ساعت و بيشتر مفيد درس ميخوندم كه اول باشم كه خوشبختانه / متاسفانه ديگه قصد ادامه ندارم و بدنبال دريافت اين دعوت نامه قصد رفتن به كشور هلند رو دارم.
اميدوارم كه همه دوستان فروم اونايي كه واقعا علاقه مندن هرچه سريعتر و زودتر به اهداف عالي خودشون برسن و فردا روز شاهد حضور تك تك شما عزيزان در عرصه هاي علمي و تحقيقاتي باشيم.

مخلص و دوست دار همه دوستان عزيز فيوچر بيومديكال من
انشاا... همیشه شاد و موفق باشی......فرق نمیکنه کجا باشی.....دعای خیر ما همیشه همراهته.

antenyus

Active member
موفق باشی............. هر وقت برگشتی ایران ب خانوادت سر بزنی ب ما هم یه سر بزن...........دلمون برات میتنگه.............:riz304::riz304::smiliess (1)::smiliess (1):

Nr1

Well-known member
یه ضرب المثلی هس میگه رفتی حاجی حاجی مکه... حالا حاجی حاجی هلند... آره خوش بحالت حاجی برو استیکهای تازه رو نوش جون کن مام اینجا با سنگک 800 تومنی میسازیم تا بقول خودت ما رو تو عرصه ببینی اما خدائیش واسه آبگوشتای اینجا دلت تنگ میشه ... زیادم به خودت سخت نگیر عرصه مرصه رو بیخیال فعلا خودتو عشق است البته میدونم خودت میدونی.... بای بای حاجی... :thumbsupsmileyanim: :smiliess (1):

Irin

New member
:rose:Hiwadarm hamisha pirowzo sarkaowto bi v zhyant prbet la khoshiv bakhtawari.

darya63

New member
سلام حاجی جون
خیلی خیلی خوشحال شدم برات
بعد از خبر تصادف و عمل های مکررتون ناراحتت شده بودم اما با این خبر خوشحال شدم
میدونی حکایت شما اون جمله اس که میگه شاید یه اتفاقایی تو زندگیت بیفته که خوشایند نباشه.اماشاید پس اون اتفاق بد یه خیر و صلاحی هست
خوشحالم از اینکه به جایی میری که توش هر روزت قشنگ تر از دیروزت میشه
و مطمئنم هرجا میری موفق و شادی

asal 92

New member
فیوچر جان کجا؟؟؟؟
شکر خداخوب شدی برات پیام خصوصی فرستادم که نرسید! :sadsmiley:
درهرصورت هرجا که باشی ازصمیم قلب مامان برات آرزوی خوشبختی وموفقیتو داره :auizz3ffy9vla57584x
دلمون برات تنگ میشه هرازگاهی به ماهم سری بزن میخوام قبولیم توارشدرو حتما بهت خبر بدم
موفق باشی پسرم
:(40):

Mohammad gh

New member
خدمت به کشور در موندن تو ایران خلاصه نمیشه
چه بسا دراونجا بتونی خدمت و افتخارات بزرگتری برای ایران و ایرانی به دست بیاری

با اینکه شمارو نمیشناسم اما از مشکلاتی که براتون به وجود اومده متاسفم و برای اینکه قراره چالش و مسیر جدیدی رو در زندگیتون پیش بگیرید براتون آرزوی موفقیت میکنم

ولی بازم اینترنت یه شبکه ی جهانیه
یادتون نره به علوم پزشکی بازم سر بزنید:)))

بالا