ختم 40 یس با نیت قبولی در آزمون

AWWA

New member

سلام

به پیشنهاد چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم یه ختم ویژه با نیت قبولی در کنکور ارشد برگزار کنیم. البته کسایی که آزمون استخدامی، دکترا ویا هر آزمون دیگه هم دارن میتونن داوطلب بشن .

- توی این ختم تعداد 40 یس بین داوطلبین تقسیم میشه و هرکس باید سهم خودشو در مدت زمان تعیین شده قرائت کنه.

- تا 25 مرداد برای اعلام آمادگی فرصت هست بعد سهمها رو تقسیم میکنیم.

- ثواب این ختم ویژه تقدیم میشه به محضر حضرت فاطمه س و مادرای عزیزمون که بدون دعا و زحمات اونا تا همینجا هم نمیتونستیم برسیم.

- زمان قرائت از 26 مرداد تا 5 شهریور هست
ولی خواهشا هر کسی که داوطلب میشه همون هفته اول سعی کنه سهمشو قرائت کنه و فقط در صورت اجبار به هفته بعد موکول کنه

ممنونم:rose:

مطمئنا هممون میدونیم که دعا جای سعی و تلاش رو نمیگیره ولی در کنار اون به رسیدن به بهترین نتیجه کمک میکنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: majede

AWWA

New member
کسایی که داوطلب هستن لطفا یه صلوات رو به عنوان پست بذارن

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنوها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک و عجل فرجهم

majede

New member
سلام
مرسی اوای عزیزم...دستت دردنکنه عالیه:riz304::riz304::riz304:
ایشالا خدا قبول کنه ازمون

salavat_20100611_1674551805.jpg

آخرین ویرایش:

ATJAVAD

New member
- اَللّهُمَّ صَلِّ عَلي‘ سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ عَلي‘ الِ سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ من هستم ان شاالله هممون قبول شيم:riz304:

FARNAZz

Member
!.jpg

با امید قبولی همه اونایی که زحمت کشیدن و الان دل تو دلشون نیست تا....

AWWA

New member
فاطمه زهرا سلام الله علیها فرمودند:
رسـول خدا(ص) به مـن گفت: ای فاطمه هر که بر تـو صلـوات فرستـد، خداوند او را بیـامـرزد و به مـن ، در هـر جـای بهشت بـاشـم ملحق گـردانـد. ( بهجه ، ج 1، ص 287 )

اللهم صلی علی محمد و آل محمد:riz304:

مرا بسپار در یادت

به وقت ریزش باران ، نگاهت گر به آن بالاست

و در وقت دعا قلبت مثال بید میلرزد ،

دعایم کن که من محتاج محتاجم:riz304:

آخرین ویرایش:

roman30

New member
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منم هستم دوستای گلم با کمال میل و افتخار :riz304::riz304::riz304::riz304:

hakimbashi

New member
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنوها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک و عجل فرجهم
وای بچه ها...یعنی میشه یه روز خوشحال بیام تو این پست و بگیم قبول شدیم!!!!به امید خدا

emmy

Member
امیدوارم همگی بیایم و با هم از خبر قبولیمون بگیم و باهم شادی کنیم....انشاا...

saharandishe

New member
امیدوارم خداوندهمیشه پشت وپناه هممون باشه..توهمه لحظات خوش وناخوشیمون.

diyana.m

New member
اللهم صلی علی محمد و آل محمد
به امید قبولی هممون انشالله :thanks:

بالا