ختم قرآن کریم 'رمضان 93'

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
ناروین تی وی ساعت چن داره??!! ببینم میرسم بهش :|

N@RVIN

Well-known member
ناروین تی وی ساعت چن داره??!! ببینم میرسم بهش :|

روخو برنامه ی شبکه های مختلف فرق داره هم صبح هست هم ظهر هم عصر شبکه ی 3 دقیق یه ربع به سه شروع میکنه من دوسش دارم..شبکه ی استانییتون هم حتما عصر داره

sepid71

New member
منم هرسال با یک سری از همکلا.سیام باهم ختم دسته جمعی داریم ...امسال من جز 15 رو میخونم .......تموم ک شد ...باقی رو برا خودم میخونم ....

- - - Updated - - -

یادم بمونه میام اینجا خبر میدم :)

baranedel

New member
إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَ إِيَّاكَ نَسْتَعِينُ

تنها تو را می پرستیم؛ و تنها از تو یاری می جوییم.

جز یک قرائت شد....التماس دعا...:riz304:

آسمون

New member
خداروشکر جزء یک روخوندم...هرکارکردم نتونستم آیه ای گلچین کنم بچه ها..حالم خیلی خوبه...خیلی...
بجاش این اسو که امروزواسم رسیده میذارم...
سلام
تواین روزها بیایم خودمون مقید کنیم برای سلامتی وفرج آقا هر روز یک تسبیح صلوات نذرکنیم
آقاجان خسته ام ازدوریت شتاب کن
بسم ا...

N@RVIN

Well-known member
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج

جز یک قرائت شد..التماس دعا:rose:

نکات مربوط به تفسیر آیات نکته دار جز یک : دلیل سی روزه بودن روزه ی واجب این هست که خدا برای بخشش حضرت آدم پس از خوردن گندم ممنوعه سی روز رو تعیین کردند که استغفار کنند و در نهایت حضرت آدم با گفتن کلماتی ( قسم دادن خدا به حق پنج تن آل عبا) در انتهای سی روز توبشون نزد خدا قبول شد..ما هم به همین علت باید سی روز روزه بگیریم و ریاضت بکشیم تا روحمون از گناهایی که طی سال انجام دادیم انشاله به شرط معرفت پاک بشه :rose::thanks:

آخرین ویرایش:

M@RY@M

New member
اللهم صل علی محمد و آل محمد

جز اول رو خوندم...التماس دعا دوستان!:thanks:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

yara

New member
جز دو قرایت شد.اهدا به روح رفتگان بچه های گل انجمنی. روحشون قرین رحمت ان شاالله:rose:

"وإذا سَالَكَ عبادي عنّي فَإني قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوةَ الدَّاعِ إِذَا دعَانِ"
"و هر گاه بندگان من، از تو در باره من بپرسند، [بگو] من نزديكم، و دعاى دعاكننده
را- به هنگامى كه مرا بخواند- اجابت میكنم"
بقره.186-

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: M@RY@M

آسمون

New member
بچه ها من فرصت نکردم این پیامو واسه همه دوستام بسندم.میذارم اینجاچون همه بچه های انجمن دوستای خوبم هستن

هر چيزى اوليش يه طعم ديگه داره، اولين غروب رمضان، لحظه اول ربنا، اولين چاى و خرما، اولين افطار، اولين دعا.
دلخوشم به نيت پاک تو و دعايى که لحظه اول برايم زمزمه ميکنى...
*ماه مهمانی خدا مبارک*

bioshimi@

Well-known member
بقره آیه117
بدیع السموات و الارض و اذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون

"او آفریننده آسمانها و زمین است و چون اراده آفریدن چیزی میکند به محض آنکه گوید موجود باش به فور موجود خواهد شد."

ROJO

New member
جزء اول قرائت شد

وَلِلّهِ الْمَشْرِقُ وَالْمَغْرِبُ فَأَیْنَمَا تُوَلُّواْ فَثَمَّ وَجْهُ اللّهِ إِنَّ اللّهَ وَاسِعٌ عَلِیمٌ

و برای خداست مشرق و مغرب، پس به هر طرف روی کنید آن جا وجه خداست، همانا خدا گشایشمند و داناست.

PicsArt_1404065548543.jpg

yara

New member

جزء سه قرائت شد(ببخشید دوستان من یکم جلو پیش میرم)

آیه 30 سوره آل عمران:

"يَوْمَ تَجِدُ كُلُّ نَفْسٍ مَّا عَمِلَتْ مِنْ خَيْرٍ مُّحْضَرًا وَمَا عَمِلَتْ مِن سُوَءٍ تَوَدُّ لَوْ أَنَّ بَيْنَهَا وَبَيْنَهُ أَمَدًا بَعِيدًا وَيُحَذِّرُكُمُ اللّهُ نَفْسَهُ وَاللّهُ رَؤُوفُ بِالْعِبَادِ"

این آیه در حزب سه جز سه قرآن مجید قرار دارد.
سوره آل عمران، سوره سوم قرآن کریم می باشد. این سوره مدنی است و 200 آیه دارد.

ترجمه الهی قمشه ای آیه 30 سوره آل عمران:

"روزی که هر شخصی هر کار نیکو کرده همه را پیش روی خود حاضر بیند و نیز آنچه بد کرده؛

آرزو کند که ای کاش میان او و کار بدش به مسافتی دور جدایی بود! و خداوند شما را از (عقاب)

خود می‌ترساند، و خداوند در حق بندگان بسی مهربان است."
:sad:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

N@RVIN

Well-known member
من تا پنجشنبه نمیرسم روزی یک جز بخونم :sad:ولی انشاله بعدش همشونو جبران میکنم:a2d3:

منم دعا کنید لطفنی:rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

sepid71

New member
من تا پنجشنبه نمیرسم روزی یک جز بخونم :sad:ولی انشاله بعدش همشونو جبران میکنم:a2d3:

منم دعا کنید لطفنی:rose:

اوهوم منم هنوجز 15 رو تموم نکردم خو ....منم بعدش جبران میکنم ایشالله:dadad4:

baranedel

New member
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَعِينُوا بِالصَّبْرِ وَالصَّلَاةِ ۚ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ

ای کسانی که ایمان آورده اید، از شکیبائی و نماز یاری بجویید، که همانا خداوند با شکیبایان است.... ( بقره- ایه153)

جز 2 قرائت شد ...التماس دعا :rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا