حکم زیر ابرو برداشتن مردان

!SeCreT!

New member
اونایی که ابرو بر میدارن نمیدونم چطور زناشون کنارشون را میره؟؟؟؟؟؟؟
آخه باید احساس کنن یه مرد کنارشونه یا نههههههه!!!!!!!!!!
:sarma:

TUMS

Well-known member
ب نظر من برداشتن ابرو به حدی که تابلو نباشه اشکال نداره و یه حالت خوب هم هست
ب نظر من یه نوع مرتب بودن هست ولی بازم میگم مخالف باریک کردن ابرو هستم ولی موافق مرتب کردن هستم اینا با هم فرق میکنه . .. .
البته بعضی ها یه جوری برمیدارن که از ابرو خانم ها هم نازک تر میشه این دیگه ضایع هست خدایی
بالاخره مردی گفتن زنی گفتن. . ..

goleyakh

New member
میدونید چی بیشتر حال آدمو بد میکنه!
اینکه دخترای بدبخت صدتا آرایشگاه هم رو ابروشون کار کنه باز یه جاییش خراب میشه
اما این جیز جیگر شده ها اینقد قشنگ بر میدارن که دوس داری بگی خواهر آقا کدوم آرایشگاه ابروتونو برداشتین؟؟؟

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

goleyakh

New member
یعنی فقط این حس و به آدم منتقل میکنن :smiliess (5)::smiliess (5)::smiliess (5)::smiliess (5):

goleyakh

New member
ب نظر من یه نوع مرتب بودن هست ولی بازم میگم مخالف باریک کردن ابرو هستم ولی موافق مرتب کردن هستم اینا با هم فرق میکنه . .. .
البته بعضی ها یه جوری برمیدارن که از ابرو خانم ها هم نازک تر میشه این دیگه ضایع هست خدایی

مشکوک میزنی ایمونو !!!:New (6):

شفيع

New member
مردي گفتن زني گفتن والا.
زن هميشه دوس داره با يكي متفاوت با خودش باشه و اون وقت احساس امنيت و خوشحالي ميكنه وگرنه دوتا دختر در كنار هم با ترس و لرز فراوان و كاملا مسالمت آميز زندگي ميكنن

من نظر خاصی ندارم ولی دوست ندارم در آینده همسرم ابروشو برداره. آخه وسیله برداشتن ابرو یک وسیله زنانه است حتی اگه معلوم هم نشه که ابروشو برداشته یه کار ضایعیه. نا خودآگاه اون حسی که نباید به مرد منتقل بشه میشه پس بهتره که اگه قرار هم باشه مرتب کنن با قیچی مرتب کنن نه موچین.

mahsa.

New member

الان مال شما مرتبه ایاع؟:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

محنا

New member
اما این جیز جیگر شده ها اینقد قشنگ بر میدارن که دوس داری بگی خواهر آقا کدوم آرایشگاه ابروتونو برداشتین؟؟؟

خدایی من این سوال برام خیلی پیش اومده:21:

athar

New member
مرتب کردن و نازک کردن ابرو زیاد باهم فرقی نمیکنه هردوتاش ابرو برداشتنه که من مخالفم به نظر من زیبایی ی مرد به همون ابرو برنداشتن و قیافه زمختشه

padideh

New member
مرتب كردن ابرو مرد خيلي هم قشنگ هست ، اما نازك كردن و زنونه برداشتن خيلييييي زشته...

@parisa

New member
من نظر خاصی ندارم ولی دوست ندارم در آینده همسرم ابروشو برداره. آخه وسیله برداشتن ابرو یک وسیله زنانه است حتی اگه معلوم هم نشه که ابروشو برداشته یه کار ضایعیه. نا خودآگاه اون حسی که نباید به مرد منتقل بشه میشه پس بهتره که اگه قرار هم باشه مرتب کنن با قیچی مرتب کنن نه موچین.
نترس عزیزم آقایون دلشو ندارن از وسایل دردناک استفاده کنن وسایل بهتری رو جایگزین میکنن!

setayesh71

New member

ابرو که هیپچی . طرف کرم می زنه چنان به پوستش میاد من خودم به شخصه 10 بار اومدم ازش بپرسم چی می زنی ؟ حالا دخترا هر چی کرم می زنن آخرش بد میشه ...

آخرین ویرایش:

sakar

New member
در راستای همین موضوع اتفاقا هفته پیش یکی از دخترای فامیل که تازه عقد کرده رودیدیم بین صحبتاش با ترس زیادی گفت که نامزدش ابروهاش خیلی مرتبه انگار ور میداره
باور کنید دختره اضطراب از چهرش میبارید یکم دلداریش دادیم که شاید فقط مرتب میکنه تازه اگرم برمیداره میتونه ترکش کنه........
جدای ازین مورد واقعا ابرو برداشتن خیلی چندش آوره ببخشید شاید نباید خیلی رک میگفتم اما خیلی از افرادیم که اطرافم دیدم همین نظرو دارن در حالیکه ابرو برداشتن بین پسرا یه اپیدمی شده
مرتب کردن هم بنظرم با قیچی و شونه کفایت میکنه
اما خداییش ارایشگرای مرد خیلی خوب ابرو برمیدارن

ketabsabz

Well-known member
دهههه مرد باید مرد باشه حالا بیلد از این کارای زنونه انجام بده ک دیگه مرد نیست ، برداشتن ابرو مخصوص خانوماس و واقعا تهوع آوره ک ی مرد بیاد و این کارو انجام بده اصلا ی حس بدی میگیره آدم نگاشون میکنه ، میمونی تو مرد بودنشون
ب قول sec ret بعضیا شونم اینقده خوب برمیدارن ک آدم اینطوری میشه :smiliess (15):

marzi ba

Well-known member
گاهی اون مردا و پسرایی رو که میبینم دوس دارم برم بهشون بگم از بعضی دخترا خجالت بکشین
من نمیدونم اینا چه طور روشون میشه پیش پدر مادرشون سر بلند میکنن فکرشو بکن تازه ابرو هرو برداشتن زیرش قرمز شده وای چه وحشتناک
زمانتون برگرده

شفيع

New member
من با تمام احترامي كه به اين پسرا ميذارم و كاري به درستي يا غلط بودن كارشون ندارم اما از ديدگاه خودم به عنوان يك شخص و نه يك روانشناس به اين قضيه نگاه ميكنم و اين پسرارو من پسر نميدونم بلكه دختراني در لباس پسر ميبينم،و بيشتر قيافهاشون به پسراي غير همجنس... ميخوره.اين ديدگاه منه.غلط يا درست.

MAHSABANOO

New member
اصلا صورت خوشی نداره که ابروهاشونو بردارن تازه جدیدا دیدم شیطونیم میکنن ابروشونو تو اموزشگاه کنکورم دیدم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ یکیم بهش تو تیکه انداخت گفت خانم پسر خخخخخخخ
اگه تا حدی مرتب کنن که زیر ابروشون خط نیوفته قابل قبوله ولی این اصلاامکان نداره که خط نیوفته پس کلا منتفی میشه خخخخخخخخخخخخخخخخ
همون مرتب با قیچی بهترین گزینس اونم برا کسی که موکتش 12 متری هست نه 6 یا 9 متری خخخخخخخخخخخخخ

بالا