حذف پایان نامه ی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

helena

New member

واقعا متاسف شدم از خودخواهی حضرت عالی !!!!!!عوض اینکه به فکر ارتقای سطح علمی کل دانشجوها باشید که به نفع کشورمونه فقط به منافع شخصیتون فکر میکنید .
همین که چنین شایعه ای میتونه یک نفر رو خوشحال بکنه (حتی اگر در سطح شایعه هم باشه ) بسیار بسیار ناراحت کنندس . نمیدونم چی باید گفت واقعا ...

شما نمیخاد برای من اظهار تاسف کنید وبه من بگید خودخواه و خیلی چیزهای دیگه هم که گفتید.من وزیر بهداشت نیستم وبه حرف من هم این قانون تصویب نمیشه که میگید خودخواهم.....
من خودمم خیلی از حذف پایان نامه ناراحتم ولی حق دارم که دوساله دکترای فارماکو را برای ما حذف کردن و ما راهی جز اونور رفتن نداریم.این همه دانشجو میخان دوباره بگیرن.اگه نگاه به دوروبرتون کنین متوجه میشین که چقد دارن سیستم اموزشی را بهم میریزن که الان خودمم دارم متوجه میشم که اگه پایان نامه حذف بشه من دیگه هیچ امتیازی برای اونور رفتن ندارم.پس منم از این قانون لغو پایان نامه ناراحتم

BEHNAM91

New member
شما نمیخاد برای من اظهار تاسف کنید وبه من بگید خودخواه و خیلی چیزهای دیگه هم که گفتید.من وزیر بهداشت نیستم وبه حرف من هم این قانون تصویب نمیشه که میگید خودخواهم.....
من خودمم خیلی از حذف پایان نامه ناراحتم ولی حق دارم که دوساله دکترای فارماکو را برای ما حذف کردن و ما راهی جز اونور رفتن نداریم.این همه دانشجو میخان دوباره بگیرن.اگه نگاه به دوروبرتون کنین متوجه میشین که چقد دارن سیستم اموزشی را بهم میریزن که الان خودمم دارم متوجه میشم که اگه پایان نامه حذف بشه من دیگه هیچ امتیازی برای اونور رفتن ندارم.پس منم از این قانون لغو پایان نامه ناراحتم
هلنا خانم حق با شماس.میدونم همه نگران موقعیتمون هستیم.شمام بخاطر حرف بچه ها ناراحت نشین

helena

New member
هلنا خانم حق با شماس.میدونم همه نگران موقعیتمون هستیم.شمام بخاطر حرف بچه ها ناراحت نشین

ممنونم دوست عزیز
واقعا نمیدونم چرا بعضیها اینجا را با چاله میدون اشتباه گرفتن و به خودشون اجازه میدن که راحت به دیگران توهین کنن. اینجا برای تبادل نظره شما نظر منو تغییر دادین ولی هیچ بی احترامی نکردین ولی در صفحات گذشته چند نفر از من انتقاد کردن که به نظر من درحد رفتار یه آدم تحصیل کرده نیست.اینجا برای تبادل نظره و هرکسی میتونه راحت نظرشو بگه نه اینکه برعلیه دیگری جبهه بگیره و به خودش اجازه زدن هر حرفی را بده و تازه برای من اظهار تاسف هم میکنن. به نظر من هرکس هر نظری که میده برای خودش یه دلیل خاص داره. اونایی هم که محکم به پایان نامه چسبیدن بخدا از سختیهاش خبرندارن.من دوتا از خاهروبرادرامو دیدم که چقد اذیت میشدن و خودمم در دوران کارشناسی چنتا مقاله و طرح تحقیقاتی انجام دادن. دوستانی که ناراحت این موضوعند میتونن با استاداشون همکاری کنن و چندتا مقاله ی عالی در سطح بین المللی به ثبت برسونن تا اینکه وضعیت دقیقا مشخص شه.اونا اگه پایان نامه را حذف کنن فقط بخاطر بودجه ی مالی است و برای اینکه سطح علمی کشور پیش نیاد راه را برای کارهای پژوهشی خیلی باز میذارن تا پیشرفت کنیم که همه بفهمن ما بخاطر تحریمها روشمون را عوض میکنیم ولی از پا نمیفتیم

vahid91

New member
چیه بروبچ....تو این تاپیک چ ه خ ب ر ههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jo-boy

New member
خدا کنه وضع از این بدتر نشه اینطور که امروز شنیدم قرار شده که پایان نامه که خرج داره به کسی ندن و بیشتریا یا آماری کار کنن یا با تستای روتین.
در ضمن وقتی بودجه نباشه یعنی برای کار پژوهشی هم نیست و با این وضع با یک افتضاح کاری در قسمت علمی روبرو میشیم..
برای اومدن روزای خوب دعا کنید..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا