حذف پایان نامه ی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

helena

New member
بچه ها کسی میدونه که قرار هست پایان نامه ارشدهای علوم پزشکی را حذف کنن یانه؟؟؟
بچه هایی که دانشگاههای تهران قبول شدن میتونن این موضوع را پیگیری کنن و به بقیه هم خبرشو بدن

jo-boy

New member
بله شدیدا حرفش هست اما میگن شاید تا آخر سال وضع بودجه خوب بشه..

mohamad21

New member
آقا بهنام شما که رتبه یک شدین نظرتون در این باره چیه با حذفش موافقین یا با بودنش؟؟؟
من آرزومه این پایان نامه از جلومون برداشته شه و خیلیم دنبالم که بدونم این قضیه به کجا ختم میشه. و اینم شنیدم که قراره دانشگاههای مرکز استان مثل من که کرمانم از سال اینده دیگه دانشجوی کارشناسی نگیرن و فقط کارشناسی ارشد و دکتری و رشته های6 ساله رامیپذیرن
یه کار تحقیقاتی توی ارشد میکنیم همونم آرزو دارین برداشته شه!

tooran.b

New member
حذف پایان نامه هم خوبه هم بده ، خوبیش اینه که یه فرقی با کارشناسی داشته باشی و چیزی یاد بگیری من که دوست ندارم حذف بشه
بدیش هم اینه که مدرک ارشد در گرو این پایان نامست

sanazmohandes

New member
وا مگه میشه ؟ مطمئنید؟ از امسال میخواد حذف بشه ؟ دیگه ارزش ارشد میاد پایین اون موقع و گرفتنش فوق خیلی اسون میشه هم خوبه هم بعد .

mahdieh

New member
حالا تو این مملکت کار پژوهشی خیلی انجام میشد..اینم برش دارن که چی بشه... یعنی اینقد گدا شدیم...تدیل به جزیره که شدیم .. داریم تبدیل به آفریقایی های قحطی زده میشیم

BEHNAM91

New member
آقا بهنام شما که رتبه یک شدین نظرتون در این باره چیه با حذفش موافقین یا با بودنش؟؟؟
من آرزومه این پایان نامه از جلومون برداشته شه و خیلیم دنبالم که بدونم این قضیه به کجا ختم میشه. و اینم شنیدم که قراره دانشگاههای مرکز استان مثل من که کرمانم از سال اینده دیگه دانشجوی کارشناسی نگیرن و فقط کارشناسی ارشد و دکتری و رشته های6 ساله رامیپذیرن
هلنا خانم این به ضرر بچه های ارشده.تنها شانسی که بچه های ارشد داشتن همین پایانامه بود که میشد ازش حداقل یه مقاله اوورد بیرون.همین مقاله به خیلیا کمک میکنه بتونن از کشورای دیگه پذیرش بگیرن.بدوب پایانامه ارشد با کارشناسی چه فرقی میتونه داشته باشه؟همه بد شانسیا به دوره ی ماها میخوره

foroozan

New member
منکه امیدوارم هرگز پایان نامه ارشدحذف نشه چون واقعا ارزش ارشد به همون پایان نامشه وبدون اون ارشد باکارشناسی فرقی نخواهدکرد.

Gilda

New member
یه کار تحقیقاتی توی ارشد میکنیم همونم آرزو دارین برداشته شه!

منم واقعا از طرز تفکر بعضی ها متعجب میشم!
ما این همه درس هارو تئوری میخونیم تا بالاخره بتونیم ازش به طور کاربردی هم استفاده بکنیم.
به قول دوستان توی رشته های علوم پایه اولین باری که میتونستیم به طور عملی از دانشمون یه استفاده ای بکنیم توی همین پایان نامه ی ارشد بود, حالا همینم بخوان بردارن که خیلی افتضاح میشه.
ضمن اینکه برای ادامه تحصیل توی کشورهای دیگه این پایان نامه خیلی به درد میخوره.

vahid91

New member
به امید سرافرازی مردمان سرزمین کوروش.....................تا ابن سینا .

helena

New member
هلنا خانم این به ضرر بچه های ارشده.تنها شانسی که بچه های ارشد داشتن همین پایانامه بود که میشد ازش حداقل یه مقاله اوورد بیرون.همین مقاله به خیلیا کمک میکنه بتونن از کشورای دیگه پذیرش بگیرن.بدوب پایانامه ارشد با کارشناسی چه فرقی میتونه داشته باشه؟همه بد شانسیا به دوره ی ماها میخوره

من دیگه تو این کشور اینده ای را در پیش رو نمیبینم.ارشد گرفتن را زیر سوال بردن.من میخام حذف شه که بتونم زودتر و با دردسر کمتر برم اونور فارما بخونم.چرا اینجا اینقد وقت صرف کنم برای پایاننامه که هیچ ارزشی دیگه نداره اینجا....
شما رتبه یک به امید بورس شدن هستین ولی من که خودم میخام برم میخام زودتر بتونم برم

reza

New member
سلام بچه ها
آدم افسوس مي خوره وقتي همچين مطالبي ولو در حد شايعه مي شنوه.
فلسفه وجودي كارشناسي ارشد به مرحله اجرا گذاشتن همه ي اون تئوريهايي هستش كه سالها مشكل آموزشيمون بوده .
هميشه همه نقدش كردن و خواهان تغيير اين سيستم بودن و حالا مشكلي بزرگتر به مشكلات آموزشيمون اضافه خواهد شد
متعجبم از شادي بعضي ها

ariyana

New member
باورم نمیشه با اجرایی شدن همچین طرح مسخره ای کسی خوشحال بشه.....

saba saba

New member
سلام
راستش من ازوقتیکه افتادم دنبال پایان نامم تازه فهمیدم ارشدباکارشناسی چه تفاوتی داره برداشتن پایان نامه دوره ارشدکاملابی محتوامیکنه گذروندن35-40واحدچیزی به علم آدم اضافه نمیکنه اماپایان نامه واقعافکرآدمومیندازه کار

BEHNAM91

New member
من دیگه تو این کشور اینده ای را در پیش رو نمیبینم.ارشد گرفتن را زیر سوال بردن.من میخام حذف شه که بتونم زودتر و با دردسر کمتر برم اونور فارما بخونم.چرا اینجا اینقد وقت صرف کنم برای پایاننامه که هیچ ارزشی دیگه نداره اینجا....
شما رتبه یک به امید بورس شدن هستین ولی من که خودم میخام برم میخام زودتر بتونم برم
دیگه خبری از بورسو این خبرای امیدوار کننده نیس

najma

New member

واقعا متاسف شدم از خودخواهی حضرت عالی !!!!!!عوض اینکه به فکر ارتقای سطح علمی کل دانشجوها باشید که به نفع کشورمونه فقط به منافع شخصیتون فکر میکنید .
همین که چنین شایعه ای میتونه یک نفر رو خوشحال بکنه (حتی اگر در سطح شایعه هم باشه ) بسیار بسیار ناراحت کنندس . نمیدونم چی باید گفت واقعا ...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: OMID2010
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا