جواب بدین لتفعن....

21Tir

New member
53175729065205594911.jpg

ROJO

New member
تابستون با رفیق 18 سالم بهم زدم، ینی بهم نزدم ولی بحثمون بالا گرفت ، چون هردومون مغروریم الان هیشکی جلو نمیره بعدشم خدا کنه رابطه ای خراب نشه چون دیگه مثه روز اولش نمیشه.. .
334919_gaah.gif

فاطمه.ر.

New member
سلام4سال. ولی از وقتی ک دیگه ......................متاسفانه خیلی دور شدیم. تا چندماه دیگه هم شاید کلا نبینمش:13:

bahar.zr93

New member
از سال اول دبیرستان تا همین الان که ترم 5 دانشگاهم.... 4 نفری همکلاسی بودیم و هستیم...
فک کنم دیگه کل دانشگاه ما 4 تارو باهم میشناسن بس که با همیم همه جا!!

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

قبل ــه رفتـــن به دبستون : سال اولش...

هم رفیق بودیم با هم ... هم رقیب : دو شاگرد ممتاز بودیم دیگه ...
:smiliess (3):همسی ام هشیم با هم

هنوزم کــ هنوزه با هم رفیقیـــــم ... منمون خدایی

جنتلمن خودمون حالا : سالیان ــی دراز فکنیم ... چن سالشو دیگه نمی دونیم ولی...

:riz304:

دبیرستونم با چندین نفرــه دیگه آشنا شدیم ... مخصوصا سال سوم ...فابریکن همه ...

GoOoD GoOoD

(دلــــــش تنگیده ولی با3 همشون)

soosy

New member
دوتا دوست خیلی صمیمی دارم.یکیشون از اول دبستان که یه روز درمیون قهر میکردیم:bunnyearsmiley:
یکیشونم 9ساله
هنوز هستن.ایشالا که همیشه باشن و شاد باشن

mahii

New member
از وقتی به دنیا اومدم باهم رفیقیم .داداشمو میگم.بههههههههترین دوست زندگیم تاحالا.با هیچکی انقد راحت نیستم که با اونم...:bunnyearsmiley:
انقد باهم رفیقیمو نزدیک که یبار که بچه بودم رفته بودم دکتر وقتی میخواستن امپولم بزنن من شیون میکردم که داداشنمو بجام امپول بزن.ینی انققققد دوسش دارم:4d564ad6:

آخرین ویرایش:

M@RY@M

New member
از وقتی به دنیا اومدم باهم رفیقیم .داداشمو میگم.بههههههههترین دوست زندگیم تاحالا.با هیچکی انقد راحت نیستم که با اونم...:bunnyearsmiley:
انقد باهم رفیقیمو نزدیک که یبار که بچه بودم رفته بودم دکتر وقتی میخواستن امپولم بزنن من شیون میکردم که داداشنمو بجام امپول بزن.ینی انققققد دوسش دارم:4d564ad6:
واااااي ازدست تو!مردم ازخنده!!:25r30wi:

Ana67

New member
از دوران مهد کودک با همیم.ولی یه مدتیه همدیگه رو کمتر میبینیم.
خیلیییییی دوسش دارم

konjkave

New member
من دوست صمیمی یه سه چهارتا دارم ولی اونی که بیشتر باهاش کوکم یه 6سال و خورده ای میشه که با همیم
ایشالا تا آخر عمرمونم همینطور با هم صمیمی بمونیم:28:

آخرین ویرایش:
بالا