جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

farnoosha

New member
سلام
به همگی تبریک میگم
کسی هست دانشگاه شیراز قبول شده باشه؟؟؟؟؟چطوریه؟؟؟؟
کسی از دانشگاهش خبر داره؟؟؟؟

سلام عزیزم...من با شهریه شیراز قبول شدم..لیسانس هم اونجا نبودم...شما اونجا قبول شدین؟؟؟

sadafi

New member
سلام. من مسافرتم بچه ها. ارومیه قبول شدمممممممممم :smiliess (8):

lili123

New member
همه کنکور و نتایج یه طرف دردسرای ثبت نام یه طرف:33:

موافقم. خیلی دردسر داره مخصوصا واسه اونا که راهشون دوره. من که کارشناسیم راهم دور بوده حالا واسه مدرک موقتم موندم چه کنم اصلا حوصله ندارم اون همه راهو دوباره برم...

vida00

New member
خواهش میکنم.هر سوالی داری بپرس عزیزم.تو زنگ بزن اموزش.بد تایپ کردن تاریخش نیفتاده.4 روز در هفته

4روز خیلی زیاده موندم چیکا کنم من متاهلم میخوام رفت وامد کنم 1000کیلومتر با اصفهان فاصله دارم <خدا کنه یه کاری بکنن 2 روز بشه به نظرتون امکانش هس اگه بچه های بخوان؟

- - - Updated - - -

اموزش اصفهان که کلا مغشوله:wacsmiley::wacsmiley:

narges.a

New member
4روز خیلی زیاده موندم چیکا کنم من متاهلم میخوام رفت وامد کنم 1000کیلومتر با اصفهان فاصله دارم <خدا کنه یه کاری بکنن 2 روز بشه به نظرتون امکانش هس اگه بچه های بخوان؟

- - - Updated - - -

lمن نمیدونم.شاید 3 روزش کنن.اما دو رو به نظرم غیر ممکنه.زنگ بزن اموزش دانشکده تغذیه شاید تونستی ازونجا بپرسی.پیگیر سایتم باش.شاید دوباره اصلاحیه بزنن

نوتر

New member
نوتر جان اطلاع نداری هزینه خوابگاه خودگردان تبریز واسه ترم اول حدودا چقده؟!
مطمئنی واسه ترم های بعد خوابگاه میدند؟!
من هر طرف سرمو بگیرم باید حساب کنم چقد هزینه بر میداره.... ایشششش !!!!!!!!!!!!!!

دقیق خیر. ولی هزینه ش هر چقدر بود طوریه که یک ترم بود.
بله دوستای من بعد ترم 1 تو خوابگاه خودشون هستند. یعنی خوابگاه دانشگاه

narges.a

New member
بله همه انستیتو تغذیه هستن سمت شهرک غرب :riz304: من هم پیشاپیش از آشناییتون خوشحالم
مرسی نگار جون.منم از اشناییت خیلی خیلی خوشحالم.امیدوارم دوستای خوبی بشیم.ممنون بابت هه ی راهنماییات و کمکات.:rose::28:

narges.a

New member
نوتر عزیز از شما هم بابت تموم کمک ها و راهنماییهات ممنونم:rose:

نوتر

New member

- - - Updated - - -

بعد از اینکه به سلامتی تشریف بردین و کلا..ساتون شروع شد. شما میتونید با هماهنگی با همکلا..سی هاتون و هماهنگی با آموزش و البته با اساتید زمان کلا..س ها رو تغییر بدین

narges.a

New member
سیزدهمین کنگره تغذیه ایران و اولین کنگره بین المللی تغذیه که در دانشگاه بهشتی قراره برگذار بشه ایا شرکت در این کنگره امتیازی داره برای دکترا؟منی که هیچ مقاله ای ندارم شرکت کنم فایده ای داره؟ایا گواهی شرکت در کنگره داده میشه؟چه جوریه؟ممنون میشم راهنماایی کنیین

کمک فوری
سلام دوستان. یکی از دوستام ارشد تغذیه بین الملل مشهد دراومده . سوالی که از شما دارم اینه :
اگه نخواد بره و بمونه برای ارشد سال بعد، محرومش نمیکنن ؟
یعنی میخوام بدونم بین الملل اگه کسی دراومد حتما باید بره مگرنه محرومش میشه برای ارشد سال بعد ، یا اینکه میتونه نره و برای ارشد سال بعد بخونه ؟؟؟؟
خیلی ممنون اگه سریع جوابم بدین
:auizz3ffy9vla57584x

vida00

New member
بعد از اینکه به سلامتی تشریف بردین و کلا..ساتون شروع شد. شما میتونید با هماهنگی با همکلا..سی هاتون و هماهنگی با آموزش و البته با اساتید زمان کلا..س ها رو تغییر بدین

ممنون نوترجان

narges.a

New member
کمک فوری
سلام دوستان. یکی از دوستام ارشد تغذیه بین الملل مشهد دراومده . سوالی که از شما دارم اینه :
اگه نخواد بره و بمونه برای ارشد سال بعد، محرومش نمیکنن ؟
یعنی میخوام بدونم بین الملل اگه کسی دراومد حتما باید بره مگرنه محرومش میشه برای ارشد سال بعد ، یا اینکه میتونه نره و برای ارشد سال بعد بخونه ؟؟؟؟
خیلی ممنون اگه سریع جوابم بدین
:auizz3ffy9vla57584x
نه محرومیت ندارند.در اخرین اطلاعیه صفحه 2 به وضوح ذکر شده.میتونین مراجعه کنین به دفترچه دوست عزیز

negar91

New member
سیزدهمین کنگره تغذیه ایران و اولین کنگره بین المللی تغذیه که در دانشگاه بهشتی قراره برگذار بشه ایا شرکت در این کنگره امتیازی داره برای دکترا؟منی که هیچ مقاله ای ندارم شرکت کنم فایده ای داره؟ایا گواهی شرکت در کنگره داده میشه؟چه جوریه؟ممنون میشم راهنماایی کنیین

گواهی شرکت داده میشه اما هیچ امتیازی نداره مگه اینکه مقاله یا سخنرانی یا پوستر داشته باشی ولی برای دوستانی که شاغل هستن جز امتیازی بازآموزی حساب میشه

narges.a

New member
گواهی شرکت داده میشه اما هیچ امتیازی نداره مگه اینکه مقاله یا سخنرانی یا پوستر داشته باشی ولی برای دوستانی که شاغل هستن جز امتیازی بازآموزی حساب میشه
ممنون نگار جان.پس هیچ امتیازی واسه من نداره

goo

New member
بچه ها کسی می دونه واسه ثبت نام باید وام دوره ی کارشناسی رو تسویه کرد یا نه؟ینی همش رو باید پرداخت کنیم؟ اخه من شنیدم بعضی از دانشگاهها برگه تسویه حساب از صندوق رفاه رو میخان،ممنون میشم راهنمایی کنین:wacsmiley::21::33:

بالا