ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

BBT

New member
سلام من چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید :
1- کارت ملی رو پشت و رو در یک صفحه ( بصورت یک فایل ) اسکن کنیم؟
2- در قسمت مشخصات آموزش ؛ منظور از مقطع تحصیلی قبلی ؛ رشته تحصیلی (مقطع قبلی )بر اساس جدول شماره یک و رشته تحصیلی (مقطع قبلی )بر اساس جدول شماره یک1راهنما یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
3-در ارسال مدرک تحصیلی کدوم را باید اسکن و بفرستیم ؟؟؟ فرم شماره 3 یا مدرک کاردانی رو؟؟؟

سلام
- نه جدا اسکن کنید چون جدا ازتون میخوان
- فرم شماره 3 برای کساییه که وزارت بهداشت نیستند
شما باید فرم شماره دو رو پر کنید

آخرین ویرایش:

TrueLove90

New member
یه سوال؟من ثبت نام کردم اما الان فهمیدم بیوتکنولوزی بیوشیمی جایگزین کردن نمیتونم رشته مو تو تاریخ ویرایش عوض کنم؟؟؟؟؟میتونم یا نه؟؟؟

احتمالا بتونی رشته ات رو عوض کنی
------
باز دوستانی که پارسال ثبت نام کردند
اگه حافظتون یاری میکنه
زمان ویرایش امکان تغییر رشته بود یا نه ؟

سلام

من الان از قسمت "ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام" ، که همون قسمت ثبت نام جدید هست ، امتحان کردم ،

همین الان هم میشه همه موارد فرم ثبت نام رو تغییر داد و ویرایش کرد

arsalan

New member
دوستانی که فارغ التحصیل شدن فرم شماره 4 رو حتما باید پر کنن و دانشگاهی که قبلا درس میخوندن مهر کنه ....
فرم4 که مخصوص سایردانشگاه ها وموسسات آموزشی غیرازعلوم پزشکیه؟! :smiliess (12):

newday

New member
سلام اگه ازاد هم شرکت کنیم وقبولشیم بازم سال بعد نمیتونیم بدیم؟
اگه هم ازاد قبول شیم هم سراسری چی میشه میشه سراسری بری دیگه ازادو بی خیال شی؟ مثل کنکور لیسلانس ؟ یکم بیشتر در مورد سراسری وازاد توضیح بدید لطفا.

Ana67

New member
بچه ها کسایی که فارغ التحصیل هستن و یا مدرکشونو گرفتن یا گواهی موقت دارن که توی اون رشته تحصیلی و معدل نوشته شده لازم نیست فرم 4 رو بفرستن.
من زنگ زدم پرسیدم.تو دفترچه هم اشاره کرده

SH!LA

New member
واقعاً که! یکی نیست جواب سوال من رو دُرست بدونه؟!

ماشـاا... چقدر خیرتون بهم میرســه!

Ana67

New member
واقعاً که! یکی نیست جواب سوال من رو دُرست بدونه؟!

ماشـاا... چقدر خیرتون بهم میرســه!
اخ ببخشید
در مورد ازاد پرسیده بودین.درسته همون رشته هاست.تو دفترچه راهنما مشخص کرده که کدوم ازاد میگیرن

Ana67

New member
ببخشیـد دوستــان در مورد آزاد وزارت بهداشت و این محرومیتی که گفتید؛ میشه کمی توضیح بدید لطفـاً؟

دانشگـاه آزاد تو گروه علوم پزشکی آموزش بهداشت و پرستاری و انگل شناسی دامپزشکی و سم شناسی داره... منظورتون همین رشته هاست؟

موقع انتخاب شهر وزارت بهداشت این رشته هایی که گفتین گزینه ازاد هم دارن.امتحانش هم یکیه.چون امتحانش یکیه و از طریق سراسری بهداشته محرومیت داره

SH!LA

New member
اخ ببخشید
در مورد ازاد پرسیده بودین.درسته همون رشته هاست.تو دفترچه راهنما مشخص کرده که کدوم ازاد میگیرن

خیلی ممنــون. :riz304:

شک داشتم از یکی از دوستان سوال کردم؛ شما هم که گفتی دیگه خیالم راحت شد.

لطف کـردی عزیـز.

BBT

New member
دوستان فارغ التحصیل که این سوالو چند بار پرسیدین

این بند رو با دقت بخونید مشکلتون حل میشه

11 فارغالتحصيلان دانشگاه هاي علوم پزشكي كه تاكنون معدل يا دانشنامه خود را بصورت رسمي دريافت ننمودهاند، ميبايست با -
92 به دانشگاه محل تحصيل خود مراجعه نموده و از طريق /12/ 92 لغايت 3 /11/ همراه داشتن فرم تكميل شده شماره 2 از 21
دانشگاه مذكور نسبت به ارسال اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند) نظر به اينكه سال گذشته اطلاعات برخي از داوطلبان توسط دانشگاه محل
تحصيل بصورت اينترنتي ارسال نشده و موجب حذف داوطلب بدليل نقص مدرك شده است،لذا پيشنهاد ميشود داوطلب لزوما از ارسال
اطلاعات مورد نياز توسط دانشگاه اطمينان حاصل نمايد.( در صورتيكه اين فرم توسط دانشگاه امضا و ممهور شده و در اختيار داوطلب
قرار داده شود تا بهمراه سايرمدارك ارسال نمايد، نياز به ارسال اطلاعات از طريق دانشگاه نميباشد. بديهي است در صورت عدم دريافت
اطلاعات و مدارك توسط مركز سنجش آموزش پزشكي، اين مركز هيچگونه مسئوليتي نداشته و نقص مدرك درج خواهد شد(. وفارغ
التحصيلان ساير دانشگاهها و مراكز آموزشي مي بايست فرم شماره 4 را با مهر وامضاء رسمي )بدون قلم خوردگي يا لاك گرفتگي(
اسكن نموده و ارسال نمايند.
----------------------------------------
اگر دانشننامه رسمی گرفتین لازم نیست اون فرم رو ببرین دانشگاه محل تحصیل قبلیتون پر کنید اگه نگرفتین باید ببرید

BBT

New member
باز با دانشگاه هاتون تلفنی صحبت کنید که مثلا شاید لازم نباشه خودتون برین یکی از دوستاتون اونجا بتونه امضا بگیره
البته احتماله
ولی باز تلفنی سوال بکنید بد نیست

بالا