ثبت نام دانشگاه

پرستاری86

New member
سلام... من گواهی موقت هنوز نگرفتم اینه که یه مدرک موقتی به نام گواهی اتمام واحدها فرستادم که برای خود دانشگاه علوم پزشکی تهران صادر شده، این نامه ای که می گین رو به من ندادن از کجا باید بگیرم؟ از دانشگاه پرسیدم گفت چون فارغ التحصیل شدی کار ما با شما تموم شده! به نظرت آموزش کل صادر می کنه؟
سلام
نامه ای که گفتم از مسعول نظام وظیفه دانشگاه قبلیم به من داد بدون اینکه من چیزی بگم
به نظرمن یه زنگی بزن به مسعول نظام وظیفه دانشگاه تهران بگو چیکار کنم
البته فکر نکنم مشکلی برات پیش بیاد چون یک سال بعد فارغ التحصیل شدن وقت داری خودتو معرفی کنی.

slpe

New member
سلام بچه ها
كسي از شما خوابگاهي هست از قبولياي دانشگاه تهران
آقا برا خوابگاه با مشكل مواجه شدم
كم........................ك
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

msh.2012

New member
سلام بچه ها . لطفا یکی جواب منو بده
اینکه تو سایت گفته 1 و 2 مهر باید اصل مدارک اسکنی رو تحویل دانشگاه تهران بدیم برای همه صدق می کنه ؟یعنی حتی اونایی که برای گزینش 3 و 4و 5 مهر باید دانشگاه باشن هم باید 1 و 2 مهر تو دانشگاه باشن؟اصلا دقیقا از کی باید دانشگاه باشیم ؟ از کی خوابگاه می دن ؟

msh.2012

New member
:65d6a5d6s: تورو جون هر کی دوست دارین جواب منو بدین :p7977cujr38iyymsu8::(50)::p7977cujr38iyymsu8:

پرستاری86

New member
سلام بچه ها . لطفا یکی جواب منو بده
اینکه تو سایت گفته 1 و 2 مهر باید اصل مدارک اسکنی رو تحویل دانشگاه تهران بدیم برای همه صدق می کنه ؟یعنی حتی اونایی که برای گزینش 3 و 4و 5 مهر باید دانشگاه باشن هم باید 1 و 2 مهر تو دانشگاه باشن؟اصلا دقیقا از کی باید دانشگاه باشیم ؟ از کی خوابگاه می دن ؟
سلام
اره عزیز شما یا 1ام یا 2ام دانشکده باش نه دانشگاه و باید انتخاب واحد کنی و مدارک تحویل بدی
و طبق حروف الفبا از 1 ام تا 5 ام باید دانشگاه باشی
دیگه در کل باید بیای تهران بری هتل چند روزی
البته احتمال خیلی زیاد خوابگاه تا اول مهر درست میشه چون ثبت نامش 23 ام تا 27 ام شهریور انجام میشه.

S

smko.boukan

Guest
عزیزم نا سلامتی ارشدی!
مسعول نه و مسؤل
سلام
نامه ای که گفتم از مسعول نظام وظیفه دانشگاه قبلیم به من داد بدون اینکه من چیزی بگم
به نظرمن یه زنگی بزن به مسعول نظام وظیفه دانشگاه تهران بگو چیکار کنم
البته فکر نکنم مشکلی برات پیش بیاد چون یک سال بعد فارغ التحصیل شدن وقت داری خودتو معرفی کنی.

ariya21

New member
سلام
اره عزیز شما یا 1ام یا 2ام دانشکده باش نه دانشگاه و باید انتخاب واحد کنی و مدارک تحویل بدی
و طبق حروف الفبا از 1 ام تا 5 ام باید دانشگاه باشی
دیگه در کل باید بیای تهران بری هتل چند روزی
البته احتمال خیلی زیاد خوابگاه تا اول مهر درست میشه چون ثبت نامش 23 ام تا 27 ام شهریور انجام میشه.

جونننننننن کاش ما هم تهران بودیم چند روزی می رفتیم...

farid

New member
سلام بچه های تهران.ثبت نامم با موفقیت انجام شد،خیلی خوشحالممممممممممم:4d564ad6:

TUMS

Well-known member
سلام بچه ها
كسي از شما خوابگاهي هست از قبولياي دانشگاه تهران
آقا برا خوابگاه با مشكل مواجه شدم
كم........................ك
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

مگه ثبت نام خوابگاه از 23 تا 27 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vb2

New member
بچه ها تایید تعهد محضریم نیومده هنوززززززززززززززززززززززززززززززززززززز؟؟
راستی شما مدرکی هم از طرف ضامنتون اسکن کردید؟؟/؟

dr m

New member

مگه جز سندی که تو محضر تنظیم و ثبت شده مدرک دیگه ای هم در این مورد باید فرستاد.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

slpe

New member

مگه ثبت نام خوابگاه از 23 تا 27 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

اره دوست عزیز از 23 هس اما براش اگه الان برید تو سایت شماره دانشجویی میخواد که لطف کردن میگن از 25 میدنش
این چه وضعشه:smiliess (2):
خودشونم میدونن دارن چیکار میکنن آیا؟؟؟:rolleyessmileyanim:
ما چیکار کنیم خب!!!
:sadsmiley:

soleil

New member
نه چیزی لازم نیست فقط شما توثبت نام قسمت مشخصات ضامن مشخصاتشون رو وارد کنید.

vv1990

New member
من زنگ زدم گفتن که اگه ناه فارغ التحصیلی برای نظام وظیفه رو گرفتی که هیچی اگه نتونستی بگیری دستی تو یه کاغذ تعهد بده که در اسرع وقت نامه رو می گیری، خدا کنه به این گیر ندن

بالا