ثبت نام دانشگاه

vv1990

New member
ای خدا:sad:
علاوه بر تعهد محضری
تایید کارت پایان خدمتم رو هم هنوز ندادن
این خدمته همیشه واسه پسرا دردسره:mad_majidonline:
مگه تایید مدارک با نظام وظیفه جداست؟ شما خدمتتون رو تموم کردید؟ من دو ماهه فارغ التحصیل شدم، یعنی باید مدرکی می فرستادم؟ اداره تحصیلات تکمیلی زده ثبت نام مورد تایید است اما برای خدمت چیزی نزده، زنگ زدم گفتن که فعلا گواهی فارغ التحصیلی کافیه، مشکلی پیش نمی یاد تایید اداره نظام وظیفه ندارم؟ من فارغ التحصیل مشمول سال جاری هستم

vv1990

New member
بچه ها اداره مشمولین هم باید ثبت نام رو تایید کنه؟ من هیچ مدرکی برای نظام وظیفه ارسال نکردم، زنگ زدم گفت مدرک فارغ التحصیلی کافیه، اما الان می شنوم که اداره مشمولین هم باید تایید کنه تو رو خدا کمک کنید، چی رو بفرستم؟
صفحه اول پروفایلم زده اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات ارسال مدارک تکمیل است.اداره تحصیلات تکمیلی هم زده: با عرض تبریک، ثبت نام شما مورد تایید است
الانم که رفتن زنگ می زنم جواب نمی دن، کسی وضعیت من رو داره؟ در صفحه توضیحات نزده که وضعیت نظام وظیفه جدا بررسی می شه

vb2

New member
وقتی پیام مدارک تکمیل است اومده دیگه اوکی شده

تو قسمت مدارک بیا پایین پیش ارسال فایل مدارک ارسالیتو ببین نوشته تکمیل یا نوشته منتظر بررسی

مثلا واسه تعهد محضری من نوشته در حال بررسی

vv1990

New member
وقتی پیام مدارک تکمیل است اومده دیگه اوکی شده

تو قسمت مدارک بیا پایین پیش ارسال فایل مدارک ارسالیتو ببین نوشته تکمیل یا نوشته منتظر بررسی

مثلا واسه تعهد محضری من نوشته در حال بررسی
آخه من برای مدرک نظام وظیفه چیزی ارسال نکردم، بچه ها می گن که اداره نظام وظیفه بررسیش با تحصیلات تکمیلی فرق داره و جدا بررسی میشه، می گم نکنه من نقص مدرک داشته باشم و چون ارسال نکردم اداره مشمولین هم بررسی نکرده؟

پرستاری86

New member
آخه من برای مدرک نظام وظیفه چیزی ارسال نکردم، بچه ها می گن که اداره نظام وظیفه بررسیش با تحصیلات تکمیلی فرق داره و جدا بررسی میشه، می گم نکنه من نقص مدرک داشته باشم و چون ارسال نکردم اداره مشمولین هم بررسی نکرده؟
دوست عزیز من برگه آماده به خدمت داشتم و فرستادم به من اعلام کرد ثبت نام بلامانع
زمان فارغ التحصیلی آموزش دانشگاه یه نامه دادن به شما برای سربازی همونو اسکن کن بفرست.
یه نامه که گفته شما فارغ التحصیل این رشته با معدل با تاریخ فارغ التحصیل هست که سربرگش زده ناجا.

vv1990

New member
دوست عزیز من برگه آماده به خدمت داشتم و فرستادم به من اعلام کرد ثبت نام بلامانع
زمان فارغ التحصیلی آموزش دانشگاه یه نامه دادن به شما برای سربازی همونو اسکن کن بفرست.
یه نامه که گفته شما فارغ التحصیل این رشته با معدل با تاریخ فارغ التحصیل هست که سربرگش زده ناجا.
سلام... من گواهی موقت هنوز نگرفتم اینه که یه مدرک موقتی به نام گواهی اتمام واحدها فرستادم که برای خود دانشگاه علوم پزشکی تهران صادر شده، این نامه ای که می گین رو به من ندادن از کجا باید بگیرم؟ از دانشگاه پرسیدم گفت چون فارغ التحصیل شدی کار ما با شما تموم شده! به نظرت آموزش کل صادر می کنه؟

vb2

New member
تو قسمت بررسی ها ببین واست پیام جدیدی نیومده؟؟؟

8521413

New member
سلام
بچه ها این شماره و آدرس ضامن که گفته کناره نویسی کنین،منظورش تو همون برگ تعهد محضریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه واسه چی میخان ؟تو فرم ثبت ناح که پر کردیم همه رو!

به منم همین گیر رو دادن!!!
من هم حسش نبود کناره نویسی کنم و دوباره اسکن کنم... با فوتوشاپ درستش کردم!!!
دیشب پیام دادن که مدارک کامل و قبول کرده بودن!!!

vb2

New member
خب میاد واسه منم نیومده هنوز ماشالله زیادیم خب اونا شبانه روز دارن چک میکننن به زودی پیامش میاد پس واسه تعهدتم هنوز در حال بررسیه مثل من تا فردا میاد

vb2

New member
به منم همین گیر رو دادن!!!
من هم حسش نبود کناره نویسی کنم و دوباره اسکن کنم... با فوتوشاپ درستش کردم!!!
دیشب پیام دادن که مدارک کامل و قبول کرده بودن!!!

من تو تعهد نامم تایپ شده تو متنش

mohsen_rok

New member
مگه تایید مدارک با نظام وظیفه جداست؟ شما خدمتتون رو تموم کردید؟ من دو ماهه فارغ التحصیل شدم، یعنی باید مدرکی می فرستادم؟ اداره تحصیلات تکمیلی زده ثبت نام مورد تایید است اما برای خدمت چیزی نزده، زنگ زدم گفتن که فعلا گواهی فارغ التحصیلی کافیه، مشکلی پیش نمی یاد تایید اداره نظام وظیفه ندارم؟ من فارغ التحصیل مشمول سال جاری هستم

من کارت پایان خدمت داشتم
واسه همین فرستادم:riz277:

soleil

New member
واسه منم شماره کارگزینی جا افتاده گفتن کناره نویسی شه.منظورشون با خودکار هست؟
چطوری؟دفتر خونه با خودکارمینویسه کنار برگه تعهد؟

biochem

New member
بچه ها به من گفتن تعهد محضری نمیخواد به نظرتون تو یه برگه همین حرف خودشونو بنویسم بعد به جای تعهد محضری براشون اسکن کنم بهتر نیس! میترسم بعدا یادشون بره به مشکل بربخورم

8521413

New member
واسه منم شماره کارگزینی جا افتاده گفتن کناره نویسی شه.منظورشون با خودکار هست؟
چطوری؟دفتر خونه با خودکارمینویسه کنار برگه تعهد؟

سلام... اصلا نیازی به مراجعه به محضر نیست!!!
شما خودت با خودکار ... کنار مشخصات ضامن شماره رو یادداشت کن... بعد اسکن کن بفرست... همین!!!
من با فوتوشاپ انجام دادم... خیلی راحت قبول کردن...

vb2

New member
بچه ها به من گفتن تعهد محضری نمیخواد به نظرتون تو یه برگه همین حرف خودشونو بنویسم بعد به جای تعهد محضری براشون اسکن کنم بهتر نیس! میترسم بعدا یادشون بره به مشکل بربخورم

مگه شهرستانی نیستی؟؟؟؟؟؟ تهران قبول شدی؟؟

biochem

New member

مگه شهرستانی نیستی؟؟؟؟؟؟ تهران قبول شدی؟؟

بله تهران قبول شدم و خوابگاه لازم هم هستم ولی با توجه به شرایط خاصم گفتن نیازی نیست! حالا خیلی پلیسی به قضیه نگاه نکنید:black_eyed:

بالا