تولدت مبارککککککککککککککککککککک ککک...

AWWA

New member
سپیده جون شرمنده من حواسم نبود یادم رفت تولدتو تبریک بگم.....براتوام بهترینهارو آرزودارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

maxin

Well-known member
سلام بچها خیلی خیلی ممنون.
تولد من الان نیست آخرای آبانه دوستان گلم.
از دست این پشمک اشتباه نوشته بقیه هم تصور کردن تولد منه.
اما بازم ممنونم خیلی لطف دارید.
:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: diseases

eeeeeeehsan

New member
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif
سپیده تولدت مبارک،
ایشالا عمر با عزتی داشته باشی و خنده از لبت نیافته هیچوقت
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

basket-of-flowers-2.jpg

557118_nature_flowers_flower_basket_pink_roses_5616x3744_(www.GdeFon.ru).jpg

• Like

پیچک

New member
سپیده مگه چند بار به دنیا اومدی؟...دوپینگ کردی؟....من خودم هفته پیش تولدتو تبریک گفتم...( تبعید با اعمال شاقه )

sepideeee

New member
سپیده مگه چند بار به دنیا اومدی؟...دوپینگ کردی؟....من خودم هفته پیش تولدتو تبریک گفتم...( تبعید با اعمال شاقه )

من که اعلام کرده بودم 31 شهریور تولد شناسنامه ایمه :)) به اطلاعیه ی من دقت نکرده بودی دیگه .... اصلیش 23 مهره تازه اینجا هم یه روز دیر زده :))

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member

اصلا شما فرض کن من ماهی یه بار تولد بگیرم... باید تبریک بگی دیگه :))) تبریکت پس کو؟؟؟ :New (6):

sepideeee

New member
سلام بچها خیلی خیلی ممنون.
تولد من الان نیست آخرای آبانه دوستان گلم.
از دست این پشمک اشتباه نوشته بقیه هم تصور کردن تولد منه.
اما بازم ممنونم خیلی لطف دارید.
:rose::rose::rose:
دیگه این تبریکی که گفتن به پات نوشته شد .. واسه اخر ابان بچه ها پول میگیرن تبریک میگن :))) :riz481:

پیچک

New member
اصلا شما فرض کن من ماهی یه بار تولد بگیرم... باید تبریک بگی دیگه :))) تبریکت پس کو؟؟؟ :New (6):

خوب بابا...تبریک... مبارکه...ایشالله سالهای سال بیای انجمن و بری...:thumbsupsmileyanim:

امتیاز ندی کشتمت...زود باش...

• Like

ROJO

New member
Lol
Sepide mobarake
Ishala ruzi k tarikhe tavalodet bere tu taqvim, be onvane nabegheye ravanshenasi
:motat:

• Like

sepideeee

New member
خوب بابا...تبریک... مبارکه...ایشالله سالهای سال بیای انجمن و بری...:thumbsupsmileyanim:

امتیاز ندی کشتمت...زود باش...

خوش به سعادتم دست رو دختر مردم بلند میکنی ؟؟؟ اونم به قصد کشت ؟؟؟ :mad_majidonline:
پیچی امتیازدادم برو حالشو ببر :)) ما که نفمیدیم تو دختری یا پسر :wacsmiley: بگو تاریخ تولدت کیه ؟؟ میخام تبریک نگم بهت :))

پیچک

New member
خوش به سعادتم دست رو دختر مردم بلند میکنی ؟؟؟ اونم به قصد کشت ؟؟؟ :mad_majidonline:
پیچی امتیازدادم برو حالشو ببر :)) ما که نفمیدیم تو دختری یا پسر :wacsmiley: بگو تاریخ تولدت کیه ؟؟ میخام تبریک نگم بهت :))

9 اردیبهشت.... گرچه میدونم یادت میره...یادت بره ...اخراجیا

pashmak

New member
سپیده تفلدت مبالک دخملم
الاهی صد و بیست ساله بشی
بیام.اینجا باز بهت تبریک بگم

sepideeee

New member
بالا