تنبل ترین گروه این سایت...............

ROJO

New member
اول پستو درست بخون خب، خودم گفتم فیزیو نیستم، حالا مگه چه عیبی داره :65d6a5d6s:

saharandishe

New member
بچه ها باهم كل كل نكنيد.ازهمه تنبل تر گروه ماست.ميگيد نه نگا كنيد:smilies:
.اگه كسيو به جز من بيدا كرديد جايزه داريد
كاش منم فيزيو بودمو با شما ميخوندم ديگه اينجا تنها نمي شدم

سلام دوست عزیز,شماهم بیاتوجمع ما,مهم نیست که توگروه مانیستی,میتونیم توتاپیک مطالعه گروهی همه رشته هاحضورداشته باشیم,متاسفانه دوستان تازه کنکوری فیزیولوژی ماهم کم, کم لطفی نمیکنند!!!!البته چون هنوزاوایل کاره اینطوری هست,انشاالله به مروردرست میشه,کم نیستندبچه هایی که ازهمین جابه رتبه های خوب رسیدند,ماهم یکی ازاونهاهستیم شک نکنید(انشاالله).

physio

New member
سلام منم هستم

فکر کنم بهتر باشه بگید از جه منابعی میخواین استفاده کنید؟

mbamari

Member
تیممون داره کم کم جون میگیره قوی میشه. جای امیدواریه بسیار شدید. لایک

jeghele68

New member
سال پیش این تاپیک رو گذاشتم و کسی پاسخگو نبود.ولی خوشحالم کخ دوستای با انگیزم به این تاپیک اضافه شدن

saharandishe

New member
بهتره دیگه اسم این تاپیک روبزاریم زرنگ ترین وفعال ترین گروه این سایت:a2d3:

bahram-68

New member

mahii

New member
سلام دوست عزیز,شماهم بیاتوجمع ما,مهم نیست که توگروه مانیستی,میتونیم توتاپیک مطالعه گروهی همه رشته هاحضورداشته باشیم,متاسفانه دوستان تازه کنکوری فیزیولوژی ماهم کم, کم لطفی نمیکنند!!!!البته چون هنوزاوایل کاره اینطوری هست,انشاالله به مروردرست میشه,کم نیستندبچه هایی که ازهمین جابه رتبه های خوب رسیدند,ماهم یکی ازاونهاهستیم شک نکنید(انشاالله).
اخه من چه جوري شركت كنم بلد نيستم.يعني من امار خوندنمو به كي بدم ؟با كي چك كنم؟اينجوري چه جوري بهم كمك ميشه؟بقيه كه نمي تونن اشكالاي درس منو جواب بدن:shocked:

saharandishe

New member
اخه من چه جوري شركت كنم بلد نيستم.يعني من امار خوندنمو به كي بدم ؟با كي چك كنم؟اينجوري چه جوري بهم كمك ميشه؟بقيه كه نمي تونن اشكالاي درس منو جواب بدن:shocked:

بهتره بدونیدحتی ماهم که هم رشته ای هستیم کم پیش میادیااصلاپیش نمیاد!!!اشکالات درسی هم روبرطرف کنیم,مهم اینه که دیگرانی باشرایط خودتون(کنکوری) برای ادامه مسیرمشوق وهمراه شماهستند.مشکلات درسی به مرورهمراه بامطالعه برطرف خواهندشدنگران نباشید.

gole68

New member
بچه ها برای همه آرزوی موفقیت میکنم...اگه بخونید مطمئن باشین قبول میشین....

بالا