تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

nuter.93

New member
با توجه به شكل اواتارش كه علامت دزد درياي داره فك كنم كاوه رو يه جشش بسته اس و يه باشم جوبيه يه دستش هم فلزي و هميشه شمشير تو دستشه_ اصلا يه وضي

nuter.93

New member
خانوم رعنا به نظرم اب زير كاه و كنجكاو هستند ولي در كل به نظر مهربون ميان_ بزرك بشن خانوم برازنده اي خواهند شد

..RANA..

New member
خانوم رعنا به نظرم اب زير كاه و كنجكاو هستند ولي در كل به نظر مهربون ميان_ بزرك بشن خانوم برازنده اي خواهند شد
مرسی آب زیر کاه و کنجکاو رو درست گفتین...مهربونم هستم نسبتا... اما مطمئن نیستم بزرگتر بشم زیاد برازنده بشم هااااااا:4d564ad6:
شما هم فک کنم نجیب و معقول باشین :riz304:

kaveh1316

New member
با توجه به شكل اواتارش كه علامت دزد درياي داره فك كنم كاوه رو يه جشش بسته اس و يه باشم جوبيه يه دستش هم فلزي و هميشه شمشير تو دستشه_ اصلا يه وضي
به نظرم با این همه استعداد که در زمینه تصور کردن داری حیفه بری nutrition بخونیا!!!!!!!!!!!!!!!!
بزن تو کاره هنرهای تجسمی .گرافیک. نقاشی اونم سبک کوبیسم
حیف میشیا..........................نگی نگفتی

kaveh1316

New member
والا یکمشو راس گفتی هاااااا..... از تو که اصلا نمی تونم تصوری داشته باشم... اثلا ثبات شخصیت نداری جیگر :rolleyessmileyanim:

میگم اگه یکمیش هم درست باشه باید زودتر یه فکری به حال خودت بکنا...............................

nuter.93

New member
عاغا يا خانوم بهراميان هم عشق ايرانسله و اولين مشترك ايرانسل هستند ايشون_ اولين برقراري ارتباط ابراتور ايرانسل رو ايشون تو ايران و با خط 935 برقرار كردند و كلا خيلي معروفند و روزي 3700 دقيقه با مبايلشون حرف ميزنند

..RANA..

New member
عاغا يا خانوم بهراميان هم عشق ايرانسله و اولين مشترك ايرانسل هستند ايشون_ اولين برقراري ارتباط ابراتور ايرانسل رو ايشون تو ايران و با خط 935 برقرار كردند و كلا خيلي معروفند و روزي 3700 دقيقه با مبايلشون حرف ميزنند

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

sara77

New member
کااااااااااااااااااااااااااااااوه؟؟این تصاویر مستحجن چیه برا اواتارت گذاشتی؟؟اها میخای بگی دیگه گارسن نیستی؟؟؟
ولی من این چیزا حالیم نمیشه پسسسسسسسسسس
-
-
-
-
یه کاپوچینو لدفن:a2d3:

حسان

Well-known member
کااااااااااااااااااااااااااااااوه؟؟این تصاویر مستحجن چیه برا اواتارت گذاشتی؟؟اها میخای بگی دیگه گارسن نیستی؟؟؟
ولی من این چیزا حالیم نمیشه پسسسسسسسسسس
-
-
-
-
یه کاپوچینو لدفن:a2d3:

:shocked: سارا کجاش مستحجن ه دقیقا ؟؟؟
تبلیغ کفشو شلواره ک مستحجن نیست..:motat:

بالا