تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

leyla-h

New member
خانم للا این مهنا ی که گفتین؟ ...; کدومشون؟mahnam ya mohana

mohana حالا شما بفرما منظورت از للا ... لیلاست :whistle:
آقا محسن اصطلاحات پسرونه هم خیلی داره (منظورم اسفالت و .... حالا بماند)، خیلی شوخی میکنه شاید شیطون باشه

hoorsa

New member
هیچ کی از ما هیچ تصوری نداره ؟
عجب ! چه عامل ناشناخته ای هستم

hoorsa

New member
اها...محسن ن ک هم ازونجایی که تو صندلی داغ سوالای داغ از بچه ها می پرسید ، تصور :
ازون بچه هایی که مامانشون همیشه تو مهمانی و جمع می ترسه بچه هه یه حرف ناجوری بزنه ، مثلا به مهمانا بگه : بسه دیگه چقد می خورید شکم گنده ها ، مگه خونه خودتون غذا ندارید
ازون ادمایی که دوستاش باید یه چتر همیشه همراهشون باشه،چون گاهی هوای رابطه بارانی است و گاهی صاف و آفتابی!

kaveh1316

New member
اقا کاوه : بابای مهربون ، زیاد اهل مقررات نیست ، آدم آرومی به نظر نمی رسه ، یه خورده شوخ طبع(کم ها ) ، به نظر نمیاد کسی رو ناراحت کنه
مهسا : ازونایی که من همیشه ازشون ناراحت می شم ، دوست دورادور ، با دوستاش فقط خوشه ، اهل ریسک ، حرف دلشو می زنه
بقیه رو هم نمی شناسم ، ببخشید
ممنون از از اظهار نظرت .من یکمی از از یکمی شوخترم
در مورد هورسا باید بگم از روز اولش هم من نتونستم چیزی راجبت تصور کنم شاید دلیلش اسمت باشه

hoorsa

New member
ممنون از از اظهار نظرت .من یکمی از از یکمی شوخترم
در مورد هورسا باید بگم از روز اولش هم من نتونستم چیزی راجبت تصور کنم شاید دلیلش اسمت باشه

اسم واقعی مو که شصت و نه بار بهتون گفتم که ...خیلی از بچه ها هم اسم واقعی مو صدا می زنن...روناک هستم

hoorsa

New member
ببخشید اینکه بدتر شد روناک از هورسا سختر ره که!

ینی انتظار دارید اسمم خانم مهربون یا عصبانی یا ساکت یا شنگول یا منگول یا غیره باشه...کاری به اسم نداره که...
باشه شما لطفا بقیه رو پیش بینی کن ، ما از خیر تصور شما گذشتیم آقای شوخ طبع
:riz304:

kaveh1316

New member
من فکر کنم ادمین عزیز یه ادم چاق ومسن که پیپ میکشه همش هم دستور میده لباس شلوارشم مارکه!!!!

بالا