تشکیل اتاق مشاوره

dilak

New member
منم در خدمت هستم چون به خودم قول داده بودم که اگه قبول بشم به افرادی مثل خودم کمک کنم
پس می شه من شمارو انتخاب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه لطف کنی خودتونم معرفیکنید خیلی عالی می شه

saharandishe

New member
آقای طاهری یه چیزی واسه من توبیوتک پزشکی همیشه سوال بوده:
1ـاینکه ماداروهایی که قبلا اکتشاف شده روتولیدمی کنیم،یعنی نظارت روی تولید، یااینکه خودمون داروی جدیدمی سازیم اکتشاف وتحقیق داروهای جدید؟،دوران دانشجویی مدنظرم نیست،یعنی اگه بریم سرکاردقیقاچه کاری انجام می دیم؟2ـکارمون گروهی هست یاانفرادی؟هرکسی وظیفه مشخصی داره؟
مثلابازهم بایدیک سری روبرای انجام کارمون متقاعدکنیم یابه اندازه کافی آزادی عمل واسه انجام کارمون داریم؟
کلااینکه نحوه انجام کاربه چه صورت هست برای من خیلی مبهمه؟
امیدوارم تونسته باشم درست منظورم روبرسونم.
باسپاس.

mortaza

New member
هدف از تولید دارو های نوترکیب که تو خارج شده اینه که اولا هزینه تولید و در نتیجه رسیدن این دارو ها به دست مردم کم بشه ثانیا بعضی از این داروها مثل انسولین استراتژیک هست و اگه روزی اون ها ما رو تحریم کنن مردم دچار مشکل می شن در ثانی دنیا دنیای پول و تجارته این محصولات هم یکی از مهم ترین واردات کشورهاست ما با تولید و صادرات این محصولات میتونیم درآمد ارزی زیادی برای کشور ایجاد کنیم.
بهترین و سود آورترین کار اینه که بتونین چند نفر دوست با هم چند محصول بیولوژیک تولید و اون ها رو تجاری کنین که البته کار آسونی نیست چون مقیاس صنعتی با مقیاس آزمایشگاهی فرق داره و برای تولید صنعتی شما به تخصص های زیادی نیاز دارین مثلا تولید فرمانتور برای مقیاس های صنعتی کار بچه های مهندسی شیمی هست.یا برای تولید و فروش دارو حتما به متخصصین کنترل کیفی و تولید نیاز دارین. یه کار روتین هم عضویت در دانشگاه ها و مراکز دانشگاهی هست که کار پژوهشی انجام بدین.
قطعا برای کار باید گروهی کار کنین و احتمالا از متخصصین دیگر رشته های علوم پایه استفاده بکنین.

ZOT

New member
سلام پیشنهاد می کنم دوستانی که قبول شدن و وقت دارن و علاقه مند هستن خودشون رو معرفی کنن و اعلام آمادگی کنن تا بچه ها هر کس رو دوست دارن انتخاب کنن و زیر نظر یه مشاور به مطالعه ادامه بدن و به صورت مستمر با اون مشاور مخصوص خودشون مشورت کنن و اگه مشکل علمی یا موارد دیگه دارن از اون کمک بگیرن.میشه یه چیزی تو مایه های پزشک خانواده!
من موافقم اما مثلا تو رشته ی من کسی هست که به من مشاوره بده !!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mortaza

New member
دوستان عزیز اینجا اتاق مشاوره بیوتکنولوژی پزشکی هست برای رشته های دیگه به انجمن خاص اون رشته مراجعه کنید و بی زحمت به جز مسائل مشاوره ای مطلب دیگه ای ننویسین تا سر رشته مطلب گم نشه

mahdieh

New member
در مقطع دکتری رشته بیوتک پزشکی گرایش های مختلفی وجود داره؟

ariya21

New member
اینجا همه استادن که ماشالا به کی میخواین مشاوره بدین اونوقت؟

Briana

New member
عنوان مناسب برای تاپیک انتخاب کنید.

دوستان عزیز اینجا اتاق مشاوره بیوتکنولوژی پزشکی هست برای رشته های دیگه به انجمن خاص اون رشته مراجعه کنید و بی زحمت به جز مسائل مشاوره ای مطلب دیگه ای ننویسین تا سر رشته مطلب گم نشه

آقا مرتضی به ادمین بگید که اسم این تاپیک رو درست کنه و بگذاره ((تشکیل اتاق مشاوره گروه بیوتکنولوژی)) تا دیگه مشکل پیش نیاد.
لطفا تاپیک که باز میکنید اسمشو درست انتخاب کنید.

svini

New member
پس بچه های ایمنی کجان مام مشاور میخوایم!!!!!!!!!!!!:sad:

najma

New member
ای بابا, بچه ها برید توی انجمن خودتون و یه تاپیک با عنوان تشکیل اتاق مشاوره باز کنید. واضح بود؟؟؟

عزیزم چرا عصبانی میشی خووووووووووو ! بچه ها که تقصیری ندارن . عنوان تاپیک مشکل داره .
مثلا میتونستید بنویسید تشکیل اتاق مشاوره بیوتکنولوژی .
موفق باشید :smiliess (8):

Briana

New member
عزیزم چرا عصبانی میشی خووووووووووو ! بچه ها که تقصیری ندارن . عنوان تاپیک مشکل داره .
مثلا میتونستید بنویسید تشکیل اتاق مشاوره بیوتکنولوژی .
موفق باشید :smiliess (8):

خب البته یکم دقت هم بد نیست, خودمم تو صفحه قبل نوشتم که ادمین عنوان تاپیک رو عوض کنه, ولی هنوز که نکرده و بقیه میان به اشتباه اینجا پست میذارن!

mortaza

New member
خیلی ببخشید فکر کنم که دوستان متوجه هستن که داخل انجمن بوتکنولوژی هستن نه انجمن خودشون!!! نیازی به تغییر تاپیک نیست.اینجا که انجمن رشته های دیگه نیست!

mortaza

New member
والله من نمیدونم مگه رشته های دیگه انجمن نداره که همه اینجا دنبال مشاور خودشون می گردن! باز هم تاکید میکنم موقع ورود افراد می بینن که اینجا انجمن زیست فناوری پزشکی هست!!!

mortaza

New member
شما تو دکترا میتونین بیوتک پزشکی، پزشکی مولکولی و نانوبیوتکنولوژی و بیوانفورماتیک بخونین

Briana

New member
والله من نمیدونم مگه رشته های دیگه انجمن نداره که همه اینجا دنبال مشاور خودشون می گردن! باز هم تاکید میکنم موقع ورود افراد می بینن که اینجا انجمن زیست فناوری پزشکی هست!!!

خوب اگه میدیدن که اینجا انجمن بیوتک هست که نمیومدن پست اشتباه بذارن! به عنوان تاپیک 1 بیوتک اضافه بشه مشکل حل میشه.

بالا