تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

slpe

New member
نرو تو هم مثه ما نمي توني دووم بياري نرو

فقط خدا كنه حقمونو ضايع نكنن
همين
يا خدا

melodic_m68

New member
به امیر سامانی گفتند چی شد که مملکت به هم ریخت:گفت چون پست های تخصصی را به افراد غیر تخصصی دادم

*nurse

New member
سلام بچه ها امروز حال عجیبی داشتم تا الان که اومدم به انجمن سر بزنم و یه حال عجیبتر بهم دست داد وقتی فهمیدم نتایج با تاخیر اعلام میشه یعنی واقعا هفته دیگه اعلام میشه یا بازم به تعویق میفته؟ به هر حال بازم میام به انجمن چون اینجا احساس تنهایی نمیکنم...بچه ها بیان تا زمان اعلام نتایج حرفهای امیدوارنه بزنیم حتی اگه به فرض هم نتیجه باب میل ما نباشه مثلا:هدف ایده آل من در زندگی رسیدن به بالاترین درجه علمیه خدایا اگه به صلاحمه فرصت و قدرتش رو بهم بده تا به نتیجه برسم خدایا سعی میکنم تا تمام سعی خودمو در راه کسب علم ودانش بکنم خدایا هنگام شکست دستمو بگیر تا بازم بلند شم و از نو شروع کنم.

biotechnologist

New member
این تعویق هیچ ربطی به اعتراض ها نداره.پارسال به بهانه افزایش ظرفیت این کارو کردن.هیچکس هم نفهمید ظرفیت ها چقدر اضافه شد.اصلا اضافه شد یا نه.احتمالا هنوز نتایج آماده نبوده.نمیدونم چه اصراریه که هر سال بگن 6 شهریور اونوقت بیفتن به غلط کردن و عقب بندازنش.از اول بگن نیمه دوم شهریور ما خودمونو نکشیم.دیگه بی خیال.من میرم مانتو جدید بخرم.:thumbsupsmileyanim:شما چیزی نمی خواید؟:riz481:

negar62

New member
قربون آبجی!! ای بابا منم دیگه واقعأ زدم به در بیخیالی! به خدا ارزش جسم و روحمون بالاترازین حرفاس...این چندروزه استرس باعث شد فقط زخم معدم عود کنه!!!
همه دوستان عزیز حق دارن ناراحت باشن . چون واقعأ با اعصابمون باز ی کردن. اگه قراره با هزارتا درد بریم ارشد و دکترا که ....این که زندگی نمیشه!
بیاین به قول دوستمون باعث انرژی و روحیه هم باشیم . حرف دلتونو بزنین . اما خودتونو اذیت نکنین . :idea_majidonline:

sangre

New member
دوست عزیز jok & sangre
خوبه بدونین درست شدن یه سوال در رشته فک کنم ارگونومی چند سال قبل باعث شد کسی که قبول بوده مردود اعلام بشه
ورتبه 3 بشه رتبه11...در ضمن کی گفته سوالی که ما اعتراض زدیمو همه غلط زدن؟؟ خیر با اون کلیدا ممکنه سوال درست شما و غلط رقیبتون
حذف بشه(در سوالایی که حذف شدن) و یا حالات دیگه..در ضمن هدف اصلی این بود که اونا بفهمن اشتباه کردن و به این اشتباه اعتراف
کنن که بازم خوشبختانه این 2 فراهم شد..دوس ندارم بحث نامه اینجا باز بشه اما لطفا لطفا لطفا ! به کار عده ای که برای امثال شما بدون
هیچ چشم داشتی مادی و معنوی خرج کردن احترام بزارین

دوست عزیز ؛من قصد بی ادب نداشتم.متنمم نگاه کردم :اگرم مودبانه نبود؛بی ادبانه هم نبوت.........
منظوره من زیر سوال بردن ارزش کار شما نبود.

sangre

New member
وقتی از چیزی اطلاع ندارید درست نیست همینطوری چشماتون رو ببندید و دهانتون رو باز کنید .
کمی مودب باشید !!! ما توی همین انجمن با کل بچه ها یه اعتراض نامه خیلی قوی درست کردیم و دادیم دستشون . بچه های بیچاره از شهرستان با چه بدبختی پاشدن اومدن تهران که حقشون رو بگیرن . اونموقع شما کجا بودید ؟
و اون اعتراض نامه به نفع همه بود . میتونی بری تاپیک اعتراض و گرفتن حق ضایع شده رو ببینی و وسعت کاررو بعد بیای اینجا نظر بدی شما که فقط شش تا پست گذاشتی و معلومه اصلا در جریان نیستی .

متاسفانه مدتیه توی انجمن بی احترامی به دیگران و پرخاشگری و استفاده از کلمات زشت بدجوری مرسوم شده ...

دوست عزیز فک کنم دچار سو تعبیر شدی.شما درس میگی من تازه اومدم،اما دلیل نمیشه مطالبو به عنوانه یه میهمان دنبال نکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با این حال اگه ناراحتیت با توپیدن به من برطرف میشه؛صاحب اختیاری.

najma

New member
اول بگم که من پست کم گذاشتم ولی از یه سال قبل تمام این انجمنا رو چک میکنم و در جریان اون 96 صفحه اعتراض هم هستم ولی به نظرم حق با اون دوستمونه که گفت آخه 2 تا سوال که اونم واسه همه مورد دار بوده چقدر میتونه اثرگذار باشه.......به نظر من علت تغییر کلید نیست....اگه یه نگاه به صفحات کنکوریای گذشته بکنید میبینید که همیشه یه عده در پایان معترض بودنو بعد از اومدن جوابا رفتن جلو سازمان اعتراض کردن....به نظر من اگه الان میدادن طبق معمول چندروز آینده جلو سنجش شلوغ میشد و اعتراض....از طرفی هم از این میترسن که یه عده سو استفاده گر قاطی بشن و آبروریزی بشه جلو سران 120 تا کشور

شما در بطن ماجرا نبوده و نیستید متاسفانه و ما هم نمیخوایم برای شما ااینجا حقانیتمون رو ثابت کنیم .فقط بدونید این رو خود مسئولین سنجش اعتراف کردند که اعتراض امسال با سالهای گذشته خیلی متفاوت بوده . و ضمنا در رابطه با درس ژنتیک نه 2 سوال که 8 سوال بوده . که میتونه باعث بشه یک دانشجوی متوسط که سوال ها رو نزده بالا بره و دانشجوی قوی که پاسخ داده و پاسخ غلط شده یک دانشگاه نچندان خوب قبول بشه .
به قول دوستم جو ، اینجا تاپیک اعتراض نیست و من نمیخوام بیش از این وارد بحث با شما بشم .
فقط از تمام بچه هایی که توی انجمن حضور داشتن اما به کمک دوستاشون برای اعتراض نیومدن و همچنین از دوستان تازه در سایت میخوام به زحمت اونهایی احترام بذارید که به خاطر اثبات حقانیت شما و ریشه کن کردن این رسم متداول در سنجش پزشکی ، از وقت ، اعصاب ، آبرو و جیبشون مایه گذاشتن .
کار سختی نیست ...

آخرین ویرایش:

vitamin

New member
اي بابا هر كي ما رو ميبينه ميگه چه خبر چي شد ؟ شيري يا روباه؟؟؟ قبول شدي ؟ ميگم هنوز نتايج نيومده ميگن إإ دروغ نگو تو اخبار گفت امروز مياد ...
:14:

najma

New member
ضمنا دوستای خوبم میدونم همه از اینکه سازمان بدقولی کرده و باعث استرس بی مورد همه شده ناراحتید . حق دارید . اما ...
کمی به فکر سلامتتیون باشید . با این حرص خوردنا واقعا غیر از اینه که به خودتون ضربه میزنین و دل خیلیا رو خنک میکنین ؟
ما شماها رو لازم داریم برای این مملکت ....
:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

anis87

New member
باید عنوان تاپیک و عوض کرد. .....تا 12 شهریور ....تا 20 شهریور....تا30 شهریور..... تا.............تا...... چه حسی دارین . اصلا حسی دارین!!!!

sangre

New member
Some people ask me, where I’ve been lately
They thought I fell off, nobody could save me
I play in the background, I don’t back down
So don’t get it twisted, tryna play me
First I come out, they underate me
Then I come back, still try to fade me
They say I’m nasty, say I’m crazy
Ask what I think, I say maybe

nilam

New member
و من یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شی قدرا
و هر کس بر خدا توکل کند خدا او را بس است همانا امر خدا نافذ است و خدا بر هر چیز اندازه ای مقرر کرده است سوره طلاق آیه 3
بچه ها بیایین فقط و فقط توکل ب خدا کنید و اعصاب خوردی و ناراحتی رو از خودتون دور کنید
بیایین روی خوش این تعویق نتایج رو ببینیم یعنی حالا یه هفته بیشتر وقت داریم که دعا کنیم
3910e546.gif
1ce58a4b.gif
/SIZE]

mina6228

New member
من داغونم .دارم میمیرم .اصلا باورم نمیشه باید یه هفته دیگه صبر کنم .
تازه بعدشم بفهمم .............. قبول نشدم.بعدش..........

آخرین ویرایش:

amiir hosein

New member
و من یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شی قدرا
و هر کس بر خدا توکل کند خدا او را بس است همانا امر خدا نافذ است و خدا بر هر چیز اندازه ای مقرر کرده است سوره طلاق آیه 3
بچه ها بیایین فقط و فقط توکل ب خدا کنید و اعصاب خوردی و ناراحتی رو از خودتون دور کنید
بیایین روی خوش این تعویق نتایج رو ببینیم یعنی حالا یه هفته بیشتر وقت داریم که دعا کنیم
3910e546.gif
1ce58a4b.gif
/SIZE]

خیلی کارت درسته.ایول
خیلی خوشم اومد افریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

soso26

New member
اینقدر که شما واسه بهداشت استرس دارین من واسه آزاد دارم:dadad4:

TUMS

Well-known member

من بهترم
یعنی خیلی بهتر شدم
بچه ها نمیشه کاری کرد آخه
من که سپردم به خدا
قدرتی بالاتر از اون نیست
اگر اون بخواد همون میشه!!!!!!!!!!!

jupiter_sps

New member
اره بابا! ولش کنید! ازاد و رها باشید!
healer.gif

یه هفته دیگه هم صبر می کنیم! با هم حلش می کنیم! غصه هامونو تقسیم می کنیم! یه نصفش من یکی تو... رقیق میشه... حل میشه.... از یاد میره!

shadyrecords

New member
فقط و فقط به خاطر این بوده که یه موقع بچه ها اعتراض داشته باشن و بیان جلوی وزارت بهداشت اعتراض کنن و آبروشون پیش این کشورهای جهان اول بره!

FORD

New member
یه نکته جالب!!!!
اگه واقعا به خاطر تعطیلی تهران باشه پس چرا امروز انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی اومد رو سایت سازمان سنجش!!!
اخه یکی از همکاران کاردانی به کارشناسی شرکت کرده امروز انتخاب رشته کرد!!!

:smilies:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا